5522 відвідувача онлайн
13 369 35

Атака безпілотників на Орловську область: пошкоджена електростанція. ВIДЕО

Російська влада заявила, що нібито українські безпілотники пошкодили електростанцію в Орловській області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

Губернатор Орловської області оголосив, що над південною частиною області збито два українські безпілотники, і при цьому пошкоджено електростанцію.

"Сьогодні вночі було збито два ворожі БПЛА на території Глазуновського району. Постраждалих немає, проте є пошкодження на місцевій електростанції", - свідчить запис у телеграм-каналі губернатора Андрія Кличкова.

На початку ночі про збиття чотирьох українських безпілотників над Брянською областю написав губернатор цієї області Олександр Богомаз.

Топ коментарі
+45
С добрым утром орда.
показати весь коментар
29.07.2024 06:25 Відповісти
+41
І чого так нервувати?
"Вас асвабаждают, патєрпітє"(с)
показати весь коментар
29.07.2024 06:29 Відповісти
+31
Та ні,кацапська нечисть мріяла що тільки вони будуть вбивати і руйнувати все,а ми будемо лапки вгору і здаватись.А вийшло трохи не так
показати весь коментар
29.07.2024 06:36 Відповісти

Завантаження...