4570 відвідувачів онлайн
7 846 72

Наступ військ РФ затягнувся, за півтора-два місяці основний напір завершиться, - Буданов

Кирило Буданов

В наступальних діях російських військ очікується спад, завершаться вони за півтора - два місяці.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "УП".

За півтора-два місяці основний напір (армії РФ) має завершитися, бо й так наступ затягнувся", - вважає Буданов.

За його словами, практика десятирічної війни показує, що наступальний потенціал "будь-яка сторона понад два місяці не витягує".

Очільник ГУР зазначив, що наступальні операції агресора наближаються до трьох місяців, тому далі буде деякий спад.

"Але ми знаємо, що після спаду і невеликого затишшя будуть нові спроби ворога наступати. І ми до цього готуємось", - попередив Буданов.

Він вважає, що подальша ситуація буде залежати і від української сторони.

"Чи ми просто будемо сидіти й чекати, пройде чотири-п’ять місяців і все знову повториться. Чи будемо діяти на випередження", - сказав він.

Топ коментарі
+33
Він всю оперативну інформацію отримує при перегляді "марафону", 100%.
показати весь коментар
07.08.2024 10:57 Відповісти
+23
Буданов якимось неймовірним чином щороку передбачає осінні дощі.
показати весь коментар
07.08.2024 10:55 Відповісти
+16
показати весь коментар
07.08.2024 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть якесь заспокіиливе приимає
показати весь коментар
07.08.2024 10:51 Відповісти
Він всю оперативну інформацію отримує при перегляді "марафону", 100%.
показати весь коментар
07.08.2024 10:57 Відповісти
Зуби дані людині ще й для того ,щоб тримати за ними язика , чого Буданову не вдається, при чому , давно .Скільки всього наговорив , одна лише "кава в Криму" ,чого коштує,-не гірше травневих шашликів.
показати весь коментар
07.08.2024 11:33 Відповісти
Цілком підтримую ваше припущення.. Як ви відноситесь до запуску на Цензорі флешмобу :" Буданга! Не бовкай!. Краще організуй щось в стилі генерала Бурби !"
показати весь коментар
07.08.2024 13:08 Відповісти
Та мені соромно
Косячить керівник ГУР МОУ, а соромно мені.
показати весь коментар
07.08.2024 13:29 Відповісти
Заспокійливе? Може ви напружитесь текст повністю прочитати?
показати весь коментар
07.08.2024 11:12 Відповісти
Шо я там важливе пропустив?
показати весь коментар
07.08.2024 11:18 Відповісти
Як в анекдоті - чоловіка пронесло - жінка поклала иому пігулку - але промахнулась і дала заспокіиливе - звонить иому на роботу - як ти там - норм - обісрався - але спокіинии як удав
показати весь коментар
07.08.2024 11:15 Відповісти
Хрєняк, ви слухаєте Маяк! Піздабол та казочник будянов в етері. Задрав вже, як і вся зелена-підхуйловсько-дерьмаківська шушара. Запроданці, крадії та піздуни- ось хто вони.
показати весь коментар
07.08.2024 11:33 Відповісти
А кава в Криму коли?
показати весь коментар
07.08.2024 10:51 Відповісти
Довбайте Буданова. Головне, ГУР не трогайте. Там тисячі бійців героїчно боронять Неньку.
показати весь коментар
07.08.2024 11:06 Відповісти
"Войско баранов, возглавляемое львом, всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном." - Наполеон I Бонапарт
показати весь коментар
07.08.2024 11:32 Відповісти
..******..
показати весь коментар
07.08.2024 10:52 Відповісти
А його прізвище до служби, було часом не Ванга-Нострадамус?
показати весь коментар
07.08.2024 10:54 Відповісти
До служби він блогером був з трьома підписниками. І тут поперло.
показати весь коментар
07.08.2024 11:33 Відповісти
2-3 недели.. знаем
показати весь коментар
07.08.2024 10:54 Відповісти
Буданов якимось неймовірним чином щороку передбачає осінні дощі.
показати весь коментар
07.08.2024 10:55 Відповісти
...., а взимку - сніг!
показати весь коментар
07.08.2024 11:29 Відповісти
"Стратиг"!!! Цікаво - а він у своєму житті хоч взводом командував? Бо люди в армії поступово вчаться командувать Що означає призначать старшого лейтенанта полком командувать - показав 1941 рік!
показати весь коментар
07.08.2024 10:55 Відповісти
Йди в сраку, мольфар...
показати весь коментар
07.08.2024 10:56 Відповісти
від цих слів, Гогілашвіля пірнув у вирій приємних спогадів, а секретутка вАви- поплила, що утопленик Тисою.
показати весь коментар
07.08.2024 10:59 Відповісти
От навіщо він взявся це коментувати? Нам вже кава кримська в горлянку не лізе.
Не гадалка (жін.) а гадун якийсь...
показати весь коментар
07.08.2024 10:56 Відповісти
балабол та пустозвон херов....
показати весь коментар
07.08.2024 10:59 Відповісти
Два кофе....
показати весь коментар
07.08.2024 11:02 Відповісти
І на шашлики... *****.
показати весь коментар
07.08.2024 11:02 Відповісти
Не розвідник а якесь посміховисько.
показати весь коментар
07.08.2024 11:02 Відповісти
Буданов, тобі будєть не остобридло
показати весь коментар
07.08.2024 11:03 Відповісти
в розвідшколі Пєтросяна навчався?
показати весь коментар
07.08.2024 11:05 Відповісти
Це якесь порушення психіки?
показати весь коментар
07.08.2024 11:04 Відповісти
словесний енурез.
показати весь коментар
07.08.2024 11:08 Відповісти
Літо закінчиться за три тижні максимум...
показати весь коментар
07.08.2024 11:06 Відповісти
Послухай но, прес-секратар, такими темпами кацапня за два місяці до Києва дійде.
показати весь коментар
07.08.2024 11:06 Відповісти
буданов уточни свою посаду . Ти справді начальник розвідки чи піздабол , якому дозволено все розголошувати ?
показати весь коментар
07.08.2024 11:07 Відповісти
Як говорил один мій товариш: " Слухай мене - турма не мене!!"
показати весь коментар
07.08.2024 11:08 Відповісти
Його покусав Арестович?
показати весь коментар
07.08.2024 11:09 Відповісти
Другий Арестович.
показати весь коментар
07.08.2024 11:09 Відповісти
балабол
показати весь коментар
07.08.2024 11:12 Відповісти
Усі описані вами якості цього хенерала існують тільки у віртуальному просторі...
показати весь коментар
07.08.2024 12:03 Відповісти
Захоплення Донецької та Луганської областей одне з завдань заявлених Пуйлом. І воно без зупину виконується. А ці зе-звиздуни рапортують бравими відосиками для лохотрону пабєду.
показати весь коментар
07.08.2024 11:13 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 11:15 Відповісти
РОТОПЕРДУН...
показати весь коментар
07.08.2024 11:17 Відповісти
Пройдєт вєсна, наступіт лєто... Спасібо Вам Кіріл за ЄТО !
показати весь коментар
07.08.2024 11:18 Відповісти
У всіх "аналітиків", котрі зверху вивалились, є якісь конкретні зауваження по ситуації. Чи будемо стрижку і діагноз Буданова обговорювати?
показати весь коментар
07.08.2024 11:18 Відповісти
Наступление войск РФ затянулось, через полтора-два месяца основной напор завершится, - Буданов Источник:
============
Дайте ему селедки!
показати весь коментар
07.08.2024 11:19 Відповісти
Ну в принципе он прав, только заслуга в этом не его. Все может измениться если вмешается погода - затяжные осенние дожди.
показати весь коментар
07.08.2024 11:21 Відповісти
Мне ось одно не зрозуміло. Він ******** і йому подобається бути дурником чи таке завдання від ОП: створювати образ украінського генерала-йолупа?
показати весь коментар
07.08.2024 11:22 Відповісти
та то логічно що наступ не буде такий інтенсивний,бо почнеться болото в жовтні.Містер очевидність...
показати весь коментар
07.08.2024 11:23 Відповісти
Каву где будем пить,зоны отдыха,как на Чонгаре,в той локации будут построены?
показати весь коментар
07.08.2024 11:24 Відповісти
Так это абдрыстович так замаскировался , а говорили уехал .
показати весь коментар
07.08.2024 11:26 Відповісти
Каже про московію та про "українську сторону" - таке враження, що він сам представляє якусь третю сторону, тиримається десь на відстані
показати весь коментар
07.08.2024 11:26 Відповісти
У Буданова все хорошо: весь в орденах и медалях, до максимума осталось всего одну звезду получить. Достаточно молод- в 2030 будет также уверенно говорить "в наступальних діях російських військ очікується спад". Все збс.
показати весь коментар
07.08.2024 11:31 Відповісти
Ну да , под дождём ,по разкизшей земле сильно не понаступаешь .
показати весь коментар
07.08.2024 11:33 Відповісти
хоть бы не пздив вже
показати весь коментар
07.08.2024 11:45 Відповісти
Дуже багато *******. Розжирів.

Це точно ГУР?
показати весь коментар
07.08.2024 11:51 Відповісти
Давайте на його місце патрушова, або наришкіна запросим - тє дєло гуторят!..
показати весь коментар
07.08.2024 11:53 Відповісти
рашистсько- "зелений" наступ на Україну і її народ затягнувся.Кінця , краю не видно,але подібно до того, що при "зелених зрадниках ", згідно їхнього "оманського договорняку" з рашистом ,Україна втратить велику частину своєї території,кілька сот тисяч захисників України і цивільних жителів України , та залишиться з багаточисельними руїнами ,які прийдеться відновлювати десятиліттями,або десятиліттями вони будуть заростати чагарниками.
показати весь коментар
07.08.2024 11:56 Відповісти
то шо, шашлик?
показати весь коментар
07.08.2024 12:10 Відповісти
https://x.com/leusenko1



https://x.com/leusenko1

Олег Леусенко



https://x.com/leusenko1

@leusenko1

·

https://x.com/leusenko1/status/1821106401659207940 33 мин

Хлопчик з шапіто знов смердить: наступ військ рф затягнувся, за 1,5-2 місяці напір завершиться, - Буданов. Чекайте більшої біди. Ми попили будановську каву у Ялті, "відстояли" Маріуполь, побачили ракети рф "на 2-3 рази". Зеленський, прибери цього клоуна із ЗМІ! Війна не Квартал!
показати весь коментар
07.08.2024 12:26 Відповісти
задовбав
показати весь коментар
07.08.2024 12:26 Відповісти
Ну да, наші вийшли з Нью-Йорка, це вже точно наступ захлинувся.

Грьобана буданга
показати весь коментар
07.08.2024 12:31 Відповісти
Ага. Тиса буде надійною перешкодою, далі не посунуть.
показати весь коментар
07.08.2024 12:41 Відповісти
Він, наступ, може завершитись просто завтра - всю вашу зелену п...ту, зібрати на фронт, атомати і в штикову - начолі звісно з головнокомандувачем. Через тиждень будете пити каву в криму., якшо пройдете міні поля.
показати весь коментар
07.08.2024 12:50 Відповісти
Буданга завнршуй.

Йди в блогери а не сиди з генеральською зарплатою, позор держави
показати весь коментар
07.08.2024 15:12 Відповісти
коли він заткнеться....