Атака безпілотників на Орловську область: пошкоджена електростанція. ВIДЕО
Російська влада заявила, що нібито українські безпілотники пошкодили електростанцію в Орловській області.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.
Губернатор Орловської області оголосив, що над південною частиною області збито два українські безпілотники, і при цьому пошкоджено електростанцію.
"Сьогодні вночі було збито два ворожі БПЛА на території Глазуновського району. Постраждалих немає, проте є пошкодження на місцевій електростанції", - свідчить запис у телеграм-каналі губернатора Андрія Кличкова.
На початку ночі про збиття чотирьох українських безпілотників над Брянською областю написав губернатор цієї області Олександр Богомаз.
"Вас асвабаждают, патєрпітє"(с)