9807 відвідувачів онлайн
5 135 16

Кабмін звільнив Горбачова з посади освітнього омбудсмена

Кабмін звільнив освітнього омбудсмена Сергія Горбачова

У четвер, 15 серпня, уряд на позачерговому засіданні звільнив Сергія Горбачова з посади освітнього омбудсмена.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.

"На позачерговому засіданні Кабміну звільнили Горбачова Сергія Івановича з посади освітнього омбудсмена", - йдеться у повідомленні.

Про те, хто замінить його на посаді, поки не повідомляється.

Зазначимо, що Горбачов обіймав посаду освітнього омбудсмена з 14 серпня 2019 року.

Топ коментарі
+6
і не тільки в освіті !!! 90% української влади - єтнічні кацапи та євреї !!!
показати весь коментар
15.08.2024 11:59 Відповісти
+5
Про те, хто замінить його на посаді, поки не повідомляється

З сратого облрембуда теж бажають вичавити інтригу.
А горбачова заміняє єльцин, тра знати.
показати весь коментар
15.08.2024 11:44 Відповісти
+3
а що, і таке є?
показати весь коментар
15.08.2024 11:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Про те, хто замінить його на посаді, поки не повідомляється

З сратого облрембуда теж бажають вичавити інтригу.
А горбачова заміняє єльцин, тра знати.
показати весь коментар
15.08.2024 11:44 Відповісти
а що, і таке є?
показати весь коментар
15.08.2024 11:45 Відповісти
Ні хрена собі ну і посад понапридумувала зелень .обмудсмен по освіті .
показати весь коментар
15.08.2024 11:51 Відповісти
Точно як кацапи в 17 - 18 сторіччях. Роздавали боярам "прикази" (тобто міністерства) "для чєсті і кормленія"
показати весь коментар
15.08.2024 12:09 Відповісти
посад як при дворі французького короля Людовика 14...цікаво чи є "хранітель большой і малой пєчаті", або хранітєль королєвской трості
показати весь коментар
15.08.2024 11:52 Відповісти
вангую що у того омбудсмена-нікчеми було 20-30 заброньованих помічніків-нікчем
показати весь коментар
15.08.2024 11:55 Відповісти
Ага! Ось куди йдуть наші податки
показати весь коментар
15.08.2024 11:56 Відповісти
Куди ж в українській освіті без етнічних кацапів?
показати весь коментар
15.08.2024 11:57 Відповісти
і не тільки в освіті !!! 90% української влади - єтнічні кацапи та євреї !!!
показати весь коментар
15.08.2024 11:59 Відповісти
Воруют все одинаково.
показати весь коментар
15.08.2024 12:31 Відповісти
не факт ... так як краде влада цих зе-н*ркоманів, не крали навіть в період правління прокацапського завгара віті ялинковича !!!



показати весь коментар
15.08.2024 12:43 Відповісти
Кацапня не просто краде, буряте - вона винищує українську економіку оборону і культуру під корінь, бо їй по×ер на майбутнє України і українців.
показати весь коментар
15.08.2024 13:11 Відповісти
Таак, один ''горбач'' розволив союз. А цей, цей має якусь дотичність до того?
показати весь коментар
15.08.2024 12:10 Відповісти
Ну й та що українсву від цього?
показати весь коментар
15.08.2024 12:26 Відповісти
Членкині, науковиці та арестовитині в трансі.
показати весь коментар
15.08.2024 12:35 Відповісти
А ми і не знали, що така посада є! Діяльності - нуль! Синекура?
показати весь коментар
15.08.2024 12:32 Відповісти