6142 відвідувача онлайн
3 870 41

Трансформуємо українське військо в армію майбутнього. Наша мета - технологічна перевага над ворогом 10 до 1, - Міноборони

Трансформації в ЗСУ

Україна наразі трансформує своє військо в армію майбутнього. 

Про це заявила заступниця міністра оборони України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми трансформуємо українське військо в армію майбутнього. Наша мета - технологічна перевага над ворогом 10 до 1. І це можливо тільки завдяки асиметричним рішенням. Цифровим сервісам, які дбають про захисників і захисниць, які дають їм змогу почуватися гідно і знищувати ворога ефективно", - сказала Черногоренко на презентації застосунку "Армія+".

За словами заступниці міністра, з цією метою "ми прибираємо все зайве, що стримує розвиток нашої армії", зокрема журнали обліку, паперові рапорти, які губляться, відсутність прозорого зворотного зв'язку між державою і воїном.

Як повідомлялося, сьогодні в Україні запустили застосунок для військових "Армія+": він значно спростить паперову роботу

Топ коментарі
+14
Зразу перестаньте красти, прийміть нормальне законодавтсво і перестаньте брехати а потім гоіоріть якісь зміни, все їхнє зменшення документообігу де юре перетворюються в де факто його збільшення
показати весь коментар
08.08.2024 16:26 Відповісти
+10
мільярд дерев трильярд дронів літаків панастроім і бамбіть усіх порвем на 10 років вперед дєржитє мєня семеро
показати весь коментар
08.08.2024 16:33 Відповісти
+8
Вони там 100% щось вживають. Застосунок точно допоможе перемогти...
показати весь коментар
08.08.2024 16:34 Відповісти

Завантаження...