52 тис. військових вже авторизувалися у додатку "Армія+", - Міноборони

Використання додатка "Армія+" вже успішно впровадила 51 військова частина.
Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.
Станом на 11 серпня вже було 52 тисячі успішних авторизацій в "Армії+".
"Це 51 військова частина, яка вже успішно впровадила використання даного застосунку. Рапорти проходять увесь процес і зараз опрацьовуються системами електронного документообігу. Ми плануємо сконцентруватися на впровадженні, щоб роз'яснити військовим, як перейти на новий електронний спосіб подачі рапортів, який спростить їхнє життя, а також прискорення нових функцій, про які вже говорили: курс навчання й електронні документи у застосунку. Це посвідчення військового", - пояснила заступниця голови Міноборони.
Черногоренко додала, що наразі планують реалізувати онлайн-рекрутинг. Також до кінця 2024 року планують впровадити направлення на ВЛК. Також направлення можна буде згенерувати через додаток самостійно.
Так, людина зможе пройти ВЛК без візиту до ТЦК.
Ви, шановний, можете навести приклад із нормальної країни НАТО, де би у смартфончику можна було реєструватися і оперувати військовими таємницями? Тільки нашим безмозглим інфантилам, які звикли гратися смарфончиками, могла прийти у голову така ідея. Але то все аби красти гроші - не більше.
При чому у розробку цієї ДІРИ гатять мільйони гривень замість ракетної програми...
Це розумно?