Пентагон профінансує збільшення виробництва крилатих ракет дальнього радіуса дії JASSM для F-16

США мають намір наростити виробництво крилатих ракет дальнього радіуса дії JASSM, які можуть застосовуватися винищувачами F-16.
Про це заявили у міністерстві оборони США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Зазначається, що компанія Lockheed Martin отримає від уряду США майже 130 млн дол. на "закупівлю деталей й випробувального обладнання, необхідного для збільшення кількості виготовлених ракет JASSM та LRASM".
"Робота виконуватиметься у місті Орландо в штаті Флорида й має бути завершена до 15 грудня 2027 року", - зауважили у міноборони США.
Нагадуємо, що видання Politico цього тижня написало про "відкритість" адміністрації Байдена до надання Україні ракет JASSM класу "повітря-земля". Отримання цього озброєння мало б надати винищувачам F-16 більшої бойової потужності. Ракети JASSM можуть бути запущені з винищувача на відстань понад 300 км.
Щоб Пентагон передав щось Україні зі своїх складів - треба профінансувати виробництво нової зброї на заміну тій, що передається. Лише Україна могла продавати свою зброю і нічого не виробити на заміну, а Пентагону треба тримати власні склади повними, щоб захистити себе і інших членів НАТО від можливої агресії проти них.
А тим, хто начебто забув, хто гальмував допомогу Україні, нагадаю: то були ваші улюблені MAGA-кремлядські **дари, які зараз рулять всією республіканською партією і відмовлялись голосувати новий пакет допомоги (такі закони голосують не простою більшістю, тупі ви тварюки).