3373 відвідувача онлайн
10 082 97

Перші 10 винищувачів F-16 прибули в Україну 31 липня, - The Economist

F-16 вже в Україні

Перші обіцяні Україні літаки F-16 вже в нашій державі, партія з 10 винищувачів прибула в останній день липня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Economist.

За даними видання, перші 10 літаків F-16 з 79 обіцяних Україні у рамках авіаційної коаліції, прибули 31 липня.

"До кінця 2024 року Україна повинна літати на 20 винищувачах американського виробництва. Решта, обіцяна  коаліцією F-16 на чолі з Данією та Нідерландами, надійде партіями упродовж 2025 року", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, країна-агресорка Росія має намір у серпні ініціювати засідання Ради безпеки ООН, щоб обговорити постачання західних винищувачів F-16 в Україну.

Топ коментарі
+38
"НАТО геть!!!" - кричали ті ж довбойоби, що тепер кричать "Чому ми не в НАТО???!!!"
показати весь коментар
04.08.2024 14:18 Відповісти
+31
Нууууу казали 6, 10 то уже непогано. Тим хто каже а чому не 200.

- а що робила Україна до 2014?

- чому сама не пересіла на F-16?

- чому сама не купила винищувачі? - США і Франція завжди раді продати.

А ОТ ЧОМУ - Бо коли Ющенко в 2008 заговорив про НАТО то 68% були проти і були мітинги які казали "ви не будете воювати нашими дітьми в Афганістані"
показати весь коментар
04.08.2024 14:15 Відповісти
+22
А що за цей час народив Шапітолій?
показати весь коментар
04.08.2024 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що за цей час народив Шапітолій?
показати весь коментар
04.08.2024 14:16 Відповісти
Шапітолій бабло косив, заробляв гроші. Попит народжує пропозицію. Шо піпл хавав те й пропонували. А от що чи хто спонукало його йти в президенти це вже інше питання. Але він не винен, піпл 73 відсотки його обрали. Тепер терпіть.
показати весь коментар
04.08.2024 15:32 Відповісти
Справа не в літаку. Справа в тому,хто ним буде керувати. Ви не хочете? Може є підготовка? Не соромтеся.
показати весь коментар
04.08.2024 14:22 Відповісти
Було інтерв'ю американського пілота про Ф-16, так він казав що і сам не проти помолотити кацапів. Якби в нас була проукраїнська влада то і пілотів би найняли.
показати весь коментар
04.08.2024 15:06 Відповісти
Питання ще й у тому чи дала б йому таку змогу влада США. Бо пілот - це не доброволець з гвинтівкою.
показати весь коментар
04.08.2024 15:47 Відповісти
США, Великобритания, Канада, Австралия и Новая Зеландия совместно предупредили, что Народно-освободительная армия Китая "агрессивно вербует" западных пилотов истребителей, пытаясь подготовить своих военных авиаторов. Об этом сообщает FT.

Тобто їх винаймає Китай який є ворогом США та НАТО. А от ми - ні. До того ж літаки нам дозволяють використовувати, а пілотів - ні? Щось сумнівно.
показати весь коментар
04.08.2024 16:17 Відповісти
Китай з кимось воює?
показати весь коментар
04.08.2024 17:14 Відповісти
А пілотів бойових літаків можна наймати тільки коли ні з ким не воюєшь? Дивна логіка.

З Індією постійні конфлікти, наприклад, не рідко із десятками загиблих.

А хіба у нас оголошена війна?
показати весь коментар
04.08.2024 17:31 Відповісти
Нормальна логіка, якщо країна не хоче бути звинуваченою в участі у війні.
І зброю іноді перестають продавати, як тільки країна починає воювати.
Є дуже багато прикладів від Аргентини до Ізраїлю.
показати весь коментар
04.08.2024 18:18 Відповісти
Що за маячня? Ізраїлю надають зброю дуже давно і ніхто не звинувачує, наприклад, США в участі у війні. Безліч прикладів коли надають\продають зброю іноземного виробництва і ніхто виробників не звинувачує у участі в війні.

СРСР надавав зброю арабам у війні проти Ізраїлю і при цьому не був стороною війни не дивлячись що там були навіть радянські інструктори.

Аргентина використовувала протикорабельні ракети французского виробництва у війні з Великобританією і Франція не була стороною війни.

В світі повно воює зброї виробництва різних країн і ці країни не є сторонами конфліктів. Так само і з найманцями.
показати весь коментар
04.08.2024 18:54 Відповісти
Більше читай і менше пиши. І тоді буде не маячня.
показати весь коментар
04.08.2024 20:56 Відповісти
Роздаєш поради яких в тебе ніхто не запитує? Скористайся цією порадою сам тоді може щось зможеш відповісти по теме.
показати весь коментар
04.08.2024 21:18 Відповісти
Оцю ***** про оголошена-неоголошена з таксистами та сантехніками обговори.

Заодно напружте пам'ять, коли таке в останній раз взагалі у Світі було.
показати весь коментар
04.08.2024 18:20 Відповісти
"Заодно напружте пам'ять, коли таке в останній раз взагалі у Світі було."
---
неділя, 04 серпня 2024

Військово-політичний кабінет Ізраїлю проголосував за застосування пункту 40 Алеф, що означає офіційне оголошення війни.

На цей крок Ізраїль пішов вперше з часів війни Судного дня 1973 року.

====

"Оцю ***** про оголошена-неоголошена з таксистами та сантехніками обговори."

Це для тебе уйня бо не розумієш різниці. І ти з'їхав з теми. Бажання пілотувати українські Ф-16 висловив сам американський пілот, отже знає що таке можливе. В ЗСУ вже чимало громадян інших країн, тож не мели дурниці.
показати весь коментар
04.08.2024 18:46 Відповісти
Не зрозуміло чим найманець пілот (без аєроплану) відрізняється від найманця піхотинця (без рушниці)
показати весь коментар
04.08.2024 17:07 Відповісти
Тим же, чим рушниця від аєроплану.
показати весь коментар
04.08.2024 17:15 Відповісти
Це ви про Зєрмака?
показати весь коментар
04.08.2024 14:27 Відповісти
Якщо пише "економіст" може й правда ?
показати весь коментар
04.08.2024 14:40 Відповісти
безвідносно хто шо пише, літачки вже літають в нашому небі, принаймні два.
показати весь коментар
04.08.2024 16:11 Відповісти
Тримай 11 ржублей!
показати весь коментар
04.08.2024 14:59 Відповісти
Он літак у небесах!

З крилами, неначе птах!

Він не просто так літає,

А хмарки наздоганяє!
показати весь коментар
04.08.2024 14:13 Відповісти
показати весь коментар
04.08.2024 14:18 Відповісти
І, якось так співпало, що вони ж потрапили до 73%.
показати весь коментар
04.08.2024 14:29 Відповісти
Так не просто співпало.
Розрахунок спонсорів ЗЄ був якраз на кацапську наволоч та довбойобів.

ЗЄ - президент, обраний ватними уйобками для ватних уйобків.
показати весь коментар
04.08.2024 15:45 Відповісти
Так, кацапської наволочі та довбойобів багато, але ж не 13,5 мільйонів. Багато неуків, тих, кому все без різниці, багато наївних, та основна маса вибирала Голобородька.
показати весь коментар
05.08.2024 02:29 Відповісти
Як каже один політолог "Нажаль, основна маса, це тупе бидло, яким треба керувати".
показати весь коментар
05.08.2024 08:32 Відповісти
Нажаль. І тому виборцями не можуть бути всі підряд без елементарних знань, хоча б Конституції, прав і обов'язків Президента і виконавчої влади. Та хто ж буде відсторонювати бидло від прийняття рішень, бидло будуть множити, бо Зєрмак керувати може тільки бидлом.
показати весь коментар
05.08.2024 09:35 Відповісти
Невже більш ніж за 5 років до ваших шоколадних голов не може дійти, що голосували не за Зеленського, а проти чванливого лицеміра. Якщо ви не полишите надії знов побачити при владі "сивочолого гетьмана", то ми знову наступимо на ті самі граблі.
показати весь коментар
05.08.2024 23:14 Відповісти
То може краще наступити на ті граблі, ніж тримати у владі зрадника України? Може ви зрозумієте це своєю головою, у якій щось зовсім протилежне шоколаду.
показати весь коментар
06.08.2024 00:25 Відповісти
Ті, хто кричав "НАТО геть" і зараз проти НАТО, бо вони прокацапська 5та колонна.
показати весь коментар
04.08.2024 14:57 Відповісти
Всі 68%???

Тоді біда.
показати весь коментар
04.08.2024 15:42 Відповісти
Коли це 25 мільонів українців виходили на вулиці і кричали "нато геть"?
Крикунів було не більше кількох сотень.
показати весь коментар
04.08.2024 15:49 Відповісти
Звісно що ні, бо на той час у нас не було такої потужної молодої команди, на чолі якої стояв би такий молодий призедент!
показати весь коментар
04.08.2024 14:44 Відповісти
І добре, що більше не буде. Помахали дядькові ручкою.)
показати весь коментар
04.08.2024 15:05 Відповісти
В каком полку машешь? Или ты помахал ,а другие гибнут и своей кровью исправляют то что зеермак натворил? Молодец,млять , ничего не скажешь.
показати весь коментар
04.08.2024 16:18 Відповісти
Украине ни одна стана НАТО не продавала даже ржавого потрона после 14г.Какие ф-16?сушествовало негласное имбарго на поставку оружия.Хорош чушь писать о том что франция(кака франция? Ты о чем чувак?)всегда готова была продавать истребители.Украине дали пару десятков джавилинов и стингеров перед самой войной,которые лежали на складах и поступили в воеска только в марте 22го .
показати весь коментар
04.08.2024 15:02 Відповісти
Літаки летять,будєм всіх бамбить
показати весь коментар
04.08.2024 14:16 Відповісти
Думаю що прийшло більше, просто раше не обов'язково це знати
показати весь коментар
04.08.2024 14:17 Відповісти
Там не лише Ф16.
показати весь коментар
04.08.2024 14:22 Відповісти
В цій партії є і Мессершмитт Bf 109.
показати весь коментар
04.08.2024 15:39 Відповісти
як би ж то ...збивати шахеди те що треба...
показати весь коментар
04.08.2024 16:09 Відповісти
Ніт. Сопвіч тріплан там!!!))
показати весь коментар
04.08.2024 23:50 Відповісти
Це ретро літак.

Нам більше підходить горизонтальний триплан F-15S/MTD.
показати весь коментар
05.08.2024 00:38 Відповісти
Моливо набрали ескадрілью. Може 3-4 ланки.
показати весь коментар
04.08.2024 14:28 Відповісти
А пілотів хватить?...
показати весь коментар
04.08.2024 14:49 Відповісти
...Так от поїдь і розберись. знаю навіть, що дозвіл тобі дадуть. привіт.
показати весь коментар
04.08.2024 14:56 Відповісти
Привіт. Так тобі теж дать. Так з моїм прізвищем, можуть і по кумполу дати.
А тепер серйозно, півтора крмпекті пілоиів на борт готові працювати і по повітряним і по наземним цілям. Вдень, ніччю ПМУ та СМУ.
показати весь коментар
04.08.2024 15:31 Відповісти
Як це півтора? щас ти мене заплутаєш - у вас "порядок" тільки в повітрі.
показати весь коментар
04.08.2024 15:58 Відповісти
Як, як? 15-ть пілотів на 10-ть літаків, а повинно бути 20 на 10.
показати весь коментар
05.08.2024 08:38 Відповісти
Тіки 6 українських пілотів змогли закінчити курси по підготовці на F-16.
показати весь коментар
04.08.2024 15:30 Відповісти
Трындеть - на Волгу, там тоже вода -соленая, да и кацап кацапа поймет.
показати весь коментар
04.08.2024 18:40 Відповісти
А скіки пілотів закінчили підготовку - є якась ссиль, рюськоязічний?
показати весь коментар
04.08.2024 18:53 Відповісти
На.уя вам секретные данные?
показати весь коментар
04.08.2024 19:26 Відповісти
Впевнений шо вони секретні? А шо тоді це - https://www.5.ua/ru/obshchestvo/tolko-6-ukraynskykh-pylotov-nauchylys-letat-na-ystrebyteliakh-f-16-the-telegraph-331679.html https://www.5.ua/ru/obshchestvo/tolko-6-ukraynskykh-pylotov-nauchylys-letat-na-ystrebyteliakh-f-16-the-telegraph-331679.html

показати весь коментар
04.08.2024 22:25 Відповісти
До кінця 2024 року Україна повинна літати на 20 винищувачах Джерело:
це якщо не буде втрачено жодного
показати весь коментар
04.08.2024 14:19 Відповісти
Вже казали, що втрати будуть оперативно компенсовані.
показати весь коментар
04.08.2024 14:22 Відповісти
Головне - життя пілотів, а залізо знайдеться.
показати весь коментар
04.08.2024 14:23 Відповісти
скоро на рашенТВ: пиня де міст?
А він потонув..))
показати весь коментар
04.08.2024 14:20 Відповісти
Шо , мечта сбылась? Дай то , Бог.
показати весь коментар
04.08.2024 18:42 Відповісти
Аби тільки анонси робити!!
показати весь коментар
04.08.2024 14:25 Відповісти
Вже не тільки.
показати весь коментар
04.08.2024 14:31 Відповісти
Спочатку чекали на чудотворне пришестя танків.
Ниньки про чудо-танки - гробова мовчанка.
Тепер літаки.
Чекаємо.
показати весь коментар
04.08.2024 14:27 Відповісти
Танки нужны были в позапрошлом году а в прошлом уже картина боя поменялась а самолеты нужны были прошлым летом тогда бы и наступление удалось.Но сейчас их задача это самолеты с КАБами и крылатые ракеты,да и шахеды они не плохо поганяли.
показати весь коментар
04.08.2024 14:33 Відповісти
Ну так дають рівно скільки шоб не загнулись
показати весь коментар
04.08.2024 14:43 Відповісти
Танки могут быть ключем ,если на них поставить систему, как на израильских танках, что сбивает дроны и ракеты и должно быть от тысячи танков
показати весь коментар
04.08.2024 17:21 Відповісти
а дали 90 танков , первый леопард я не считаю.
показати весь коментар
04.08.2024 17:22 Відповісти
Сейчас на поле боя рулят тяжелые БМП,а шведские вообще могут любой российский БМП как тузик грелку порвать и борты любого танка,и еще есть противотанковые ракеты в комплекте.
показати весь коментар
04.08.2024 18:06 Відповісти
Ну их тоже дали мало. Бредли надо еще пару сотен.
показати весь коментар
04.08.2024 18:15 Відповісти
Дійсно так, в цій війні танки не стали ключем а ілюзії були , можливо стануть ф16, але внутрішній голос підказує що ні.

а от 3-4 млн саме наступальної частини арміі так цілком стали б ключем за підтримки авіаціі, томагавків, літаків дрло , кораблів
але ж це з розряду фантастики ,
показати весь коментар
04.08.2024 14:34 Відповісти
Вважаєте, 3-4 млн на розмінування вистачить?
показати весь коментар
04.08.2024 15:11 Відповісти
взагалі-то з фронту з пабліків доноситься глухе "не вистачає стрілецької зброї для кожного". Підозрюю, що для танків, і тим більше для літаків не вистачає підготовленого особового складу...
показати весь коментар
04.08.2024 14:41 Відповісти
О, вже десять! Хто більше?
показати весь коментар
04.08.2024 14:33 Відповісти
Написано же, к концу года будет 20
показати весь коментар
04.08.2024 14:43 Відповісти
А обов'язково писати про це, що вони вже в україні? Краще б це для русаків стало несподіванкою.
Бо вони ж почнуть шукати аеродроми, до вони стоять і туди полетять ракети.
показати весь коментар
04.08.2024 14:40 Відповісти
А до цього вони що шукали??
показати весь коментар
04.08.2024 14:41 Відповісти
Це ІПСО.
показати весь коментар
04.08.2024 14:43 Відповісти
русня уже знает и так. Это нам постфактум сообщают
показати весь коментар
04.08.2024 14:44 Відповісти
Ф-16 саме й розраховані збивати крилаті і балістику.
показати весь коментар
04.08.2024 14:45 Відповісти
Літаки ніколи не збивали балістику, не дуріть людей.
показати весь коментар
04.08.2024 15:13 Відповісти
Олександр Коваленко каже, що здадні.
показати весь коментар
04.08.2024 18:01 Відповісти
Щоб вам так острий апендицит вірізали
показати весь коментар
04.08.2024 14:43 Відповісти
Кому внушали? Лично мне этот ******* про контрннаступ никакого оптимизма не внушал, ибо как прорывать "линию суровикина" в условиях господства противника в воздухе было абсолютно не понятно.
И нахера путать шоубизнес, в котором важно публике все анонсировать с войнной, в которой важно противнинка ввести в заблуждение - тоже было не понятно.
показати весь коментар
04.08.2024 15:01 Відповісти
Хто пише чому так мало нагадаю, що черга на навчання пілотів у США розписана на багато років вперед і це хтось у штатах зробив неймовірну роботу втиснувши туди наших пілотів. Теж саме і з Хаймарсами та іншою зброєю. І не забувайте - все за що ми не платимо то є дарунки. Не треба вимагати дарунки які дуже дорого коштують та й ще ми отримаємо поза чергою.
показати весь коментар
04.08.2024 15:11 Відповісти
А казали - 6.
То решта 4 прибули 32 липня ?
показати весь коментар
04.08.2024 15:13 Відповісти
31 июня, в прекрасный лунный день...
показати весь коментар
04.08.2024 15:29 Відповісти
навіщо підіймати ,взагалі,галас про постачання такої кількості машин застарілого типу. безумовно це теж важливо(бо не вистачає взагалі будь яких),але ці навіть 20 шт.не зроблять переламу. треба постійно тиснути на партнерів з проханням(або вимогою) про надання значно більшої кількості.
показати весь коментар
04.08.2024 15:27 Відповісти
О. так десять штук ето уже больше чем достаточно чтобы навести шороху по вражеской авиации. Больше и не нужно. А то нашим если дать больше так сразу все просрут и будут кричать что дайте еще. А шороху может навести и один F-16. По аналогии как один блуждающий Петриот сбивал за день по 4-5 рашистских самолетов.
показати весь коментар
04.08.2024 15:29 Відповісти
Чи зможуть зберегти F-16 ще до бойового застосування - надійна охорона тилу від професійних і навіть самодіяльних диверсантів відсутня?
показати весь коментар
04.08.2024 18:13 Відповісти
.... гарна новина, але літаків 110 ,і значно більше.
показати весь коментар
04.08.2024 18:27 Відповісти