6219 відвідувачів онлайн
10 067 62

Закликаю всіх членів НАТО виключити Туреччину з Альянсу після заяв Ердогана, - глава МЗС Ізраїлю Кац

Ізраїль закликав виключити Туреччину з НАТО

Глава МЗС Ізраїлю Ісраель Кац закликав світових лідерів виключити Туреччину з НАТО після заяви Реджепа Таїпа Ердогана, що Анкара може "увійти" до Ізраїлю. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на урядовий портал Ізраїлю.

За його словами, Туреччина "грубо порушила основні принципи НАТО, погрожуючи вторгнутися в демократичну і західну країну".

"Ердоган йде по стопах Саддама Хусейна і погрожує напасти на Ізраїль. Йому слід просто згадати, що там сталося і чим це закінчилося. ... Я закликаю всіх членів НАТО негайно виключити Туреччину – Туреччині немає місця в НАТО. США і західний світ повинні засудити Ердогана і приборкати його деструктивну діяльність", - зазначив міністр.

Нагадаємо, у суботу, 27 липня, Ізраїль заявив про обстріл з боку ліванського угруповання "Хезболла" (підтримуване Іраном) по футбольному полю на окупованих Ізраїлем Голанських висотах. У результаті атаки є загиблі та поранені.

Згодом турецький лідер Реджеп Таїп Ердоган пригрозив Ізраїлю вторгненням з боку Туреччини.

Топ коментарі
+30
Шо ти там закликаєш,якщо ваш бі-бі за ручку з куйлом далі здоровається.Ви спочатку у себе наведіть порядок у зовнішній політиці а потім розказуте і закликайте.А то виходить куйло підтримує хамаз а ви далі з ними торгуєте і розказуєте що не все так однозначно!!!Всі дуже хитрожопі хочуть і рибку зїсти і на х... сісти!
показати весь коментар
30.07.2024 16:17 Відповісти
+29
Ніхто турків з НАТО не виключить - Босфор та Дарданелли більш стратегічно важливі, ніж заяви Ердогана
показати весь коментар
30.07.2024 16:08 Відповісти
+17
***********+Орбан+Сі+Хаменеї+Ин і тепер от, виявляється, Ердоган - входять до сонму диктаторів (за менталітетом, як мінімум) та найбільших ворогів України
показати весь коментар
30.07.2024 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добре допомагає Ердоган Хйлу з Трмапом боротися з НАТО
показати весь коментар
30.07.2024 16:03 Відповісти
но Кац предлагает сдаться драться
показати весь коментар
30.07.2024 17:40 Відповісти
Едік, бери хіджаб, іді домой !!!
показати весь коментар
30.07.2024 17:41 Відповісти
Як так можна на друзів куйла?
показати весь коментар
30.07.2024 16:03 Відповісти
***********+Орбан+Сі+Хаменеї+Ин і тепер от, виявляється, Ердоган - входять до сонму диктаторів (за менталітетом, як мінімум) та найбільших ворогів України
показати весь коментар
30.07.2024 16:03 Відповісти
Фіцо забули.
показати весь коментар
30.07.2024 16:58 Відповісти
поки надає зброю.... Тай до диктаторів йому ще далеко... Хоча: вслід за ердоганом має шанс зайти в список.
показати весь коментар
30.07.2024 17:43 Відповісти
забув ще одну особу додати.
показати весь коментар
30.07.2024 18:27 Відповісти
Луку? Може бути. Ой і дохера же їх...
показати весь коментар
30.07.2024 18:36 Відповісти
а, тоді не одну.
показати весь коментар
30.07.2024 19:02 Відповісти
Не забывай ,что Украине помог одним из первых Турция. А израил до сих рор сюсюкается с россией.
показати весь коментар
30.07.2024 20:50 Відповісти
Нічого зараз туркам не буде - це як полізуть - то будуть *******
показати весь коментар
30.07.2024 16:06 Відповісти
Та Ердоган и сам бы рад с того импотентного НАТЫ выйти. Уже и так и сяк, никак не выгонят. Это бы развязало ему руки творить чо хоч в регионе
показати весь коментар
30.07.2024 16:07 Відповісти
ну так !!! Дамаск і Беєрут - турецькі міста ...
показати весь коментар
30.07.2024 16:21 Відповісти
колись були під османами. стільки їх таких, що їм чешеться колишнє "вєлічіє".
показати весь коментар
30.07.2024 16:45 Відповісти
авжеж, а ще Саудівська та Хашемітська королівські династії дрібні піддані Султана-Ердогана
показати весь коментар
30.07.2024 17:39 Відповісти
Ердоган накинув око на великі поклади газу, які нещодавно були відкриті на шельфі в акваторії Середземного моря біля берегів Ізраїлю.
Звідси - агресивна риторика під приводом необхідності захисту братів-мусульман.
показати весь коментар
30.07.2024 16:08 Відповісти
Но при этом муслимскую циганву ( "норот палештины) не хотят приютить у себя))))
показати весь коментар
30.07.2024 17:11 Відповісти
Надати притулок "палєстінскому нароту" більше всіх хоче "брацкая расія".
показати весь коментар
30.07.2024 20:31 Відповісти


показати весь коментар
30.07.2024 17:34 Відповісти
Ніхто турків з НАТО не виключить - Босфор та Дарданелли більш стратегічно важливі, ніж заяви Ердогана
показати весь коментар
30.07.2024 16:08 Відповісти
Ну так. Бо в день виключення з НАТИ турки пропустять в Чорне море половину Тихоокеанського флоту рф. Друга половина залишиться проводити спільні маневри з кєтаєм і північною півкореєю для "здерживанія імпєріалістічєской омєрікі і мілітарістской японіі")
показати весь коментар
30.07.2024 20:37 Відповісти
ото в Марічки буде Свято
показати весь коментар
31.07.2024 10:11 Відповісти
Так проливи в турків заберуть, та й по всьому.
показати весь коментар
30.07.2024 21:11 Відповісти
І циган за одно. Що б 2 рази не вставати.
Турок і мадярська жаба 100% зливфють військові таємниці рашорейху
показати весь коментар
30.07.2024 16:12 Відповісти
Кац, не вийде. Бо ескалація.
показати весь коментар
30.07.2024 16:15 Відповісти
Шо ти там закликаєш,якщо ваш бі-бі за ручку з куйлом далі здоровається.Ви спочатку у себе наведіть порядок у зовнішній політиці а потім розказуте і закликайте.А то виходить куйло підтримує хамаз а ви далі з ними торгуєте і розказуєте що не все так однозначно!!!Всі дуже хитрожопі хочуть і рибку зїсти і на х... сісти!
показати весь коментар
30.07.2024 16:17 Відповісти
Як і гівнюкизелоногнійні , про « справедливий мир» , який ми всі побачили в Стамбулі ( террористка паРаша ‼️Мала бути гарантом « 🩸миру» ‼️знищити ЗСУ, відмовитись від НАТО , Криму ……
показати весь коментар
30.07.2024 17:21 Відповісти
Як казали колись на московщині: "нє митьйом, так катаньєм".
показати весь коментар
30.07.2024 20:40 Відповісти
Да Нетаньяху не стесняеться жать руку путину, такое чувство что это его дружбан по детству. Да и вообще эти израильтяне почти все такие если его выбрали. Ладно, им пофиг что происходит в других странах, кого там и сколько убивают, все люди такие, и мы тоже. Но то что россия напрямую сотрудничает с Ираном, Асадом, Хамасом и Хезболлой а они готовы закрыть на это глаза и дальше игнорировать войну в Украине...
показати весь коментар
30.07.2024 22:26 Відповісти
Тут про дії Ізраїлю або добре або нічого. А про Ердогана - скільки завгодно.
Клятий Ердоган.
показати весь коментар
30.07.2024 16:18 Відповісти
Ердоган, Орбан ведуть свою гру на протиріччях, маніпулюють на слабих місцях умовного Заходу... А їх натхнники т. Путін і т. Сі. Десь там і пристяжний т. Путіна т. ЛукашеСко
показати весь коментар
30.07.2024 16:27 Відповісти
проблема после исключения может возникнуть что Эрдоган присоединится к рашке (((
показати весь коментар
30.07.2024 16:29 Відповісти
І тоді "ва вєсь рост" стане питання: "чиї Крим і Чорне море".
показати весь коментар
30.07.2024 20:41 Відповісти
Ха-Ха. Ізраіль намагається командувати НАТО не будучи його членом. З якого біса Ізраіль є більш західною країною, ніж Туреччина? Ні географічно, ні історично, ні релігійно, ні цінністно це не так.
показати весь коментар
30.07.2024 16:35 Відповісти
Бо останнім часом в світі не все йде так,як сказано в "Протоколах сіонських мудреців".Виявляється,не завжди гроші є основним фактором.
показати весь коментар
30.07.2024 16:45 Відповісти
ми можемо також вимагати щоб угорщину виключили з нато. А що?
показати весь коментар
30.07.2024 23:30 Відповісти
Щось я від каців нічого подібного не чув відносно України. Путіна новим Хусейном він також ніразу не називає.. Тому як говорила Коля Катлєта: " Каци гавкають, а караван іде" ) Ердоган може і сукинсин - але ви нічим не кращі.
показати весь коментар
30.07.2024 16:35 Відповісти
Он так хочет слинять а ссыкуны из НАТО ни в какую.
показати весь коментар
30.07.2024 16:36 Відповісти
Якісь подвійні стандарти, якщо Ізраіль був утворений на землях Палестини, без згоди Палестини, то це те ж саме що ДНР/ЛНР
показати весь коментар
30.07.2024 16:42 Відповісти
а держава Палестина тоді була? І звідки араби в Палестині?
показати весь коментар
30.07.2024 16:48 Відповісти
Іронія у тім, що насправді палестинці - це ті самі біблійні юдеї, котрі у свій час прийняли іслам ) Це не мої висновки, а єврейського історика Шломо Занда котрий мав змогу покопатися у закритих архівах Тель-Авівського університету.
показати весь коментар
31.07.2024 10:41 Відповісти
принаймні частина з них. Я і без Шломо Занда звернув увагу, що не завжди на відео можу відрізнити палестинця від ізраїльтянина. Лише в тому разі, коли він - вихідець з Умані чи Кремінця. Ті більше з українцями схожі. так як у мене є трохи спільного з бенею, а в мого покійного батька багато було схожого з Мішою Лайтманом. але ми - з діда-прадіда хлібороби.
показати весь коментар
31.07.2024 11:20 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2024 16:50 Відповісти
Це як кацапи кажуть що ,,Київнаш,, бо там колись територія називалася Русь. Була Палестина. Але це просто біблейська назва території.
показати весь коментар
30.07.2024 20:13 Відповісти
Против Турции будут молчать в тряпочку. Кто без нее НАТО белых людей. Итак страшно.
показати весь коментар
30.07.2024 16:43 Відповісти
А Угорщину виключати не треба ?
Угорщина вас влаштовує ?
Бо дружить з вашим путіним ?
показати весь коментар
30.07.2024 16:53 Відповісти
Воно хоч і дурнувате, але нікуди не полізе - він усвідомлює наслідки для його армії і держави. Значно більш технологічно розвинений у військовій сфері Ізраїль йому не по зубах..
Цей висір реджепа - виключно для внутрішнього споживача на тлі дупи, яку він зробив з економіки Туреччини.
показати весь коментар
30.07.2024 16:57 Відповісти
а що зміниться ?

ну допустимо, вигонять Туреччину з НАТО, хіба від цього Ердоган перестане загрожувати Ізраїлю ?

я думаю, коли Туреччина остаточно посилить свій вплив на тюркомовні Азербайджан, Казахстан, Туркменістан, Узбекістан та тюркомовні (в минулому) республіки росії (а там все, від татарстану до якутії) - то вона може сама схотіти вийти з НАТО

особливо після демаршів Трампа . . .

ердоган "відчуває ситуацію", в якій НАТО не має активної позиції стосовно України - це індикатор слабкості НАТО - це видно всім, і цим будуть користатися всі кому не ліньки
показати весь коментар
30.07.2024 16:57 Відповісти
Неофюрери піднімають хвости
показати весь коментар
30.07.2024 17:14 Відповісти
Що заважає ядерній державі, у якої є залізобетонна підтримка Америки, самій заявити, що вона об'явить війну Туреччині, якщо та не припинить підтримувати терористів
Зараз у світі тренд такий, погрожуй та блефуй, ***** запровадило, трампидло підхопило і пішло-поїхало по світу.
показати весь коментар
30.07.2024 17:16 Відповісти
Помидоры и туризм !!!! Ибо , Нехй заниматься не своим делом .....
показати весь коментар
30.07.2024 17:29 Відповісти
If somebody is in NATO, it does not necessarily mean they will ever have to fight for it or with it. But they will never fight against NATO, as long as they are part of it. If, however, they are expelled, that's another story. A useless reluctant quasi-ally is better than a determined enemy with an ax to grind against you. Therefore, no one will ever be expelled.
показати весь коментар
30.07.2024 17:30 Відповісти
Ізраїль це іудаїзм, а не демократія, там правди не знайдеш. Тоді як Нетаньяху який легітимізував Путіна в 2015 році і зробив дві авантюри - сирійську і палестинську - воєнний злочинець, як і Путін. Та й Трамп не відстає - що не слово - брехня.
показати весь коментар
30.07.2024 17:34 Відповісти
У жидів очко - жим-жим. Після того як ХАМАС розвіяв дутий міф про непереможність цахалів-моССадів - залізних куполів. Якби не прибули американські авіаносці з морпєхами ... але не будемо про печальне.
показати весь коментар
30.07.2024 17:49 Відповісти
старикашки ( байден,трамп,путин, си ,эрдогаша) ЗАХВАТИЛИ планету Земля и делают на ней ГАРМЫДЫР !!!! дайте молодым шанс ,они хотят и будут жить в мире на земле !!! старые сволочи , молодым дорогу !!!(((
показати весь коментар
30.07.2024 18:06 Відповісти
ТУРЦИЯ ВСЕГДА БУДЕТ В НАТО! ИЗРАИЛЬ ТОЖЕ ИГРАЕТ НА ДВА ФРОНТА КОГДА ЕЙ ТАК УДОБНО.
показати весь коментар
30.07.2024 20:43 Відповісти
Турция помогла Украине когда началась агрессия, а израиль сюсюкалась с россией. Турция полноправный член НАТО. и Украина тоже будет в НАТО. Надеюсь очень скоро. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
30.07.2024 20:48 Відповісти
ТУРЦИЯ БАЙРАКТАР . СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
30.07.2024 20:51 Відповісти
А Україну включити)
показати весь коментар
30.07.2024 21:09 Відповісти
Колись вже писав тут, але з дозволу товариства (і модераторів) повторюся.

В історії Туреччини зокрема і мусульманського світу взагалі Мустафа Кемаль Ататюрк був виключенням, яке перевіряє правило. Правило встояло.
показати весь коментар
30.07.2024 21:09 Відповісти
Эрдоган один из немногих президентов,хто хочет помочь Украине закончить войну,а не разжигать ее.Он лучший