11182 відвідувача онлайн
4 814 11

Генштаб ЗСУ про атаку на російські аеродроми: Основними цілями були склади палива та боєприпасів

кинджал

У ніч на 14 серпня підрозділи Повітряних сил та Сил спеціальних операцій ЗСУ спільно зі СБУ і Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, атакували чотири аеродроми у Воронезькій, Курській та Нижньогородській областях Росії.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

За даними Генштабу, уражено військові летовища "Халіно", "Саваслєйка", "Борисоглєбськ" та "Балтимор". На цих аеродромах базується армійська авіація, винищувачі-бомбардувальники Су-34, винищувачі Су-35 та інша військова авіаційна техніка противника.

Як зазначається, основними об’єктами ураження були склади паливно-мастильних матеріалів та авіаційних засобів ураження. Результати атаки уточнюються.

Раніше повідомлялося, що у ніч на 14 серпня далекобійні дрони Сил оборони України здійснили найбільшу за час повномасштабної війни атаку на російські військові аеродроми.

Топ коментарі
+7
Ціллю було все, що не може втекти, через те що союзники не дозволяють стріляти ракетами, а свої ×ерпіду в асфальт закатав.
показати весь коментар
14.08.2024 23:50 Відповісти
+4
Бо дрони летять повільно А перше що робиться при загрозі атаки на аеродром - борти піднімаються в повітря і виводяться з-під удару перекиданням на інший аеродром ТОчно так само ми виводили свої літаки 24 лютого 2022 року Правда щось просковзнуло що нібито кацапи не встигли це зробить вчора у Савослєйці і якісь два борти були уражені - але це ще на рівні "слухів"
показати весь коментар
15.08.2024 09:00 Відповісти
+2
ГРІМ-2 - заявлено як 500 км.... те саме, що Боневтік закатав у асфальт
показати весь коментар
15.08.2024 12:01 Відповісти

Завантаження...