Окупанти перебувають біля адмінкордонів Торецька, у місті їх немає, - МВА

Російські загарбники просуваються до адміністративних кордонів Торецька Донецької області. У самому місті їх наразі немає.
Про це в ефірі телемарафону розповів очільник Торецької МВА Василь Чинчик, пише NV, інформує Цензор.НЕТ.
За словами посадовця, станом на вечір 5 серпня росіян у місті немає, проте вони перебувають біля адміністративних кордонів Торецька.
"Станом на сьогодні (5 серпня, - ред.) ворог просувається до адміністративних кордонів Торецька, у місто не зайшов, перебуває поблизу адміністративних кордонів міста", - розповів Чинчик.
Він також розповів, що наразі у місті залишається приблизно 3 тисячі мирних жителів.
Починаючи з 24 червня, було евакуйовано 3700 жителів громади, серед них 97 дітей.
"Я не пукну, я не пукну!"
Пук... Це не я! Це не я!