4331 відвідувач онлайн
42 353 183

Росіяни зайшли до Торецька, ситуація загрозлива. Командування ОТУ не ухвалює необхідних рішень, - Бутусов

Бутусов заявив, що росіяни зайшли до Торецька

Російські окупаційні війська зайшли до Торецька на Донеччині та продовжують просування.

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Загрозлива обстановка у Торецьку. Ворог зайшов у місто та зачепився за околицю, продовжує повільно, але постійно просування малими штурмовими групами. Їх бʼють, знищують, але у росіян резерви, і вони мають тактичну ініціативу, тож можуть концентрувати свої сили на окремих важливих ділянках і створювати там значну перевагу.

Кілька наших підрозділів 32-ї механізованої бригади глибоко охоплені з флангів, мають значні втрати. Ворог атакує з кількох напрямків. Росіяни також зазнаЮть великих втрат, але у них більше поповнень, плюс велика кількість дронів та артилерії. Наші воїни тримають позиції навіть у такій важкій обстановці, але потрібні рішення командування", - йдеться в повідомленні.

За словами Бутусова, командування ОТУ (полковник Ледовой) не ухвалює необхідних рішень і не бере на себе відповідальність.

"Нема ні наказу на відхід, ні посилення резервами флангів. До чого це призведе? Або до повної втрати боєздатності, або до оточення, наслідок буде один - повна втрата позицій у Торецьку.

Ворога можливо зупинити - але для цього потрібно, щоб припинилась брехня у доповідях. Зупинити ворога - значить організувати оборону на надійному рубежі, з відкритими шляхами логістики. Інакше місто не втримати, це розуміють усі командири. Якщо подивитись на карту Deep state, та на карту, яку склав Цензор.НЕТ, очевидний загрозливий розвиток подій. Так само все це розуміє та бачить ворог", - додав журналіст.

Бутусов про ситуацію в Торецьку

Топ коментарі
+69
Здає зеля Україну, як і обіцяв в омані.
показати весь коментар
05.08.2024 15:03 Відповісти
+53
показати весь коментар
05.08.2024 15:18 Відповісти
+38
Ось результат бездумної зміни вищого військового керівництва і все рейтинг Залужного дратував "найвеличнішого", після зміни лише втрачаємо території ,вся відповідальність за провали на фронті лежить на президенті.
показати весь коментар
05.08.2024 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Чи забув, чи вчергове збрехав ... але такі заяви протирічать його подальшим діям.

Вже пів року ситуація тільки погіршується, але він не робить кадрових змін, не повертає в ЗСУ навіть тих більше десятка генералів, які були командою Залужного.

Його ВСЕ ЦЕ влаштовує.
показати весь коментар
05.08.2024 16:06 Відповісти
Якби Залужний залишився на посаді головкома, зараз можливо і не було би такого відступу ЗСУ.
показати весь коментар
05.08.2024 15:57 Відповісти
Основна проблема на передовій зараз Каби, артилерія і дрони... у орків велика перевага це якось треба нівелювати ... мясом з ними не повоюєш.. тому що його просто у них більше причому в рази... 3000 кабів в місяць навіть якщо 70% попадає в ціль то це страшні втрати техніки та особового складу як не крути елементарна математика.. а ще арта та дрони...

Всі ті проблеми були і при Залужному що зараз є... погана підготовка новачків в навчальних центрах, та і взагалі вона коротка 1.5 місяців навіть тупий совок готував 3 місяці... Слабка тактична підготовка старших офіцерів, про це писав ще за старого складу в тому числі і Бутусов... про молодших немає що говорити у піджаків знань ніяких і їх практично не готують перед відправкою в підрозділи...

Знімання офіцерів які не погоджуються з вищим керівництвом та призначення послушних виконавців... тут можна по різному трактувати вище керівництво може бачити всю загрозу дані розвідки і можливо вважає що втрати допустимі для досягнення результату а на рівні бригади вважають що їх бригада не виконає задачу та втрати зависокі
показати весь коментар
05.08.2024 16:07 Відповісти
А недавній приклад того, що керівництво бригади чи то тупо НЕ ХОТІЛО знати, що частина бійців бригади в оточенні, чи то свідомо не віддавало наказу про вихід?

Хоча весь інфопростір гудів про це, https://www.google.com/search?sca_esv=1c373269f3df7d45&rlz=1C1BLWB_enUA532UA551&sxsrf=ADLYWIKGX_LJMrr5GelWZwuEZt0R0Arbcg:1722863568549&q=DeepState&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwiJyf_39t2HAxWLKhAIHd_4B-gQBSgAegQIDBAB DeepState малював карти, які всі бачили, окрім керівництва бригади.

І бійці без наказу проривались з оточення.

В той же час Ссирський кукурікав про нову стратегію по збереженню життів бійців.
показати весь коментар
05.08.2024 16:15 Відповісти
"...Командування ОТУ не ухвалює необхідних рішень..."

Все з точністю да навпаки.
Якщо згадати що ЗеленськийЄрмачок і їхня зелена продажна шобла хочуть здати Україну рашистам - то "командування" якраз "необхідні" рішення і приймає - все логічно, все вкладається у оманську стратегію.
показати весь коментар
05.08.2024 15:28 Відповісти
"Зупинити ворога - значить організувати оборону на надійному рубежі, з відкритими шляхами логістики. Інакше місто не втримати, це розуміють усі командири."

Як можна зупинити ворога, коли в нього є ФАБ-1000, 1500, 3000 з крилами? Поки F-16 не відженуть їхні сушки, про будь-які рубежі і зупинки можна забути, бо всі вони будуть стерті авіабомбами.
показати весь коментар
05.08.2024 15:30 Відповісти
до кінця року цього не буде 20 шт замало... буде ризик і ті втратити... а так вони хороше посилення ППО ті ж крилаті ракети збивати

максимум пару операцій зможуть провести без ризику... вже в 25 коли дадуть більше то буде якось легше...
показати весь коментар
05.08.2024 15:37 Відповісти
По -перше. Під час другої світової ще більше бомбардували набагато більше, сотні тисяч бомб на місяць. Але якось перемагали. Немає, наприклад, нормальних бетонних фортець, як тоді робили союзники. ді і будинки раніше були з більш товстими стінками. Ховатися у ******** багатоповерхівках, це не вихід ,це взагалі маячня. Це будівельний мусор. Подивиться, які фортифікації робили раніше. Ну і найголовне, немає нормального керуваня і управління військами, немає правильного застосування людей, про це постійно пише Бутусов.
показати весь коментар
05.08.2024 16:22 Відповісти
https://x.com/RadioLemberg



https://x.com/RadioLemberg

Radio Lemberg



https://x.com/RadioLemberg

Отже Зеленський у грудні 2023 під час перельоту до Аргентини (яка була лише прикриттям, бо насправді він мав летіти до США) зробив зовсім необовʼязкову зупинку літаком саме на островах Кабо Верде (а не в економічно цікавих нам Сенеґалі чи Ґані).

Це ж по суті Оман-2 !!
показати весь коментар
05.08.2024 15:33 Відповісти
Кабо-Верде це місце готельного бізнесу родини Патрушевих.

показати весь коментар
05.08.2024 15:37 Відповісти
Значить, там стрєлка була самі знаєте з ким.
показати весь коментар
05.08.2024 16:14 Відповісти
А навіщо ухвалювати необхідні рішення,якщо клован сказав що Ботсвана підписала комюніке саміту миру? Перемога.
показати весь коментар
05.08.2024 15:34 Відповісти
****************🙄😡
@Inessi77
·
3 серп.
Це ************😡
кацапи в 4км від Новогродівки..в місті хаос..прильоти..
все закрито..магазини..аптеки..люди тікають самотужки..евакуації нема😡😡..
******** вивозять когось там з лівана😡
показати весь коментар
05.08.2024 15:38 Відповісти
Тссс!!! Генерал Творожков скажет правду когда уже Торецк будет сдан. И то не сразу а через две недели и ртом Безуглой.
показати весь коментар
05.08.2024 15:38 Відповісти
З цією владою Україна війну програє. І України не стане.
показати весь коментар
05.08.2024 15:41 Відповісти
Це е було ясно притомним людям ще напередодні минулих виборів.
показати весь коментар
05.08.2024 15:46 Відповісти
Ну звичайно, якщо українські чоловіки будуть сидіти по британіях та італіях і не боронити неньку, то навіть Черчіль при владі не допоможе
показати весь коментар
05.08.2024 18:17 Відповісти
Не зробили з них українців, не до того було ,
показати весь коментар
05.08.2024 19:31 Відповісти
Оверку, боронить країну зброя а не чоловіки, які лише повинні якщо не усунути, то хоча б тримати в узді зрадників і корупціонерів при владі
показати весь коментар
07.08.2024 12:32 Відповісти
ну, шо, зелений підоре, допомогла тобі твоя ботсвана ?!
показати весь коментар
05.08.2024 15:41 Відповісти
Писець набирає обертів.

Зато не Порошенко....
показати весь коментар
05.08.2024 15:44 Відповісти
Стратегічний план і концепція перемоги від зелених зрозуміла. Її озвучила мосійчучка, зелін матюгальник на Ге+Ге, якщо в нас залишиться Київ і вихід до моря, то ми перемогли, чи не програли!
показати весь коментар
05.08.2024 15:47 Відповісти
Не чіпайте Бубу, у них зараз інша "проблема".
https://biz.censor.net/news/3503153/ukrayina_otrymala_grant_na_39_milyarda_vid_ssha
показати весь коментар
05.08.2024 15:47 Відповісти
Неначасі.)
показати весь коментар
05.08.2024 16:26 Відповісти
У ВСУ загрозливий некомплект, а "У Раді пропонують дозволити безперешкодно виїжджати за кордон заброньованим чиновникам, нардепам та суддям".

А може ВР, АП, уряд у повному складі евакувати в Ніццу, чи Айленд-Біч,...
показати весь коментар
05.08.2024 15:49 Відповісти
Депутати розуміють, що докерувалися, що краще сдр*снути
показати весь коментар
05.08.2024 15:53 Відповісти
А що, депутати щось вирішують? Кнопкодави по команді Єрмака. Так, на них переводять стрілки, як і на військових. Але головна біда України - гнида наркоманівська квартальна у кріслі президента, ще й під керівництвом агента московії.
показати весь коментар
05.08.2024 20:49 Відповісти
Вони ще не відповіли за держзраду, саботаж виборів, стану війни і багато ін.
показати весь коментар
07.08.2024 12:35 Відповісти
Куди вже очевидніше, що в ОПі одні зрадники, які будуть лише погіршувати ситуацію

Потрібно терміново рятувати ситуацію! Терміново повернути Залужного!!!
показати весь коментар
05.08.2024 15:52 Відповісти
У захопленні Мелітополя, і Маріуполя ,всього півдня винен виключно Зеленський. Бо це він розмінував Чонгар.
показати весь коментар
05.08.2024 16:27 Відповісти
Повернути Залужного(у президенти)
показати весь коментар
05.08.2024 18:47 Відповісти
Якщо він ще схоче розгрібати стільки лайна, скільки і близько не змогли навалити усі попередні президенти. Хоча, цього, що зараз, можна називати президентом тільки умовно.
показати весь коментар
05.08.2024 20:52 Відповісти
Він також з їхньої щурячої шайки
показати весь коментар
07.08.2024 12:37 Відповісти
паритет с обоих сторон! можно окружить и наших и кацапову кишку!Кто первій встал, того и тапки!
показати весь коментар
05.08.2024 16:02 Відповісти
Видимо наши полководцы не умеют. Ни разу еще ни одну кишку не окружили...
показати весь коментар
05.08.2024 16:24 Відповісти
Не хочуть - бо Оман.
показати весь коментар
05.08.2024 16:48 Відповісти
В ТЦК вже був, стратег?
показати весь коментар
05.08.2024 18:42 Відповісти
був, сказали старий
показати весь коментар
10.08.2024 21:31 Відповісти
Внутрішні гниди, і їхні поплічники, роблять все чітко по плану. 73%, біомаса зробила всіх.
показати весь коментар
05.08.2024 16:15 Відповісти
ОПа вже давно ухвалила потрібні рішення. Ще в Стамбулі в березні 2022. Тепер поступово підводять до виконання.
показати весь коментар
05.08.2024 16:15 Відповісти
После того как падёт Часов Яр, Сырского снимут, в этом нет никаких сомнений. А вот кого назначит зелёная жопа, это вопрос.
показати весь коментар
05.08.2024 16:18 Відповісти
Не снимают того, кто выполняет волю высшего руководства. В противном случае сырника можно было и не назначать на эту должность.
показати весь коментар
05.08.2024 17:10 Відповісти
Я уже говорил, но повторюсь, Сырский был назначен в аккурат к концу легитимности членограя, думаю Зельц всего навсего подстраховался, на тот момент у Залужного был колоссальный авторитет среди военных и в случае мятежа от лупатого маланца осталось мокрое место.
показати весь коментар
05.08.2024 17:35 Відповісти
Да без разницы кого назначат, очередную актрису опы. После того как залужный дал заднюю пошел снежный ком, начали ставить своих людей, менять комбригов на угодных опе итд. Выходили на митинги в Киеве когда залужного сменили, людей капля в море. Никому ничего не надо было. Не на часи было. А теперь все удивляются че вообще происходит
показати весь коментар
05.08.2024 19:10 Відповісти
Рішення вони ухвалили , вже давно , коли зробили все , щоб його здати . А зараз роблять все , щоб ніхто і ніщо не заважало обстрілювати Торецьк безкарно .
показати весь коментар
05.08.2024 16:21 Відповісти
нічого дивного немає ."сирий" проросійський спеціаліст із практичними навиками організації,на вимогу ворога, котлів для українських захисників .
показати весь коментар
05.08.2024 16:25 Відповісти
Генштаб втратив керування і розгубився. Повна некомпетентність. Поверніть Шапталу...
показати весь коментар
05.08.2024 16:30 Відповісти
Бутусов назвав джерело хаосу - ОТУ і прізвище полковника.

Некомпетентність та безвідповідальність, поєднані з брехнею і хаотичністю командування в ОТУ ЗСУ допомагають ворогу просуватися вперед.

"За словами Бутусова, командування ОТУ (полковник Ледовой) не ухвалює необхідних рішень і не бере на себе відповідальність." Джерело:
показати весь коментар
05.08.2024 16:49 Відповісти
А "ознак формування наступальних угруповань" не було?

показати весь коментар
05.08.2024 16:33 Відповісти
Задолбали, диванные дегенераты и стратехи. На фронт, падаль, Украину защищать!
показати весь коментар
05.08.2024 16:49 Відповісти
Шо просто отак у чисті поля, без зброї, бетоних оборонспоруд, кабів, фібів, арти, снарядів. Саме тому і луснув фронт. Не хочуть більше українці воьюввти - просто хочуть жити. Тому і тікають з фронту. Чи у тебе є інше пояснення сітуьовіні.
показати весь коментар
05.08.2024 17:05 Відповісти
Вместе с той падалью, которая четырежды от повестки убегала, веселясь при этом! Да его окружение и фанаты пускай идут, и вылупки их.
показати весь коментар
05.08.2024 20:55 Відповісти
А чому в статті згадали Прізвище. Це вже десь дозволено стало. (ну по преше у офіцера є см"я). По дурге якщо вам по .. на одного офіцера то давайте вже всю штатку публікуйте хто там служить. Усі призвіща. По друге висноски в бойвій ситуації роблять військові а не цивільні. І не заважайте воювати. А кому хочеться бути спецом взяв ноги в руки і у військомат і на допомогу військовим. От тоді будете розповідати.
показати весь коментар
05.08.2024 17:04 Відповісти
Це трохм маячню ви пишете. Зараз проблема не в людях, а в якісному їх застосуванні на фронті.
показати весь коментар
05.08.2024 20:14 Відповісти
Якщо хтось проїбав позиції, країна повинна знати героїв... Але пропонувати йти у тцк під командування такого дибіла - це типу обісратись зі злості. Тупо, нелогічно і воняє
показати весь коментар
05.08.2024 21:41 Відповісти
А чому не можна називати прізвище лєдовава? Тому що ви його бабушка і вам абідна? Ілі може кружок його члєна?
показати весь коментар
06.08.2024 07:47 Відповісти
У рашистів ще десь на готові стоять 300000-400000 тисяч свіжого війська - чекають на прорив шоб бросити. Напевно час настав.
показати весь коментар
05.08.2024 17:07 Відповісти
звідки така інформація? В решті решт у нас не менше
показати весь коментар
05.08.2024 17:45 Відповісти
Так гнида сама казала - https://forbes.ua/news/rosiya-gotue-mobilizatsiyu-300-000-viyskovosluzhbovtsiv-zelenskiy-03042024-20298
показати весь коментар
05.08.2024 18:02 Відповісти
Почитал комменты сверху и понял что в заппасе лучшие стратеги сидят.
показати весь коментар
05.08.2024 17:08 Відповісти
Як же мені це подобається - "не ухвалюють потрібних рішень" - яких в звізду рішень? От Нема ким посилювати оборону, тупо нема.

А особливо цікаво це читати на цензорі, який влаштував режим максимального сприяння ботам по зриву мобілізації...
показати весь коментар
05.08.2024 17:41 Відповісти
Ти ж є в резерві, ще півтора мільйона на корупційній зарплаті для жОПи в тилу відсиджуються, пів мільйона мусорні, ще стільки ж військових пенсіонерів та інших трутнів й ухилянтів у погонах. Тому є, а ж забагато.
показати весь коментар
07.08.2024 12:48 Відповісти
Яки в сраку зрив мобілізації?


1.Ждуни з пенсіонерів поліції і ЗСУ сидять вдома і не мобілізовані, бо бачте спеціальність не підходить, а так мобілізувати по закону не можуть. Все життя годуватись з бюджету для них норм, а тепер поникались.

2.Тису охороняються краще, ніж східний кордон. В спину розстрілюють тих, хто тікає з країни, хоча це навіть не кримінальна, а адміністративна відповідальність.

3.При зменшенні території, кількість поліцаїв не зменшена - бубочки повністю заброньовані і *** ложили на захист країни. Що в 2014, що в 2022 - першими драпака якраз мєнти дають, коли бачать ворога.

4.Ні одного з ТЦК і ВЛК не покарано за смерт мобілізованих через медичні проблеми. Життя людей не коштує для влади ні копійки.

Тому не треба тут мораль читати. Вже охматдит ваша супер ефективна влада вирішили ремонтувати за цінником х2, так що краще помовчати, чим так обсиратись в коментах
показати весь коментар
07.08.2024 12:53 Відповісти
Полковник Ледовой часом не з Раши? Що не прізище командира - то підозра що працює на москалів. Сирський теж москаль, не кажучи вже про д'Єрмака і усю ОПу, усякі Дунаєви, Татарови і ін.ших "таварисчей". Може це так треба....?
показати весь коментар
05.08.2024 17:41 Відповісти
Сейчас русня наступает со скоростью три миллиметра в минуту, потом начнёт отступать с такой же скоростью. Или быстрей или медленней. А может фронт налево повернёт, а может направо. Никто не знает как оно пойдёт. Одно известно, что каждые три минуты погибает Украинец. Чей то сын, или брат или отец. И количество смертей не уменьшится. А этих миллиметров десятки миллионов. 18 см на одну жизнь, так примерно приходится.
показати весь коментар
05.08.2024 17:47 Відповісти
И это самое страшное, пока обдолбанный шут, уклонист и мародер, играется жизнями украинцев. Лучше б игрался жизнями своих ********* да родителей, тварь.
показати весь коментар
05.08.2024 20:57 Відповісти
Панове! Так не на часіж! От Британія обрала Черчеля під час найгострішої фази війни, було начасі. Зєля теж у 2019му обравсь начасі. Хоч Крим і пів Донбасу було окуповано. А зараз неначасію. Бо ще ненакрались, ненагадились. А нам що робити? Вірити єрмакам в неначасу?
показати весь коментар
05.08.2024 18:43 Відповісти
Красным на карте от Deep State обозначены территории, которые русские захватили в июле.
Продвижения есть, но они минимальны.

показати весь коментар
05.08.2024 18:47 Відповісти
Головна проблема НЕ у тому "багато чи не багато захопили"!

А у стані наших фортифікацій (які спромоглися прорвати) і у наших втратах...

показати весь коментар
05.08.2024 19:40 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 21:28 Відповісти
Зате в Ковелі строчити справи проти звичайних людей вони аж бігом, відповідальність аж через вінця переливається. А як прийняти дійсно важливе рішення - пук,пук, срьоньк, срьоньк
показати весь коментар
05.08.2024 21:31 Відповісти
Кацапня посилюе наступ на Донецькому напрямку. Українські військові розповідають про ДРГ, які вже заходять на околиці міста
показати весь коментар
06.08.2024 07:59 Відповісти
Та ворог має беззаперечну перевагу у всьому, якої він досяг за два роки. А у нас ешелоновані лінії оборони тільки на папері і у відосиках. Все тримається на залишках ветеранів, та мобілізованих, тривалість життя останніх на фронті від двох тижнів до пару місяців. Нащо дрони і генералам напрягати мізки, коли можна у розвідку відправити якогось Миколу, а потім наступного, благо зараз знову наберуть.
Ніякі вже Залужний, Порошенко, Тимошенко, 10 літаків не врятують ситуацію
показати весь коментар
06.08.2024 08:13 Відповісти
Сторінка 2 з 2