10332 відвідувача онлайн
1 675 14

У липні захворюваність на ковід в Україні зросла у шість разів

коронавирус,covid-19,коронавірус,covid,ковид,ковід,омікрон,омикрон

В Україні за липень зафіксували майже 12 000 випадків захворювання на коронавірус, а у червні їх було 2000.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Lb.ua, про це на брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Він зазначив, що у лікарнях наразі перебувають понад 2500 хворих. Це свідчить, що навантаження на госпіталізацію не таке велике. Кузін додав, що це нормальний показник для спалаху захворюваності.

Він також наголосив, що зростання захворюваності також спостерігається у США та країнах Євросоюзу. Там зазвичай фіксується підштам "Омікрону" FliRT. Цей підвид не викликає важких форм у вакцинованих і тих, хто провів ревакцинацію.

Наразі показники захворюваності на ковід в Україні не свідчать про початок епідсезону або необхідність вводити обмежувальні заходи. Як зазначив, Кузін, зазвичай в Україні спалах захворюваності був у вересні. Наразі по країні циркулює десять варіантів "омікрону".

Топ коментарі
+5
чиновникам моз, терміново потрібні гроші, на утримання, іспанських хатинок, губатих жаб, та діточок в америках.
настав час, качати тему пандемії. коли встановлять штраф, для мамочок з колясками у парку?
показати весь коментар
12.08.2024 11:19 Відповісти
+3
показати весь коментар
12.08.2024 11:35 Відповісти
+2
нове ШОУ з ковідом
показати весь коментар
12.08.2024 11:15 Відповісти

Завантаження...