9415 відвідувачів онлайн
1 271 15

52 тис. військових вже авторизувалися у додатку "Армія+", - Міноборони

Вже 52 тисячі військових авторизувалися у додатку Армія+

Використання додатка "Армія+" вже успішно впровадила 51 військова частина.

Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.

Станом на 11 серпня вже було 52 тисячі успішних авторизацій в "Армії+".

"Це 51 військова частина, яка вже успішно впровадила використання даного застосунку. Рапорти проходять увесь процес і зараз опрацьовуються системами електронного документообігу. Ми плануємо сконцентруватися на впровадженні, щоб роз'яснити військовим, як перейти на новий електронний спосіб подачі рапортів, який спростить їхнє життя, а також прискорення нових функцій, про які вже говорили: курс навчання й електронні документи у застосунку. Це посвідчення військового", - пояснила заступниця голови Міноборони.

Черногоренко додала, що наразі планують реалізувати онлайн-рекрутинг. Також до кінця 2024 року планують впровадити направлення на ВЛК. Також направлення можна буде згенерувати через додаток самостійно.

Так, людина зможе пройти ВЛК без візиту до ТЦК.

Топ коментарі
+5
"Ресурсами" паспортного столу на сьогодні можна хіба що підтертися, якби вони були на папері. Та й оприлюднювати дані з тої "армії" не страшно - саме тому, що кремлівські спецслужби все чудово знають. Порівнювати купівлю товарів он-лайн чи оплату послуг ЖКХ з секретними базами військових, які складають сувору таємницю - це смішно.
Ви, шановний, можете навести приклад із нормальної країни НАТО, де би у смартфончику можна було реєструватися і оперувати військовими таємницями? Тільки нашим безмозглим інфантилам, які звикли гратися смарфончиками, могла прийти у голову така ідея. Але то все аби красти гроші - не більше.
показати весь коментар
12.08.2024 12:40 Відповісти
+3
Є такі люди - як кажуть, хочь кілок їм на голові теши. Скільки би професійні незалежні спеціалісти не казали, що усі ці "дії", "резерви", "армії" тощо зливаються у кремль до ФСБ - все одно, як вівці у загоні будуть пхатися і реєструватися. Реєструватися у базах ФСБ.
показати весь коментар
12.08.2024 12:23 Відповісти
+3
Це не діджилізація, а хрень собача, коли треба просто відмінити під час війни бюрократію, вони наймають якісь невідомі фірми, що роблять якийсь софт, що може перехвачувати ворог.
При чому у розробку цієї ДІРИ гатять мільйони гривень замість ракетної програми...
Це розумно?
показати весь коментар
12.08.2024 13:00 Відповісти

Завантаження...