6782 відвідувача онлайн
8 039 13

РФ змінює тактику наступальних дій на Харківщині, щоб прорвати оборону ЗСУ, - ОТУ "Харків"

РФ змінює тактику наступальних дій на Харківщині, щоб прорвати оборону ЗСУ, - ОТУ «Харків»

Російські загарбники постійно намагаються змінювати тактику штурмових дій та шукають найбільш ефективні шляхи для того, щоб прорвати оборону українських військових на півночі Харківщини.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник оперативно-тактичного угруповання "Харків" Віталій Саранцев, пише ZN.ua, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, іноді ворог штурмує малими групами за підтримки артилерії, а іноді намагається ці групи збільшити. 

"За минулу добу у Вовчанську було застосовано проти наших військ важку вогнеметну установку "ТОС-1"", - розповів Саранцев.

Речник ОТУВ зазначив, що на Харківському напрямку проти Сил оборони воює 155 бригада морської піхоти армії РФ, 128 та 138 бригади, а також десантно-штурмові підрозділи.

Свої втрати на цьому напрямку загарбники поповнюють за рахунок резервів та переміщення підрозділів з інших напрямків фронту, додав Саранцев.

Топ коментарі
+7
А фуй им, там ведь девятимиллиардные укрепления, правда буба?
показати весь коментар
28.07.2024 17:09 Відповісти
+4
А й правда, зі слів пана Синєгубова, Харківська ВЦА освоїла на будівництві непрохідних для рашистів залізобетонних укріплень майже 9 мільярдів гривень! Не мільйонів - мільярдів! Уявляєте собі - яка це сума? Та ота лінія оборони на Харківщині має стати нездоланним рубежем, на якому рашисти зламають свої гнилі зуби!
показати весь коментар
28.07.2024 17:24 Відповісти
+4
Ви нє панімаітє, ета друґоє! Сінєбубов пастроіл непреадалімиє рубєжи для адной тактікі, а каварний врах "змінює тактику наступальних дій на Харківщині," Джерело: https://censor.net/ua/n3501999

а на рубєжи протів "друґой тактікі" у нас дєнєх уже нєт!
показати весь коментар
28.07.2024 18:33 Відповісти

Завантаження...