10500 відвідувачів онлайн
2 907 14

Окупанти перебувають біля адмінкордонів Торецька, у місті їх немає, - МВА

Окупанти перебувають біля адмінкордонів Торецька, у місті їх немає, - МВА

Російські загарбники просуваються до адміністративних кордонів Торецька Донецької області. У самому місті їх наразі немає.

Про це в ефірі телемарафону розповів очільник Торецької МВА Василь Чинчик, пише NV, інформує Цензор.НЕТ.

За словами посадовця, станом на вечір 5 серпня росіян у місті немає, проте вони перебувають біля адміністративних кордонів Торецька.

"Станом на сьогодні (5 серпня, - ред.) ворог просувається до адміністративних кордонів Торецька, у місто не зайшов, перебуває поблизу адміністративних кордонів міста", - розповів Чинчик.

Він також розповів, що наразі у місті залишається приблизно 3 тисячі мирних жителів.

Починаючи з 24 червня, було евакуйовано 3700 жителів громади, серед них 97 дітей.

Топ коментарі
+14
пішли відмазки а-ля марахфон-фортеця Бахмут
показати весь коментар
06.08.2024 00:09 Відповісти
+8
Стоїть їжачок перед дзеркалом і медитує:
"Я не пукну, я не пукну!"
Пук... Це не я! Це не я!
показати весь коментар
06.08.2024 00:17 Відповісти
+8
А чому не їбашать по висотах у горлівці(10км), звідки підари б'ють по торецьку ? Що коїться?
показати весь коментар
06.08.2024 00:35 Відповісти

Завантаження...