5622 відвідувача онлайн
33 911 216

Україна на початку літа могла вразити десятки Су-34. США не дозволили, - Forbes

Су-34 на липецькому аеродромі

Україна втратила шанс  знищити ворожі винищувачі та вразити інфраструктуру 47-го гвардійського бомбардувального авіаційного полку Повітряно-космічних сил Росії, оскільки  західні союзники не дозволили завдавати ударів по аеродромах усередині Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Forbes.

Зазначається, що  47-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк ПКС Росі завдає ударів КАБами по прикордонних областях України.

"Українці просили дозволити обстріляти цю базу своїми найкращими ракетами армійського тактичного ракетного комплексу американського виробництва. ATACMS практично неможливо перехопити. Але адміністрація президента США не дозволила. Як і раніше, Україна матиме право обстрілювати цілі з ATACMS лише території України окуповані Росією. Росіяни помітили гарячу дипломатію щодо ATACMS і ухвалили рішення вивести Су-34 з воронезького Мальшево та інших прикордонних аеродромів", — пише видання.

Зазначається, що у період з другої половини червня до середини липня російські війська перемістили левову частку цінного військового майна якомога далі від прикордонної зони з Україною. Зараз багато Су-34 перебувають на базах за сотні миль від кордону. Вони не є невразливими для українських безпілотників, але захищені від більшості з них, а також від ATACMS.

"Якщо Білий дім коли-небудь дасть дозвіл на використання ATACMS на російські бази, може бути надто пізно. Найцінніші цілі можуть бути занадто далеко", - резюмує видання.

Топ коментарі
+73
Сейчас мы платим свою цену за безумие 2019. Не американцы нам выбрали это во власть и Байден не наш президент. Без помощи американцев Украина, как государство, перестала бы существовать весной 2022 года.
показати весь коментар
06.08.2024 10:31 Відповісти
+68
А чего не применили свои, уже многократно обещанные Зеленским, ракеты? Ими нам никто бить не запрещает и не запрещал.
показати весь коментар
06.08.2024 10:08 Відповісти
+61
лицемірству американських лицемірних лицемірів немає меж...
показати весь коментар
06.08.2024 10:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
цікава війна. сюди стріляти, сюди не стріляти. Україні не можна бити по території росії, а росії можно бити куди захоче. Перетворить українські міста на попіл, ну що ж."Озаботяться" ООН та партнери. Аби тільки не екскаліровать.
показати весь коментар
06.08.2024 15:45 Відповісти
Свої ракетні програми спочатку треба з-під асфальту дістати, а потім обговорювати пройоbи союзників
показати весь коментар
06.08.2024 16:06 Відповісти
Щоб робити свої ракети треба відверто сказати, що системоутворюючою паразитизму є доктрина обраності.
показати весь коментар
06.08.2024 16:33 Відповісти
Украина могла бы иметь 100 ядерных ракет на боевом дежурстве, и тогда никакие ***...е путлеры не могли бы сносить с лица земли наши города. Но не нашлось нормальных людей в Украинском государстве. И сейчас шизофреники типа трампа и его посипаки дд венса сообщают нам, что им глубоко нас...ть, что будет с Украиной и ее народом. Для них это очень далеко и непонятно где.
показати весь коментар
06.08.2024 16:34 Відповісти
Тут не поспориш Кгбіст Кравчук оперативно віддав всю тактичну ядерку а потім протягнув і передачу ракет...

Хоча за стільки років незалежності давно могли б збудувати свої потужності по збагаченню Урану а не платити за паливо оркам... заодно і можливості ядерки б мали... спеціалістів ще вистачало при розвалі совка а Південмаш обслуговував всі орківські сс18 до 14 року... тобто і носії могли зробити

Пн. Корея де в 98 році ще люди з голоду вмирали... розробила бомбу і випробувала... там урану треба 10см куб... а технологія є навіть в вікіпедії
показати весь коментар
06.08.2024 17:01 Відповісти
Всьовиврьотє, Байден за нас, то Трамп поганий. ************* у всьому винні!

Хоча згоден і приєднуюсь до питання. Де наші ракети? Що роблять ракетчики - вони наче броніровані. Чи бронь не означає працювати їбашити на перемогу? Може якщо вони тупенькі і малокорисні, то може слід бронь зняти?
показати весь коментар
06.08.2024 16:40 Відповісти
Ого! Цензору дозвололи критику адміністрації Байдена?! Це прогрес. Може скоро будуть питання по просраних поставках Ленд-лізу?
показати весь коментар
06.08.2024 18:17 Відповісти
Надійшла нова методика: Байдена мочити, Харріс хвалити.
показати весь коментар
07.08.2024 08:37 Відповісти
"Россияне заметили горячую дипломатию по ATACMS и"

А это по открытым источникам обсуждалось что ли? Или что, на чьей-то из сторон обсуждения у рашни имеется свой человечек?
показати весь коментар
06.08.2024 18:23 Відповісти
Паганому танцюристу як завжди яйця заважають.

На той час не було ніяких застережень щодо використання зброї від Британії та Франції. Що тоді заважало використати їхні ракети???
показати весь коментар
06.08.2024 18:57 Відповісти
англія обіср*лася після окрику сша і забрала свій дозвіл використовувати їх ракети на території росії
показати весь коментар
07.08.2024 01:48 Відповісти
Амермканці платять за те щоб вони залишались гловною країною монополярного світу. Слава героїчному багатостраждальному народу . Біда наша що нами керували та керують усі крім українців.
показати весь коментар
06.08.2024 22:15 Відповісти
Ич як! А казали завжди шо то оце все єрмак та оман
показати весь коментар
07.08.2024 00:15 Відповісти
хай горять у пеклі разом з кацапами. Забрали нашу яз, ракети і літаки, і далі українців за людей не рахують. Сбиваємо ракети своїми тілами. Подонки
показати весь коментар
07.08.2024 01:50 Відповісти
Байден падло! А ми так йому вiрили. Все, тепер вiримо Харріс.
показати весь коментар
07.08.2024 08:34 Відповісти
А ЧАЧЕМ БЫЛО СПРАШИВАТЬ? Сделать как делали Израильтяне:сначала назбомбить врага Американским оружием а поом у Американу=цев не будет выхода как принять тотфакт и то что это инициатива Украины и поэтому США и американцы могут не боятся за плохие посддледствия для нх