10820 відвідувачів онлайн
15 011 30

У російському СІЗО помер військовополонений "азовець" Олександр Іщенко

У СІЗО РФ помер азовець Олександр Іщенко

Один із полонених українських військовослужбовців полку "Азов", 55-річний Олександр Іщенко помер у російському СІЗО.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише російське видання "Медиазона".

Про це стало відомо під час засідання Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону, яке розглядає справу Іщенка та ще 23 бійців полку "Азов".

За даними ЗМІ, документів, які підтверджують смерть Іщенка, СІЗО надати суду ще не встигло. Точна дата і причина смерті поки що теж невідомі.

Із СІЗО наразі чекають на документи про загибель Іщенка. 

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими виданню "Бабель" підтвердили факт смерті українця, але не уточнили деталей.

Справа Олександра Іщенка

Іщенко фігурує у "справі" разом із іншими 23 українцями, двох з яких (Давида Касаткіна та Дмитра Лабінського) пізніше обміняли. РФ звинувачує їх у нібито причетності до "терористичної організації" та "спробі насильницького захоплення влади" на окупованій частині Донецької області.

Топ коментарі
+68
показати весь коментар
31.07.2024 15:20
+48
Ще один кровавий злочин свинособак,усі добре розуміють що сам він не помер,його вбили
показати весь коментар
31.07.2024 15:19
+44
показати весь коментар
31.07.2024 15:20
Коментувати
Сортувати:
Не помер, а фактично вбили...
Як би я хотів хоч трохи відплати за це рашистам.
Щоб у нас несподівано почали подихати москалі, які в полоні.
показати весь коментар
31.07.2024 15:18 Відповісти
Чому в нас їхні істоти містично не вмирають в СиЗо?
показати весь коментар
31.07.2024 15:19 Відповісти
Ще один кровавий злочин свинособак,усі добре розуміють що сам він не помер,його вбили
показати весь коментар
31.07.2024 15:19 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 15:20 Відповісти
Вони усі зайняті, по команді куратора з Оману, метушньою щодо саммітів, «міру-мір»…
показати весь коментар
31.07.2024 15:37 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 20:28 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 15:20 Відповісти
Земля пухом герою України

Хай згниють кишки у Зеленського заживо який здав азовців кремлю.
показати весь коментар
31.07.2024 15:24 Відповісти
Рашисти, убили Українця - Захисника України, поки отой, ТВО ПУ, думає що він, щось тримає під контролем …, після Оманського інструктажу рашистів!!???
Богдан, може це підтвердити, поки ще не пішов на ФРОНТ!
показати весь коментар
31.07.2024 15:29 Відповісти
Якщо ти вбив 5000 і у тебе нема Ядерки - ти терорист і вся планета тебе буде шукати

Якщо ти вбив під 2 млн і в тебе є Ядерка - фіг шо тобі буде і ще і всі будуть вести переговори
показати весь коментар
31.07.2024 15:42 Відповісти
А прострочений гідрант - гарант спить спокійно.
показати весь коментар
31.07.2024 15:44 Відповісти
Царство Небесне...
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Слава Нації!!!
Смерть ворогам!!!

КАЦАПИ ПІДАРАСИ ******!!!!!
показати весь коментар
31.07.2024 15:52 Відповісти
замордували кацапські рептілоїди Українського Воїна. Вічна слава Героям!!
. *****, хай раша здохне вже нарешті !
показати весь коментар
31.07.2024 15:56 Відповісти
не слід забувати про тих, хто здав АЗОВ у полон
показати весь коментар
31.07.2024 15:58 Відповісти
а про тих, хто їх взяв у полон - пропонуєте забути й "простіть"?
показати весь коментар
01.08.2024 10:57 Відповісти
И как она сдохнет. Метеорита ждете? Это должны сделать украинцы.
показати весь коментар
31.07.2024 16:26 Відповісти
А чому це саме українці?? Хіба країнам Балтії, чи тій самій Польщі не загрожує лаптєногий звіринець? Хіба не з НАТО раша воює на території України?? Не варто перекладати весь тягар місії по знищенню зла у світі лише на Україну! Це питання КОЛЕКТИВНОЇ безпеки всього світу, враховуючи що оркостан має ЯЗ.
"мєтєоріта" по ходу, чекаєте ви. А українці своїми життями, знищеними містами, селами платять за ваші "мєтєоріти", на які ви розраховуєте.
показати весь коментар
01.08.2024 10:55 Відповісти
...а ті хто здали його в полон не померли
показати весь коментар
31.07.2024 16:00 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2024 16:02 Відповісти
Герою Слава !
співчуття рідним....

хто залишив Азов в оточенні ? чому не дали вчасно наказ про відступ ?

показати весь коментар
31.07.2024 16:07 Відповісти
Зеленский разминировав Чонгар и дав команду не взрывать мосты и не сопротивлятся-тем самым позволил россвойскам напасть на Мариуполь с ТЫЛА с ЗАПАДА-где не было никаких укреплений. Поэтому Марик был обречен на окружение. Так-же Желенский ГАРАНТИРОВАЛ жизнь сдавшимсяв плен воинам ЗСУ. Зеленский-это аферист а не Президент. Лучше-бы они сопротивлялись и подготовиь коридор для их снабжения и эвакуации-тоесть прорвать окружение и котел. А то как орки выполняют сви договоренности-вы видели еще в Дебальцево и Иловайске
показати весь коментар
31.07.2024 16:58 Відповісти
Есть гидранты в нашей стране
Есть и те, кто гибнет на войне
Есть и те, кто "пратив вайны"
Есть и те, кто волонтнреит за свои

73-х процентные выбрали мир
В надежде на то, что гидрант увидел мир
В глазах того, кого ненавидит весь мир
Чудо гундосое сдает страну под лозунгом "Саммит за мир"
показати весь коментар
31.07.2024 16:46 Відповісти
Треба відповісти найрішучіше і підняти сумму утримання полонених свинособак до 15000 тис.грн. на місяць.І на зиму не забути залити їм ковзанку,щоб могли грати в хокей.
показати весь коментар
31.07.2024 17:12 Відповісти
💔💔💔Героям «Азова »вічна памʼять та слава! Дякуємо за захист! Співчуття рідним та близьким. Ми не забули, що Люді у полоні, ми помʼятаємо Оленівку(((💔💔💔
показати весь коментар
31.07.2024 17:20 Відповісти
персональне кладовище Ссанича Найвеличнівшивого "під особистим кАнтролєм" невпинно росте..
ви сдєлалі іх разом", ідіоти 73%ві..
показати весь коментар
31.07.2024 18:05 Відповісти
Vi4na Pam'yat'...🙏
показати весь коментар
31.07.2024 18:06 Відповісти
Світла Пам"ять Герою!

у широкомасштабної війни є два винуватця - хрипатий слуга кремля та кремлівське *****...
перший створив всі умови, щоб другий зважився на широкомасштабний наступ...
доказів хоч греблю гати.
показати весь коментар
31.07.2024 19:14 Відповісти
Світла памʼять Герою України 😪😪😪

Смерть клятим москалям 🤬