11231 відвідувач онлайн
4 983 23

У Німеччині на двох військових базах могли отруїти воду, влада підозрює диверсію, - ЗМІ

У Німеччині на двох військових базах могли отруїти воду, влада підозрює диверсію, - ЗМІ

У Німеччині огородили військові бази поблизу Кельна та Гайленкірхена через підозри у диверсії. Влада підозрює можливе отруєння води.

Про це повідомляє N-tv та Spiegel, інформує Цензор.НЕТ.

Вранці середи, 14 серпня, опечатали військові казарми ВПС Німеччини біля Кельна. Причиною стала підозра у вчиненні диверсії.

Як пишуть німецькі ЗМІ, невідомий чоловік міг проникнути до казарм та отруїти воду. У паркані виявлено дірку, а в роботі водопроводу - неполадки.

Військових та цивільний персонал бази перестали пускати всередину. А солдатам, які залишилися на базі, заборонили пити воду з-під крану.

Казарми мають власну систему водопостачання, тому місцеві жителі не постраждали.

Зазначається, що у казармах біля Кельна розташовані кілька командних пунктів, а також військові та цивільні відомства Бундесверу. Тут також базуються військово-повітряні сили Міністерства оборони, оскільки казарми безпосередньо прилягають до Кельнського аеропорту. У цих казармах працюють 1200 цивільних та 4300 військових.

Пізніше цього ж дня, 14 серпня, німецькі ЗМІ повідомили про закриття доступу також і до авіабази НАТО в місті Гайленкірхен. Тут теж підозрюють ймовірну диверсію та перевіряють забруднення питної води.

Казарми у місті Гайленкірхен мають свою водонасосну станцію, тому небезпеки для цивільних мешканців немає.

Зазначається, що на авіабазі в Гайленкірхені базуються розвідувальні літаки НАТО.

Наразі триває розслідування. 

Топ коментарі
+12
Кацапи серуть на голову.
показати весь коментар
14.08.2024 19:35 Відповісти
+11
Штирлиц залпом выпил бутылку шнапса и склонился над картой мира, - его неудержимо рвало на родину. )))
показати весь коментар
14.08.2024 19:45 Відповісти
+10
Мішкін та Боширов, або - такі ж вишкребки, з того ж ФСБ-ГРУ інкубатора.
показати весь коментар
14.08.2024 19:40 Відповісти

Завантаження...