11715 відвідувачів онлайн
9 050 40

Міноборони РФ запевняє, що просування ЗСУ вглиб території РФ на Курщині немає

Наступ на Курськ

У Міноборони РФ переконують, що упродовж ночі підрозділи Збройних Сил Російської Федерації спільно з прикордонними органами ФСБ Росії нібито продовжували вибивати воїнів ЗСУ в районах Курської області, "які безпосередньо примикають до російсько-українського кордону".

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідну заяву російського Міноборони публікує пропагандистська агенція новин "РИА-Новости".

Російська сторона переконує, що ударами авіації, ракетних військ, вогнем артилерії та активними діями підрозділів прикриття державного кордону угруповання військ на Курському напрямку не допущено просування супротивника в глиб території Російської Федерації.

Міноборони РФ також спішить звітувати про нібито вогневе ураження резервів ЗСУ у низці прикордонних населених пунктів та втрати особового складу та техніки ЗСУ.

Топ коментарі
+20
Ну немає, той немає. Ми ж мінестерству нападу рф віримо.
показати весь коментар
07.08.2024 12:52
+19
показати весь коментар
07.08.2024 12:56
+16
показати весь коментар
07.08.2024 13:04
Коментувати
Сортувати:
Міноборони РФ запевняє, що просування ЗСУ вглиб території РФ на Курщині немає

показати весь коментар
07.08.2024 12:49 Відповісти
2022-й рік: "Кієв за трі дня!"

2024-й рік: "продвіженій ВСУ вглубь курской області нєт!"
показати весь коментар
07.08.2024 14:07 Відповісти
Ну та й добре
показати весь коментар
07.08.2024 12:50 Відповісти
Таки вибивають!! Але в отріцатєльном направлєнії!! Аж на 10 км
показати весь коментар
07.08.2024 12:59 Відповісти
Ну немає, той немає. Ми ж мінестерству нападу рф віримо.
показати весь коментар
07.08.2024 12:52 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 13:06 Відповісти
Тим більш що нас там нєт
показати весь коментар
07.08.2024 13:15 Відповісти
Так а ЧЬО ТАМ У КУРСКЕ???
показати весь коментар
07.08.2024 13:23 Відповісти
паніка там ...
показати весь коментар
07.08.2024 13:29 Відповісти
Курчанє поки мовчать, мабуть води до рота набрали. Або тихенько, нишком вчать мову 😂
показати весь коментар
07.08.2024 13:31 Відповісти
Води...в рот...? Угу.А кізяків би вони понабирали в пащі свої
показати весь коментар
07.08.2024 17:58 Відповісти
Кацапська під@расня вже виправдовується.
показати весь коментар
07.08.2024 12:52 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 12:56 Відповісти
Втік-токєри
показати весь коментар
07.08.2024 12:59 Відповісти
У центрального персонажа на цьому фото напис на броніку -"Ібі". Це його пряма пропозиція, щоб з ним таке зробили? Чи це скорочена фраза "Ібі іво мат!" ? ))) От же ж, каДировський шалунішка...
показати весь коментар
07.08.2024 13:12 Відповісти
Звісно немає. А Земля стоїть на трьох слонах і черепасі.
показати весь коментар
07.08.2024 12:56 Відповісти
Звісно що не нема просування у глуб рф, просування йде по території України
показати весь коментар
07.08.2024 12:57 Відповісти
Втік-токери Ахмат чай воюють ?
показати весь коментар
07.08.2024 12:58 Відповісти
Просто кацапи відсувають свій кордон...
показати весь коментар
07.08.2024 12:58 Відповісти
"...в районах Курської області, "які безпосередньо примикають до російсько-українського кордону" Джерело:

Какой картон? С какой Украінай? Нікакой Украіни нєт і бить нєможет ійо видумал лєнін в австрійском ґєнштабє!
показати весь коментар
07.08.2024 13:00 Відповісти
Не має? Не має? Не може бути? Куйня.
показати весь коментар
07.08.2024 13:01 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 13:04 Відповісти
Не чую алкоголічку. Захарова, вона же манька владиміровна облігація. Щарапов не бреше.
показати весь коментар
07.08.2024 13:06 Відповісти
Запила манька...
показати весь коментар
07.08.2024 19:07 Відповісти
Міноборони РФ запевняє, що просування ЗСУ вглиб території РФ на Курщині немає

показати весь коментар
07.08.2024 13:12 Відповісти
Как сказал Сунь Цзи, война это кто кого переврет.
показати весь коментар
07.08.2024 13:18 Відповісти
https://t.me/voynareal/95447 В Курську русня вишикувалася в черги аби здати кров для прикордонних лікарень
показати весь коментар
07.08.2024 13:25 Відповісти
Прикордонні лікарні за ЗСУ. Кров для ЗСУ? Завбачливо але ще зарано...
показати весь коментар
07.08.2024 13:33 Відповісти
Якби тільки в цьому війна й заключалася, зелень би давно вже її виграла. Бо таких брехунів ще світ не бачив.
показати весь коментар
07.08.2024 15:26 Відповісти
путін і каци більші брехуни, ніж зе
показати весь коментар
08.08.2024 02:01 Відповісти
https://t.me/voynareal/95440 Повне відео ураження Мі-28 русні над небом Курщини
показати весь коментар
07.08.2024 13:19 Відповісти
зачем тупые эти ссылки выкладыать? они не открываются в windows
показати весь коментар
07.08.2024 15:17 Відповісти
https://t.me/voynareal/95443 📍Курська область. Під контролем ЗСУ ≈87,3км² і «за плечима» друга лінія оборони ЗС рф Бійці продовжують наступ в напрямку населених пунктів Леонидово, Зелений Шлях, Товстий Луг, Лебедевка, Обухівка.
показати весь коментар
07.08.2024 13:21 Відповісти
Карта бойових дій в КурНР з тг-каналу Реальна війна

показати весь коментар
07.08.2024 14:04 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 13:24 Відповісти
https://t.me/voynareal/95442 😎Прильоти у Шебекіно та Курчатово
показати весь коментар
07.08.2024 13:26 Відповісти
Курская хунта дамбит маладую Курчатовскую Наротную Риспублику!!!
показати весь коментар
07.08.2024 13:27 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2024 13:43 Відповісти
Нах6р та суджа і решта гнидників, аби захопили Курчатов і АЕС то можна було б поторгуватись на заміну ЗАЕС. Хоча про що я, магате цього не допустить, вони грають на стороні рашки, лижуться з хлом в Сочі.
показати весь коментар
07.08.2024 15:47 Відповісти
отож, а інакше нащо все це??
показати весь коментар
08.08.2024 02:02 Відповісти