4436 відвідувачів онлайн
11 097 39

Авіабазу США в Іраку, ймовірно, обстріляли російськими "Катюшами", поранено п’ятеро американських військових, - Reuters

авіабаза Айн аль-Асад

У ніч проти 6 серпня авіабаза Айн аль-Асад на заході Іраку, на якій розміщені американські військові, опинилася під ракетним обстрілом, внаслідок чого, щонайменше п'ятеро людей зазнали поранення.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це пише Reuters.

"Дві ракети "Катюша" були випущені по авіабазі Аль-Асад на заході Іраку, повідомили два джерела в іракських службах безпеки. Одне з іракських джерел безпеки повідомило, що ракети впали на базу. Незрозуміло, чи була атака пов'язана з погрозами Ірану вжити заходів у відповідь на вбивства", - пише видання.

Американські співрозмовники зазначили журналістам агентства, що один з постраждалих американців отримав серйозні поранення. За їхніми словами, кількість жертв базується на початкових повідомленнях, які ще можуть змінитися.

"Персонал бази проводить оцінку збитків після атаки", – додав один з чиновників.

Топ коментарі
+35
А вы их озабоченностями . Ну , на крайний случай , можно ещё обеспокоенностью . Только не глубокой , иначе эскалация .
показати весь коментар
06.08.2024 07:43 Відповісти
+31
"Не треба ескалації"- стогнуть американські терпіли.
показати весь коментар
06.08.2024 07:41 Відповісти
+16
да,амєріканци нанєсут атвєтний трайной удар-глубокай азабочєнай абєспакоєнастю...
показати весь коментар
06.08.2024 07:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Не треба ескалації"- стогнуть американські терпіли.
показати весь коментар
06.08.2024 07:41 Відповісти
Что еще за ракеты "Катюша". Типичные британские СМИ.
показати весь коментар
06.08.2024 07:41 Відповісти
"Хаймарса прилет" - таке не доводилось читати?
показати весь коментар
06.08.2024 07:51 Відповісти
"Катюша" - це БМ-13 Вони не виробляються та зняті з озброєння у всіх країнах світу (крім Камбоджі)
показати весь коментар
06.08.2024 08:00 Відповісти
То це виходить Камбоджа вчудила?
показати весь коментар
06.08.2024 10:03 Відповісти
Та ні! Я так думаю - то придуркуваті "журналюги" "надряпали "лівою задньою"

У нас тут теж такого вистачає Якось написали що затримали на кордоні партію археологічних артефактів (зброї) Журналюга написав про "скіфські акінаки" Я глянув на фото і засміявся: а там - персидські "скімітари" Різниця велика : "акінак" - прямий короткий меч заточений з обох сторін (трохи нагадує кинжали горців Кавказу) А "скімітар" кривий однолезовий меч Трохи схожий на кавказьський "клич" Бо він ще й довший "акінака трохи не вдвічі!
показати весь коментар
06.08.2024 11:17 Відповісти
Назва "Катюша" втратила своє первісне значення і стала спільним ім'ям усіх реактивних снарядів. Так у ********* івриті "Катюша" називають усе, що прилітає з Лівану, яке більше за кулю, але менше за ракету, без різниці яким чином воно відправлене - або ******* багатоствольна РСЗВ або дві рейки на сірому ішаку
показати весь коментар
06.08.2024 07:59 Відповісти
Була інфа - шо з хасидів почали набирати в танкісти - шо Вам відомо?
показати весь коментар
06.08.2024 08:32 Відповісти
Мені все відомо, але спочатку хотілося б поцікавитися - чим ця інформація так Вам важлива?
показати весь коментар
06.08.2024 09:55 Відповісти
В нас Свідки Єгови відхрещуються від віини - от хотів взнати за хасидів
показати весь коментар
06.08.2024 10:02 Відповісти
Це не той випадок.
"Свідки" відмовляються воювати, але не відмовляються працювати. Будь-яка робота, але не брати до рук зброю.
Ці, про кого ви кажете, взагалі відмовляються, крім свого права сидіти і вчити Святі Книги. Але це не всі вони, для вас просто, хасиди це хасиди, а їх десятки течій і напрямків, і у кожного свої закидони.
Так, надіслали першу тисячу повісток і почали протестувати.
показати весь коментар
06.08.2024 10:48 Відповісти
А у нас уманські хасиди воюють Знаю про одного - той на фронті ще з часів АТО
показати весь коментар
06.08.2024 11:19 Відповісти
Так я ж і написав, що там десятки течій і в кожному свої уявлення про "прекрасне".
Тільки, ось, не уманські хасиди, а брацлавські. Раббі Нахман жив у Брацлаві, тому і двір його називається "Брацлавський", а в Умані він лише похований
показати весь коментар
06.08.2024 11:46 Відповісти
Я знаю! І навіть знаю що й могили його нема Там "кенотаф" (символічне поховання) На місці його могили - ставок стічних вод одного з уманських заводів Про це мені сказав онук колишнього рабина (ортодоксального) Я колись разом з ним учився

І я написав про цього хасида - саме як про жителя Умані - а не як про послідовника цадика Нахмана
показати весь коментар
06.08.2024 12:02 Відповісти
А вы их озабоченностями . Ну , на крайний случай , можно ещё обеспокоенностью . Только не глубокой , иначе эскалация .
показати весь коментар
06.08.2024 07:43 Відповісти
да,амєріканци нанєсут атвєтний трайной удар-глубокай азабочєнай абєспакоєнастю...
показати весь коментар
06.08.2024 07:46 Відповісти
Може ще і на СТУДЕБЕККЕРІ та Катьюша стояла
показати весь коментар
06.08.2024 07:48 Відповісти
пох..головне щоб не було ескалації
показати весь коментар
06.08.2024 07:49 Відповісти
Катюша - неофіційна назва https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%8E реактивних систем залпового вогню https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%91%D0%9C-8&action=edit&redlink=1 БМ-8 (калібр 82 мм), https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%9C-13 БМ-13 (калібр 132 мм) та https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%91%D0%9C-31&action=edit&redlink=1 БМ-31 (калібр 310 мм). Система перебувала на озброєнні https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D1%96%D1%8F Червоної армії під час https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Другої світової війни .

мова йде, про ці катюші?

але, я згоден. і с поляками, і із румунами. їх же, не спеціально. обстрілюють.

показати весь коментар
06.08.2024 07:49 Відповісти
Ракет "катюша" не существует в природе.
показати весь коментар
06.08.2024 07:54 Відповісти
Катюша - неофіційна назва https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D1%8E реактивних систем залпового вогню
показати весь коментар
06.08.2024 07:58 Відповісти
Херюша ***,джугашвили на машине времени прилетел и обстрелял,трусливые байденовцы боятся называть персидские или путинские системы своими именами,что бы не отвечать.
показати весь коментар
06.08.2024 07:51 Відповісти
Які ще блін "Катюші"? Чи кацапи вже з музеїв вигребають старе залізяччя?

Мабудь мова про "Гради".
показати весь коментар
06.08.2024 07:52 Відповісти
Ну це назва пікапів з 3-5 напрямними типу Граду.
показати весь коментар
06.08.2024 07:56 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2024 08:01 Відповісти
"Ванюша"?
показати весь коментар
06.08.2024 08:47 Відповісти
Німецька реактивна система залпового вогню часів Другої світової війни. Разом з радянськими «Катюшами» Nebelwerfer був першою масово використовуваною реактивною системою залпового вогню.
показати весь коментар
06.08.2024 08:51 Відповісти
Бабуся казали, що коли нiмцi вмикали того "Ванюшу", з вiдстанi в 3 км було чути, як той "ванюша" реве, мов iшак пiдiрваний, далеко було чути. А поки прилетять снаряди, можна було й виспатись.
показати весь коментар
06.08.2024 09:11 Відповісти
И ето не в первый раз уже. Бидон как всегда соплю из носа выпустит и будет стонать что не нужно ескалации. А мы еще удивляемся что они нас заставляют смириться
показати весь коментар
06.08.2024 08:34 Відповісти
Украину никто не может заставить перестать воевать. Чувствую даже это собираются свалить на американцев.
показати весь коментар
06.08.2024 12:35 Відповісти
не дадут американцы оружия, - это и есть заставить перестать воевать.

на американцах скоро клейма не будет где поставить за то, что они натворили.
показати весь коментар
07.08.2024 02:17 Відповісти
Вот все здесь герои, но ни один в мире смельчак, КРОМЕ АМЕРОВ, не удосужился угробить за пол часа 600 кацапов...Что-то кормчий замолчал-На TV не видно …- В Сирии спецназ пропал, Как-то не солидно. Протупил царек -молчит, Ведь ему там видно…- В Кремле могут замочить И ему - обидно…А прицепом пойдет Шлепер-Чтобы не обидно…Ведь в Гаагу им нельзя -Знают много… Видно. P.S. Не пошлешь теперь спецназ В Сирию «сражаться»,Что б позорно, как в тот раз,Так не «облажаться».

19.02.2018 - 08.02.2018 = 11дней молчал пыня.
показати весь коментар
06.08.2024 09:05 Відповісти
Як у Сiрii спецназ До землi падае,Най колючка, Що верблюжа,

Завдячить врожаем…Як у Сiрii спецназ Не стане падати,

Ми завдячимо Гаазi -Вова мае знати.

P.S. Для Гааги ми всим свiтом Скинемось на мило,

Щоб вiрьовка Вовi шию Охопила мило. 20.02.2018
показати весь коментар
06.08.2024 09:14 Відповісти
Триста лучших «ихтамнет»

Искали удачу.

И поставили на кон

На хромую клячу…

Только с Путина подачи

Гитлер в Аду плачет:

Сирия ведь шлет отряд

Фаршем, не иначе. 20.02.2018
показати весь коментар
06.08.2024 09:15 Відповісти
Чому ці хоробрі американці не введуть війська в Україну і не допоможуть у війні ?
показати весь коментар
06.08.2024 09:17 Відповісти
Вава, це ви? Главамер ще 2 рочки тому доповiв главдурбицалу, мовляв не рипайся, сиди в засадi, не виснажуй своi слаабкi можливостi. Лишень перемелюй уперто людськi i технiчнi можливостi кацапiв. Бо нахрапом не здолати, те що накопичувалося десятирiччами. А це тре робити мiнiмум до 2025 року. Ось тодi можна всим миром кацапам i вводити. Та ви, вава, до цих пiр, я бачу, незбагненнi.
показати весь коментар
06.08.2024 09:35 Відповісти
Яка Велика стурбованість тільки. Ті стурбовАни ніяк не зрозуміють (або мізки запливли жиром вольготності), що тероризм треба нищити. Нищити тероризм, це не ескалація війни, це локальне наведення порядку. Терор розуміє тільки силу. Як тільки по писоку почне прилітати, все - бойові початки стихнуть нараз-два.

І це відноситься не тільки для ХАМАС, так саме і рашка існує. Як наші ловко налуплять, то сидять якийся час, навіть не тявкають.

А ООН та американські терпіли тільки і чекають, що далі буде і не дай Бог їх ракета упаде десь там...

Або, або війна ця потрібна багатьом і зацікавленість в ній не аби яка.
показати весь коментар
06.08.2024 09:05 Відповісти
Любите сосать а не воевать то сосите.
показати весь коментар
06.08.2024 09:20 Відповісти
Світовий шериф США іноді просипається і в очманінні щось там заявляє, а диктатори - гангстери, послідовники Гітлера - Сталіна творять і примножують зло по всіх куточках планети...

Люба діяльність ліпше ніж БЕЗдіяльність (1)

і антагоністичний, зеркальний до (1) принцип (2) люба БЕЗдіяльність - ліпше ніж діяльність. Останній принцип став політичною стратагемою умовного Заходу і називається МЕРКЕЛити (Ангела Меркель).

Такі два філософські принципи, які між собою у конфлікті, вічним, як саме людство.

США вибрали БЕЗдіяльність, а боягузливий умовний Захід бере приклад з "вожака".

Великі і могутні диктатори і всяка дрібнота диктаторів з того користають...

Історія до Мюнхена38 і після, до початку другої світової повторюється...
показати весь коментар
06.08.2024 09:53 Відповісти