5009 відвідувачів онлайн
2 986 40

Україна та Малаві підписали меморандум про політичні консультації, - Кулеба

Україна та Малаві підписали меморандум про політичні консультації, - Кулеба

У понеділок, 5 серпня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з малавійською колегою Ненсі Тембо. Під час зустрічі сторони підписали меморандум про політичні консультації.

Про це Дмитро Кулеба розповів у соцмеежі Х, повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами українського міністра, під час зустрічі з главою МЗС Малаві вони обговорили шляхи розвитку відносин між Україною та Малаві, а також співпрацю між країнами в міжнародних організаціях.

"Ми також підписали меморандум між міністерствами закордонних справ про політичні консультації", - розповів Кулеба.

Нагадаємо, що міністр Кулеба вирушив в Африканське турне - четверте за ліком. Дипломат розпочав вояж із Малаві, де уже зустрівся з лідером цієї країни Лазарусом Чакверою.

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
05.08.2024 23:14 Відповісти
+15
порохоботам нічого не залишається, тільки як заздрити потужній дипломатії нашого незламного Лідера
показати весь коментар
05.08.2024 23:38 Відповісти
+12
показати весь коментар
05.08.2024 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
05.08.2024 23:02 Відповісти
https://x.com/i/status/1820535149668528459 кукурудзу будемо в Малаві постачати, її там гарно готують.
показати весь коментар
05.08.2024 23:03 Відповісти
це... перемога?
показати весь коментар
05.08.2024 23:10 Відповісти
Це Шапітолій
показати весь коментар
06.08.2024 00:52 Відповісти
ще ні,це тільки заливка фундаменту,перемога буде тоді,коли декілька мільйонів малавійців переїдуть в Україну і стануть найпотужнішими виборцями Зеленського,бо без них важко буде продати через референдум державну зраду і уникнути долі Чаушеску
показати весь коментар
06.08.2024 04:20 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2024 23:14 Відповісти
А, ждут обратно Януковича?
показати весь коментар
06.08.2024 08:31 Відповісти
Чий Крим ?
показати весь коментар
06.08.2024 09:53 Відповісти
- А давайте ми з вами підпишемо лист з нагадуваннями, що можемо і політичні консультації проводити?
- А навіщо це?
- А ми це нашому Оплескозалежному запишемо у велику перемогу на дипломатичному фронті. Він це обожнює!
показати весь коментар
05.08.2024 23:23 Відповісти
А мне за Малави обидно:

Дипломат начал вояж с Малави, где уже встретился с лидером этой страны Источник:

Лазарус Маккарти Чаквера (англ. Lazarus McCarthy Chakwera; род. 5 апреля 1955 года, Лилонгве, Малави) - малавийский государственный и религиозный деятель. Глава Партии конгресса Малави. Президент Малави с 28 июня 2020 года.

Так они могут нашего клоуна старейшиной называть.
показати весь коментар
05.08.2024 23:26 Відповісти
А Путин - не клоун? Или он вам просто нравится?
показати весь коментар
06.08.2024 08:32 Відповісти
Видишь ли доченька, иногда банан это просто банан.

Не, ну ты вы скажите, при чем тут *****? Или вы за клоуна обиделись?

Тогда приношу извинения, лицедей. Устраивает?
показати весь коментар
06.08.2024 19:32 Відповісти
Судя по твоим комментам ты - просто банан и тебе просто нравится Путин. )
показати весь коментар
06.08.2024 21:17 Відповісти
Для украинца Сергея президент РФ - *****.

Для эстонца Андерса Президент РФ Путин.

Вывод Сергею нравится президент РФ.
показати весь коментар
06.08.2024 21:50 Відповісти
Да, потому что украинец Сергей называет его ласково, ху..йлом, а я ласки не люблю.. )
показати весь коментар
06.08.2024 22:43 Відповісти
Шановний Андерс.

+++

Сто баллов. Фраза дня. Начинаем день с позитива.
показати весь коментар
07.08.2024 05:22 Відповісти
порохоботам нічого не залишається, тільки як заздрити потужній дипломатії нашого незламного Лідера
показати весь коментар
05.08.2024 23:38 Відповісти
да уж куда нам до зелених дауш
показати весь коментар
06.08.2024 00:05 Відповісти
незламного найпотужнішого!!!
показати весь коментар
06.08.2024 00:15 Відповісти
Дааауж© тепер Малаві за нас горою!
показати весь коментар
06.08.2024 00:54 Відповісти
Вы шо новость не читали?

Лидер в Малави, к нему Кулеба полетел.

А наш, незламний в Омане к нему полетел Ратрушев
показати весь коментар
06.08.2024 19:36 Відповісти
Правильно що підписали меморандум - бананові республіки повинні триматися разом.
показати весь коментар
05.08.2024 23:41 Відповісти
Поїхав досвідом обмінюватись. Тій Малаві у 2000 році МВФ перестав допомогати грошима, через великі корупційні ризики..зараз й наші зебіли дограються..
показати весь коментар
05.08.2024 23:42 Відповісти
Тьфу,***.
показати весь коментар
05.08.2024 23:47 Відповісти
Теперь нам похер, кого в США выберут.
показати весь коментар
06.08.2024 00:00 Відповісти
+++
показати весь коментар
06.08.2024 07:19 Відповісти
Ботсвана, тепер Малаві! це не просто ПОТУЖНО, це НАДПОТУЖНО!!!
показати весь коментар
06.08.2024 00:14 Відповісти
і глобально
показати весь коментар
06.08.2024 00:30 Відповісти
Надіюсь Малаві тепер побудує в Україні новітній,потужний завод з виробництва бамбукових списів,а Метінвест Ахметова виплавлятиме для них найпотужніші,металеві наконечники
показати весь коментар
06.08.2024 04:29 Відповісти
Мумба-юмба вже була?
показати весь коментар
06.08.2024 05:35 Відповісти
Ідіоти при владі.
показати весь коментар
06.08.2024 06:30 Відповісти
домовилися домовлятися про домовляння...
показати весь коментар
06.08.2024 06:55 Відповісти
Африка наш.
показати весь коментар
06.08.2024 07:45 Відповісти
искал на карте Это непонятное. Нашел.

Вопрос: сколько зеленые заплатили обезьянам, чтобы добиться такой Перемоги???

Что это дает Украине? Эта страна даже не имеет выхода к океану....

Респу́бліка Мала́ві (до https://uk.wikipedia.org/wiki/1964 1964 Нья́саленд) - країна на південному сході Африки, яка межує на півночі та північному сході з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F Танзанією , на сході, півдні та заході з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D1%96%D0%BA Мозамбіком , на заході із https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D1%96%D1%8F Замбією.

Площа становить 118 тис. км².

Малаві є однією з найменш розвинених країн світу. Економіка країни побудована на сільському господарстві, населення здебільшого складають селяни. Малавійський уряд багато в чому залежить від зовнішньої допомоги для розвитку освіти, охорони здоров'я, захисту навколишнього середовища та подолання проблем безробіття й https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F перенаселення .
показати весь коментар
06.08.2024 07:56 Відповісти
А Малави - это где?
показати весь коментар
06.08.2024 08:23 Відповісти
чи нам,плять,пороблено...
показати весь коментар
06.08.2024 08:49 Відповісти
Ха-ха, цирк на дроті. 95 кагал світового масштабу.
показати весь коментар
06.08.2024 09:25 Відповісти
тумбаюмба це потужна перемога. мацкві 3,14здець. оце така злена дипломатія.
показати весь коментар
06.08.2024 09:51 Відповісти