5842 відвідувача онлайн
14 239 155

Гарріс відмовилася від дебатів на умовах Трампа на Fox News

Віцепрезидентка США Камала Гарріс

У команді віцепрезидентки США Камали Гарріс заявили, що не погодяться на пропозицію кандидата у президенти Дональда Трампа щодо дебатів, які модеруватиме телеканал Fox News.

"У штабі Камали Гарріс заявили, що дотримуватимуться початкового плану щодо проведення дебатів на ABC News", - йдеться у повідомленні, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Раніше сьогодні штаб Гарріс заявив, що "Дональд Трамп тікає наляканий", сподіваючись, що Fox News "врятує його" від дебатів, про які він вже домовився з ABC News.

"Йому потрібно припинити грати в ігри та з'явитися на дебати, на які він вже погодився, що були погоджені на 10 вересня", – заявили у штабі Гарріс.

У штабі додали, що вони відкриті для обговорення проведення подальших дебатів, але лише після того, як відбудуться ті, на які обидва кандидати вже погодилися.

Директор з комунікацій кампанії Гарріс Майкл Тайлер додав, що віцепрезидентка Гарріс у будь-якому разі буде присутня в ефірі ABC News, "щоб скористатися можливістю поспілкуватися з національною аудиторією в прайм-тайм".

Тайлер сказав, що кампанія відкрита для обговорення подальших дебатів, але тільки після того, як відбудуться дебати, на які обидві кампанії вже погодилися.

"Містер "Будь-коли, будь-де, у будь-якому місці" не повинен мати з цим жодних проблем, якщо тільки він не надто боїться з'явитися 10-го числа", – додав представник штабу Гарріс.

Топ коментарі
+26
Стадіон, так стадіон!)))
показати весь коментар
03.08.2024 21:44 Відповісти
+22
І Г+Г можемо ще в оренду здати))
показати весь коментар
03.08.2024 21:45 Відповісти
+22
трамп - зеленський

оба ніхєра олбтьб не вміють, но оба грають роль
показати весь коментар
03.08.2024 21:46 Відповісти

Завантаження...