Путін удвічі підвищив виплати найманцям РФ за участь у війні проти України

Російський диктатор Володимир Путін підвищив одноразову виплату росіянам та іноземця, якщо ті укладуть контракт з Міноборони РФ для участі у війні проти України. Так, виплата зросте до 400 тис. рублів.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Moscow Times.
Раніше військовим та мобілізованим, які уклали контракт після 21 вересня 2022 року разово платили 195 тис. рублів.
Водночас на підвищену виплату зможуть розраховувати лише ті, хто підпише контракт із 1 серпня по 31 грудня 2024 року. Також Путін рекомендував регіонам виплачувати щонайменше 400 тис. рублів громадянам, які пішли на війну проти України.
Краще б бусифікацію тотальну провів, та колючкою росію оперезав!