8657 відвідувачів онлайн
1 453 27

У Києві в кафе внаслідок спрацювання учбової гранати відбулось задимлення приміщення, - Кличко

граната

14 серпня в кафе на вулиці Рейтарській в Києві стався інцидет з гранатою.

Про це в своєму телеграм-каналі написав мер столиці Віталій Кличко, передає Цензор.НЕТ.

"На вулиці Рейтарській, в одному з кафе, за попередньою інформацією, підірвали гранату. Екстрені служби прямують на місце" - повідомив Кличко.

Згодом він уточнив, що граната була учбовою.

Топ коментарі
+2
Учбова граната не дає задимлення...скоріш за все сталася масова сірководнева атака
показати весь коментар
14.08.2024 21:28 Відповісти
+2
Зі слів рятувальника ДСНС, офіціант дав гранату гостю, той думав що це сувенір, почав крутити і вона вибухнула.
Руйнувань і потерпілих на щастя нема.

Зі слів поліції, офіціант і бармен не співпрацюють з ними, нічого не говорять до приїзду адміністрації.
Відвідувач, яких здетонував гранату, з місця події втік.
показати весь коментар
14.08.2024 21:53 Відповісти
+2
Пробачте, але це в вашій версії української мови немає такого слова, а в моїй - є!
Наприклад у моїй є слова учні, учбові посібники, завуч ну і як кажуть із народного епосу слів не викинеш - учілка...
показати весь коментар
15.08.2024 07:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Граната втомилася.....
показати весь коментар
14.08.2024 21:06 Відповісти
Шашка
показати весь коментар
14.08.2024 21:09 Відповісти
Учбова граната не дає задимлення...скоріш за все сталася масова сірководнева атака
показати весь коментар
14.08.2024 21:28 Відповісти
Дає. Особливо в приміщенні
показати весь коментар
14.08.2024 22:26 Відповісти
Зі слів рятувальника ДСНС, офіціант дав гранату гостю, той думав що це сувенір, почав крутити і вона вибухнула.
Руйнувань і потерпілих на щастя нема.

Зі слів поліції, офіціант і бармен не співпрацюють з ними, нічого не говорять до приїзду адміністрації.
Відвідувач, яких здетонував гранату, з місця події втік.
показати весь коментар
14.08.2024 21:53 Відповісти
Редакторе, в українській мови немає слова "учбовий" - це болотяний суржик.
показати весь коментар
15.08.2024 00:02 Відповісти
На гранату навчальний не кажуть, це просто смішно звучить.
показати весь коментар
15.08.2024 03:41 Відповісти
Ввд української смішно лише підкацапленим невігласам з передозом суржику в організмі.
показати весь коментар
15.08.2024 11:06 Відповісти
Ви українську мову якого правопису підтримуєте? Ту, що Зеленський підписав наразі?)
показати весь коментар
16.08.2024 12:28 Відповісти
Пробачте, але це в вашій версії української мови немає такого слова, а в моїй - є!
Наприклад у моїй є слова учні, учбові посібники, завуч ну і як кажуть із народного епосу слів не викинеш - учілка...
показати весь коментар
15.08.2024 07:47 Відповісти
В вас не "версія", а кацапський суржик, брак освіти і меншовартість.
показати весь коментар
15.08.2024 11:09 Відповісти
Ви не відволікайтесь на такі дрібниці, краще вигадайте ще кілька варіантів літери "г".
показати весь коментар
15.08.2024 08:37 Відповісти
Хіба я питав в кацаподрочера, що мені робити? ))
показати весь коментар
15.08.2024 11:12 Відповісти
А що, зазвичай ти спочатку радишся з кацаподрочерами?
Тоді зрозуміло
показати весь коментар
15.08.2024 11:55 Відповісти
Кретинізм кацаподрочера розчулює і тішить. )))
показати весь коментар
15.08.2024 11:59 Відповісти
Ваші з кацаподрочером стосунки тут нікого не цікавлять.
показати весь коментар
15.08.2024 12:07 Відповісти
Розмріялися. В мене немає з вами ніяких стосунків, окрім того, що ви нав'язливо прилипли до пвдошви на ґрунті вашої меншовартості. ))
показати весь коментар
15.08.2024 13:06 Відповісти
Вже повторюєшся, меншовартісний...
Краще займися літерою "г" та не переводь стрілки на свої таємні мрії про кацаподрочера
Ще взявся тут когось учити (зверни увагу, не "навчати").
Купи собі тлумачний словник української мови і не ганьбися перед людьми.
Бувай, нікчемо.
показати весь коментар
15.08.2024 13:19 Відповісти
Неписьменний кацаподрочер обісрався і безпорадно розмазує - це так мило. )))
показати весь коментар
15.08.2024 13:50 Відповісти
Словника не купив? Даремно.
https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%83%D1%87%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9 Словник для тупеньких
Учись та обтікай, нікчемо
показати весь коментар
15.08.2024 13:54 Відповісти
Неписьменна мавпа - не просто кацаподрочер, а ще й совкодрочер. Лише ×уйла ще забув процитувати - кремль тобі у поміч, валянку убогий, у твой тупій, виснажливій боротьбі з українською мовою. ))
показати весь коментар
15.08.2024 14:02 Відповісти
Тобто, признати те що ти всрався і не знаєш українську мову, ти не здатен.
Так і запишемо - нікчема.
показати весь коментар
15.08.2024 14:07 Відповісти
Совок давно розпався, а тупий неписьменний радянський сексот досі на всіх записи веде. )))
показати весь коментар
15.08.2024 14:34 Відповісти
Багато зайвого тексту, нікчемо. Просто признай, що ти потужно всRався щодо знання мови, і на цьому закінчимо твій лікбез.
показати весь коментар
15.08.2024 15:18 Відповісти
Не плач, тупенька кацапська устілко - ×уйло тебе врятує. ))
показати весь коментар
16.08.2024 12:12 Відповісти
То ти зараз лежиш та ридаєш, нікчемо? Твій кацаподрочер тебе кинув? 😂
показати весь коментар
16.08.2024 12:18 Відповісти