10477 відвідувачів онлайн
12 372 137

Іран почав підготовку до війни проти Ізраїлю: звернувся до РФ з проханням надати радари та засоби ППО, - NYT

іран

 Іран запросив у Російської Федерації сучасні системи ППО та радари у рамках підготовки до можливої війни з Ізраїлем.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це пише New York Times із посиланням на іранські ЗМІ та власні джерела серед іранських чиновників, серед яких є член Корпусу вартових ісламської революції.

За їхніми словами, Росія вже розпочала постачання.

У понеділок Тегеран відвідав колишній міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Він зустрівся з новим президентом Ірану Масудом Пезешкіаном і з командувачем іранськими збройними силами Мохаммадом Багері.

За повідомленнями іранських ЗМІ, генерал Багері заявив Шойгу, що відносини між їхніми країнами є "глибокими, довгостроковими та стратегічними" і лише розширюватимуться за нового уряду Ірану.

Як зазначає видання, попри наявність у Росії економічних і культурних зв'язків з Ізраїлем, влада не може відхилити прохання Ірану про допомогу у зв'язку з постачанням "шахедів" для війни проти України.

Топ коментарі
+43
3 помойки на карте мира (параша, Иран и С.Корея) должны быть с этой карты полностью стёрты.
показати весь коментар
06.08.2024 09:07 Відповісти
+39
Поки захід боїться ескалації,вісь зла готується до третьої світової
показати весь коментар
06.08.2024 09:09 Відповісти
+32
показати весь коментар
06.08.2024 09:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
скоріше їх союзники готувалися ракети їм сбивати
показати весь коментар
07.08.2024 02:03 Відповісти
фуйло перепродасть корейські радари

Незабаром три мови корейську,іранську та мацкальську з'єднають в одну!!

В новій мові будуть одні матюки де корейські єрогліфи будуть написані арабською
показати весь коментар
06.08.2024 09:43 Відповісти
Йому самому вони потрібні. Тим більше що радари КНДР приблизно такі сліпі як і кацапські радари.
показати весь коментар
06.08.2024 10:16 Відповісти
Коноваленко! Людей хоч не сміши! Які "корейські ієрогліфи"? Яка "арабська"??? У північнокорейців не "ієрогліфи" а БУКВИ Їх алфавіт називається "хангиль"! А іранці - не араби Араби відносяться до семітської мовної групи а Іранці - до персидської! Це навіть різні "мовні сім"ї"
показати весь коментар
06.08.2024 10:54 Відповісти
Почему же Трамп не позвонит своему другу ***** и не призовет к миру? И где же недое_ баные миротворцы Китай, Орбан и Фица которые постоянно призывают к миру почему то Украину?
показати весь коментар
06.08.2024 09:44 Відповісти
як же так?

орбан попередив, що його попередив іран, що б він попередив ізраїль про напад.
показати весь коментар
06.08.2024 09:48 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2024 09:47 Відповісти
Надеюсь Израиль расхерачит вдоль и поперек полотенцеголовых и весь Иран чтобы все видели что будет с рашистскими союзничками.
показати весь коментар
06.08.2024 09:48 Відповісти
Ізраіль сам являється рашистьським союзником.
показати весь коментар
06.08.2024 10:20 Відповісти
Ніт!

Ізраїль "лавіруєт". Так світ цинічний, світ нам "явамнічєвонєдолжєн" . У Ізраїля багато ворогів, майже всі навколо, тому рашку поки що не дратують, хоч вона і давала зброю завжди усім ворогам Ізраїлю.

Зараз у них вікно можливостей - допомогти ВСУ раз і на завжди випалити террористичний фуRUнкул на глобусі!!
показати весь коментар
06.08.2024 21:59 Відповісти
Рашка розпочала постачання?))певно з бєлгарада чи курська зняли?)А може з татарстана?))блєф.
показати весь коментар
06.08.2024 10:05 Відповісти
Интересно где кацапы ПВО для Ирана возьмут если самим не хватаеи
показати весь коментар
06.08.2024 10:08 Відповісти
І де вони їх візьмуть, самим не вистачає.
показати весь коментар
06.08.2024 10:17 Відповісти
Є бази поза територією Помийки!!

У Сірії та ін.

І все це треба знищувати! Бо реЖим прутіна і патрушева це антираціональний сатанізм, вони будуть бити на шкоду Русі-України-Київської Держави навіть коли всередині їх "країни" ресурсів не залишиться! Це як вірус у мізках/мікросхемах, це як біснуватість , це як мікроб, як тарган, як сарана!!
показати весь коментар
06.08.2024 22:03 Відповісти
А, до речі, нехай. Нехай дадуть їм свої С-400 та С-500. Щоб весь світ побачив, наскільки вони "ефективні" проти західних систем озброєнь.
показати весь коментар
06.08.2024 10:29 Відповісти
Які С-500? Їх лише в 21 році стали виробляти. Думаешь так багато зробили?
показати весь коментар
06.08.2024 12:31 Відповісти
Посперечайся про це з будановим:

показати весь коментар
06.08.2024 12:34 Відповісти
Їх не так багато.
показати весь коментар
06.08.2024 14:16 Відповісти
Цього ніхто не знає, окрім кацапів. Ось, наприклад, новина про передачу С-500 (інша назва "Прометей") їхній армії:

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2024/04/23/7452557/

До речі, дуже часто буває, що до армії потрапляє обмежена кількість якогось виду озброєнь. А більшу його частину поставляють на експорт.
показати весь коментар
06.08.2024 15:20 Відповісти
Первые образцы, ага.

Какой нахер экспорт. Если себе не хватает.
показати весь коментар
06.08.2024 15:27 Відповісти
Тобі нагадати про те, як ми постачали бронетехніку за кордон? При цьому не маючи достатньо танків та БТР на озброєнні власної армії?
показати весь коментар
06.08.2024 15:29 Відповісти
Хіба якось по дальності "обнаруженія" цілей у повітрі. А так така сама рукожопна АналаГовнєт, бо клепають на швидкість, керівництво Рукожопії всі ресурси хоче проZрати на війну!!!
показати весь коментар
06.08.2024 22:05 Відповісти
Тобто по дальності -- більше ніж у совєцьких С-300гр.
показати весь коментар
06.08.2024 22:06 Відповісти
От красені, тільки попросили, та вже розпочали постачання.

А ми попросили, ще раз попросили, ще 15 разів попросили, і нам трохи дали.

Пс. Не кажіть, що Порошенко дали б скоріше, йому б взагалі нічого б не дали
показати весь коментар
06.08.2024 10:38 Відповісти
Ох і "вумний"!!! "Тільки срать не просишся!" При Порошенку нам свого озброєння вистачало - щоб протистоять "сєпарам" та "обмеженому контингенту ВС РФ на Донбасі Та й ще повним ходом СВОЄ ВЛАСНЕ нове озброєння розроблялося А "Гундосий" спинив усі оборонні програми а гроші "у асфальт закатав" - по якому кацапські танки перли як на парад

Знаєш - люди діляться на три категорії:

1) Ті що розуміють;

2) Ті що рузуміють коли їм роз"яснюють;

3) Ті що не розуміють і відмовляються розуміть!

Ти відносишся до ТРЕТЬОЇ КАТЕГОРІЇ
показати весь коментар
06.08.2024 11:04 Відповісти
коли був Український Президент а не шапітолій* то давали Джавеліни, Хамві + медичні їх варіанти і з балістичними радараии. Продавали Байрактари без проблем. ( Унилий Кас'янов їх так обсірав так обсірав до 2019 р.) .

А коли побачили що за 2 місяці до вторгнення "влада" НЕзбирається оборонятись а здавати, то привозили лише джавеліни і стінгери, щоб затримати гусню партизанскими боями ДО кордонів Європи, щоб дати час на розгортання військ США.
показати весь коментар
06.08.2024 22:13 Відповісти
То не військова допомога Ірану,то подяка рашки синам Моїсеєвим за Ланцет
показати весь коментар
06.08.2024 10:39 Відповісти
Це ті "засоби ППО", цілі полки яких ***** зняв з Сахаліну, Алтаю, з Кольского півострова і вже частково спалив в Криму?

А може це ті 2 полки С-400, які засрашка повинна була поставити Індії і заради яких Моді прискакав на 2 дні до ***** "рєшать вапрос", але коли отримав "ніхуха немає, приходь 2026 року" - розлютився і зірвав протокол 2-денної "зустрічі делегацією"?
показати весь коментар
06.08.2024 10:59 Відповісти
До речі, це ще й PR-акція для *****. Надаючи ірану засоби ППО, він ніби всім показує: "Дивіться - у нас їх ще стільки, що ми можемо навіть їх постачати до інших країн".
показати весь коментар
06.08.2024 11:19 Відповісти
Розумієш: знав я колись одного такого Вирішив навчить солдат, якої ширини повинні буть штани, на власному прикладі І з розмаху присів А штани візьми і репни прямо посередині сраки!
показати весь коментар
06.08.2024 12:06 Відповісти
ПВА в бочках они получат - пердаки заклеивать!
показати весь коментар
06.08.2024 12:24 Відповісти
Не, ну может и даст музейные С-100 Печора. И скажет, чем могли....
показати весь коментар
06.08.2024 12:37 Відповісти
Кто бы мог подумать, что в Израиле у власти такое сборище идиотов- охринен. Не дали Украине оружие остановить Рашку - так теперь сидите в бомбоубежищах сами. Есть всё-таки справедливость...
показати весь коментар
06.08.2024 12:56 Відповісти
Ну, они у них есть. А вот в бомбоубежищах скорее всего сидеть будут те кто находиться между Израилем и Ираном.
показати весь коментар
06.08.2024 14:17 Відповісти
Щось не дуже мені віриться що у РФ є надлишки що б їх постачати.
показати весь коментар
06.08.2024 15:17 Відповісти
порадіємо за ізраїль. Вони не допомогли Україні і плазували перед рашею, як найкращим другом. допомогли вам носіння з путіним дідів на палках? то жріть тепер своє лайно