7911 відвідувач онлайн
3 865 32

Інформація про захід росіян у Торецьк не відповідає дійсності, - ЦПД

Обстановка у Торецьку

Від ранку 30 липня 2024 року у соцмережах поширюється інформація про те, що війська РФ нібито зайшли до Торецька Донецької області і бої вже тривають у самому місті.

Як інформує Цензор.НЕТ, зокрема, про це писав у телеграм-каналі "Офіцер+" український військовий. 

Втім у Центрі протидії дезінформації заперечують це.

"Торецьк. Станом на зараз, росіян в місті немає. Тому станом на 12:00 цього дня інформація про захід росіян в Торецьк не відповідає дійсності", - пише керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Також Цензор.НЕТ інформував, що воїни 32 ОМБр розповіли про ситуацію у Торецьку.

Топ коментарі
+22
Кожен раз як кричать про ІПСО, все закінчується підтвердженням за допомогою супутникових знімків
показати весь коментар
30.07.2024 13:23 Відповісти
+15
Ага. Верим нашему командованию и официальным СМИ. Значит уже рашисты в Торецке.
показати весь коментар
30.07.2024 13:18 Відповісти
+13
сумно усі здачі розпочинаються з таких спростувань....
показати весь коментар
30.07.2024 13:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От вже це іпсо, заважає нашому гідранту зонцеликому бути всіх бамбіть… р
показати весь коментар
30.07.2024 13:17 Відповісти
Ага. Верим нашему командованию и официальным СМИ. Значит уже рашисты в Торецке.
показати весь коментар
30.07.2024 13:18 Відповісти
Захід у Вовчанськ,Авдіївку теж було Зеліне іпсо,почекаємо пару трійку днів...
показати весь коментар
30.07.2024 14:25 Відповісти
Якубець - генерал - десантник - сказав не відступати - бо розвалять Торецьк - наші відіидуть - орки підіидуть - рознесуть Покровськ - наші відіидуть - орки підіидуть - сказав потрібно дати біи - бо тактика на відхід - це погибель
показати весь коментар
30.07.2024 13:22 Відповісти
Кожен раз як кричать про ІПСО, все закінчується підтвердженням за допомогою супутникових знімків
показати весь коментар
30.07.2024 13:23 Відповісти
Торецк уже был под оккупацией в 2014г. Там прикол был, соседи после захвата Торецка на расею *********, так их в такие ***** поселили, что после освобождения они сразу назад припёрлись. Даже унылый депрессивный Торецк - это рай на Земле, по сравнению с расейскими *****ми 🤣
показати весь коментар
30.07.2024 13:24 Відповісти
Сам ти унилий та депресивний. Я там бував, цілком затишне містечко.
показати весь коментар
30.07.2024 14:48 Відповісти
Ты может и бывал, а там жил, школу окончил и паспорт получил там. Тогда он назывался Дзержинск
показати весь коментар
30.07.2024 17:12 Відповісти
Я знаю, в мене там бабуся жила біля 35 магазіну. Дитинство каникули в неї проводив. Але потім вона померла.
показати весь коментар
30.07.2024 19:10 Відповісти
У тебе бабуся, а я сам жил в этой клоаке. Слава Богу что всего полтора года 😁
показати весь коментар
30.07.2024 19:20 Відповісти
Зрозумійте: приватний сектор, 80-90 роки, в кожному дворі жигулі, кури гусі поросята вишні персики віноград тощо. Взимку печка та запах вугілля. Найкращі спогади. Ви мабуть жили у багатоповерховій забудові з нарками, та ще й намагалися шукати робото. Оце зрозумію звісно.
показати весь коментар
30.07.2024 19:24 Відповісти
Как раз частный сектор, напротив главной больницы. И курей дохрена было, и вино сам делал 😁
показати весь коментар
30.07.2024 19:31 Відповісти
Ну ось. Там в мене теж родичі жили, може Ви застали - родина Гаврик: Григорій, Люба, Сергій? (Ще сестра Сергія, але вона там вже не жила). Як неважко здогадатися, обох чоловіків вже нема - не пережили 2014-15, обидві жінки в Ростові. Нам з Вами вважате пощастило: вчасно звалили звідти.
показати весь коментар
30.07.2024 19:42 Відповісти
Маю на увазі - саме біля Вас жили оці родичи. А так всі наші - в Заблці
показати весь коментар
30.07.2024 19:45 Відповісти
сумно усі здачі розпочинаються з таких спростувань....
показати весь коментар
30.07.2024 13:27 Відповісти
Добре, що на Цензорі стільки відважних контролерів та стратегів.
показати весь коментар
30.07.2024 13:36 Відповісти
відповідь керівнику ЦПД РНБО Коваленко:

тому і вся суть, друже, що є поодинокі випадки проскакування на підступах до міста мають місце, на щастя, вони невдалі.

Хлопці не дадуть збрехати, ситуація на останніх вулицях Північного(крайнього передмістя перед Торецьком) складна і фактично там вже підарня, що не є секретом навіть по карті DeepState.

Але, як не крути, сіряк на тих підступах до міста розширився і підари намагаються поодинокими групами проскакувати, тому і бої тривають фактично на межі міста, десь навіть за півсотні метрів в його межах..
показати весь коментар
30.07.2024 13:39 Відповісти
тобто й це місто втрачене...
показати весь коментар
30.07.2024 13:47 Відповісти
Торецьк орки не візмуть.
показати весь коментар
30.07.2024 13:54 Відповісти
А якщо так?
показати весь коментар
30.07.2024 18:37 Відповісти
Значить тризда Торецьку
показати весь коментар
30.07.2024 13:57 Відповісти
Торецьк розділений на дві частини величезним яром ("балкою"), наче Київ - рікою Дніпро, але "міст" - лише один: естакада з проспекту Шахтарів. Я бував там колись. Якщо й зашли в Забалку - то як Лівобережжя Києва. А не весь.
показати весь коментар
30.07.2024 14:53 Відповісти
Тільки підори лізуть зі сторони Шумів. Балка їм не поперек, а повздовж. В Забалку не зайшли, заскакують зі сторони колонії.
показати весь коментар
30.07.2024 15:23 Відповісти
Та отож: Балка їм може бути хоч поперек, хоч вздовж, але чи легко їм буде її перетнути? І так, чи існує ще Естакада через Балку? Мабуть це військова таємниця, але ж ворог це й так бачить з дронів та розвідки. Якби знищено Естакаду - про це б писали, але я такого не зустрічав. Без естакади, ну мабуть теоретично можна перетнути Балку по склонах, але в будь якому разі це нетрівіальна ситуація.
показати весь коментар
30.07.2024 16:49 Відповісти
Естакади там немає. Насип і дорога вверх. Але, якщо грамотно укріплення поставили, тою дорогою тільки через гори трупів можна пройти. Но, я вже вище писав - вони лізуть зі сторони колонії.
показати весь коментар
30.07.2024 17:39 Відповісти
Вибачте, не знав. При мені через естакаду ходив троллейбус через проспект Шахтарів (власне депо було в кінці проспекту). Не можу уявити, як це - вже нема естакади. Очевидно , підірвали (мабуть ще в боях 2014 року?), висота там доволі значна для спорудження насипної дороги. Нічого не зрозумів, ну ок. Щодо решти, мав на увазі: хоч би вони йшли від колонії, щоч з Фенольного, це в будь-якому випадку за (!) Балкою. А далі треба через Балку, як Ви написали: гору трупів. Оце зрозуміло, дякую.
показати весь коментар
30.07.2024 19:17 Відповісти
Хоча, здається зрозумів, в Вас ключове слово - "там" (естакади немає), бо вона ж в іншому місті, повторюся: як продовження проспекту Шахтарів, що йде від Фенольного.
показати весь коментар
30.07.2024 19:19 Відповісти
І ще, вибачте за особисте питання, памятаю з дитинства "35-й магазин", а на мапі бачу там щось типу "777" - це ж він й є мабуть? Бабуся жила на пер.Смірнова
показати весь коментар
30.07.2024 17:10 Відповісти
Від цього центру протидії дезинформації довелось відписатись ще в 22 році, бо багато брехали. У них все іпсо, що погані новини. І якщо цпд пише що щось іпсо, то через кілька днів виявиться, що нажаль правда.
показати весь коментар
30.07.2024 16:40 Відповісти
Это почему же?
Вон соседняя статья - пан Бутусов расписал что оборона вообше не подготовлена! Даже внутри городков нет траншей