6192 відвідувача онлайн
2 692 34

До кінця року можна відновити 3 ГВт генерації за умови фінансування, - Галущенко

До кінця року можна відновити 3 ГВт генерації за умови фінансування, - Галущенко

До кінця цього року Україна зможе повернути до роботи майже 3 ГВт генерації додатково до вже відновленої генерації електроенергії. Проте для цього необхідне фінансування.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко на брифінгу для партнерів України, йдеться на сайті Міненерго, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що у брифінгу взяли участь представники центральних органів влади, іноземних дипломатичних місій і міжнародних організацій, обласних військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Як розповів Галущенко, за умови наявності необхідного фінансування проєктів та продовження активної роботи з відновлення і проведення ремонтів, до кінця календарного року можливо додати в систему ще близько 3 ГВт потужності, додатково до вже відновленої генерації електроенергії.

"Активно шукаємо фінансову підтримку, щоб якомога швидше додати потужності до енергосистеми та гарантувати надійне енергопостачання для ключових об’єктів", - заявивочільник Міненерго.

Урядовець розповів, що при Міністерстві енергетики діє спеціальна технічна група, яка тісно співпрацює з енергокомпаніями та місцевими адміністраціями, здійснює аналіз усіх проєктів, надає необхідну технічну підтримку, формує зведений перелік потреб тощо. Вона розробила детальний опитувальник для регіонів щодо проєктів розподіленої генерації, які будуються або будуть будуватися, з метою виявлення можливих проблем.

Наразі вже є інформація від 18 регіонів, що дозволяє проводити аналіз наявних проєктів та правильно формувати запити на обладнання для потенційних.

Топ коментарі
+20
Какое финансирование?
Вам же на восстановление энергосистемы целенаправленно США и Европа выделили миллиарды долларов и евро.
А ряд стран Европы, Балтика например, выделили оборудование для восстановления системы.
Что, уже успели эту помощь рассовать по карманам?
А теперь просите финансирование, тонко намекая на очередное повышение тарифов?
показати весь коментар
17.08.2024 17:14 Відповісти
+11
Якщо б вас паскуд разом з вашими виводками підвісити металевими гаками за ребра то і всі б 10ГВт країна отримала б.
показати весь коментар
17.08.2024 17:26 Відповісти
+9
"Активно ищем финансовую поддержку, чтобы как можно скорее добавить мощности в энергосистему Об этом заявил министр энергетики Герман Галущенко на брифинге для партнеров Украины Источник:

задержан заместитель министра энергетики Хейло на взятке в $500 тыс Источник:
Шо вам ещё сказать.
показати весь коментар
17.08.2024 18:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какое финансирование?
показати весь коментар
17.08.2024 17:14 Відповісти
Вже на офшорах..

Офшори просють бабла..

Ще в липні вони "тонко" натякали, що восені по 7 грн зроблять.
показати весь коментар
17.08.2024 17:16 Відповісти
усьпелі, начальніка... усьпєлі....
показати весь коментар
17.08.2024 18:15 Відповісти
Як не будете красти.
показати весь коментар
17.08.2024 17:15 Відповісти
Проте для цього необхідне фінансування

Слава богу, з цим - жодних проблем.
Гроше у вас - аж з дупи лізуть!
показати весь коментар
17.08.2024 17:16 Відповісти
.... з багажника
показати весь коментар
17.08.2024 18:39 Відповісти
коси коса пока роса
показати весь коментар
17.08.2024 17:21 Відповісти
Якщо б вас паскуд разом з вашими виводками підвісити металевими гаками за ребра то і всі б 10ГВт країна отримала б.
показати весь коментар
17.08.2024 17:26 Відповісти
Це вас то 3,14дорів ненажерлевих не фінансують?
показати весь коментар
17.08.2024 17:29 Відповісти
***,за умови ,що не *********** знову(Диверсифікувати,злодії!
показати весь коментар
17.08.2024 17:29 Відповісти
Менш фантастичний розрахунок - на приліт інопланетян, які посміються з коміка, і дадуть халявну енергію.
показати весь коментар
17.08.2024 17:30 Відповісти
Это значит, что эти дополнительные 3 ГВт пойдут в Румынию через Дерьмаковские прокладки, а мудрий нарiд и дальше будет смотреть говномарафет от зебилов, но только по 6 часов в день.
показати весь коментар
17.08.2024 17:31 Відповісти
Тобі приз, за самий тупий вимір за сьогодні. Ти хоч щось по темі прочитай.
показати весь коментар
17.08.2024 19:14 Відповісти
тебе электроэнергии сейчас не хватает? тебя отключают? куда тебе с зелёными 3 ГВт засунут
показати весь коментар
17.08.2024 19:43 Відповісти
Жертва аборта говномарафета, уймись. Тебе и 6 часов в день этого дерьма много.
показати весь коментар
17.08.2024 21:24 Відповісти
"Дайте гроші бо ми хороші!!!"
показати весь коментар
17.08.2024 17:42 Відповісти
А до конца года можно установить все газовые миниТЭС, подаренные нам союзниками еще в конце зимы 2022\2023?
показати весь коментар
17.08.2024 17:45 Відповісти
Після підняття тарифіва з 1,6 до 4,3 треба ще і умови фінансування?
показати весь коментар
17.08.2024 17:46 Відповісти
Так..бо рентабельність в нуль у них - електрика ро 7, а з прибутком - по 10..
показати весь коментар
17.08.2024 17:49 Відповісти
З фінансуванням проблем немає - є проблеми з освоєнням виділених коштів.
показати весь коментар
17.08.2024 17:47 Відповісти
От з цим якраз проблем у покидбків немає від слова - взагалі!
Всі гроші счезають в режимі 24/7 - як тільки надходять....
показати весь коментар
17.08.2024 18:20 Відповісти
Ненажерливі під@ри...
показати весь коментар
17.08.2024 17:48 Відповісти
... треба менше красти, і все буде добре.
показати весь коментар
17.08.2024 17:51 Відповісти
"Активно ищем финансовую поддержку, чтобы как можно скорее добавить мощности в энергосистему Об этом заявил министр энергетики Герман Галущенко на брифинге для партнеров Украины Источник:

задержан заместитель министра энергетики Хейло на взятке в $500 тыс Источник:
Шо вам ещё сказать.
показати весь коментар
17.08.2024 18:19 Відповісти
Поражаюсь умы и сообразительности министра. Убедить следствие что он дурак (у него под носом такие дела вертели) - большой ум иметь нужно.
Там традиция такая:
арестовал корпоративные права и недвижимость, принадлежащие бывшему министру энергетики и угольной промышленности Украины Владимиру Демчишину. Источник:
суд Киева арестовал украинца, участвовавшего в преступной схеме поставок угля с ОРДЛО за счет государственных предприятий Украины на общую сумму около 1,5 млрд грн. По данным СМИ, это советник экс-министра энергетики Украины Сергей Кузяра. Источник:
показати весь коментар
17.08.2024 18:44 Відповісти
Це, щоб на фоні твоїх трьох, Бубачка зі своїм 1 ГВт виглядав трохи адекватніше?
показати весь коментар
17.08.2024 18:42 Відповісти
Брехунць, знову щось вигадує.
Вам пора в відставку, ваші зами доказують вашу ворожу працю.
Геть.
показати весь коментар
17.08.2024 18:45 Відповісти
У тебе зам - прокацапський кріт-коррупціонер, мав би совість - звільнився б після такого. Не дивно, що Україна сидить без світла роками, де СБУ, цю кротівню потрусити?
показати весь коментар
17.08.2024 18:50 Відповісти
А звідки 3 ГВт? З Ненацька може тільки 2 ГВт з'явитись. Курська АЕС в місті Ненацьк(колишній Курчатов) виробляє тільки 2 ГВт).
показати весь коментар
17.08.2024 19:06 Відповісти
3С - Ні совісті, ні страху, ні сорому - новий тренд зебільної влади!
показати весь коментар
17.08.2024 19:35 Відповісти
ничкго не давать ни укрэнерго, не минэнэрго, ни дтэку. эти денежные зе-патриоты целенаправленно гробят АЭС
показати весь коментар
17.08.2024 19:47 Відповісти
Це він про чергове підвищення тарифу за квт для населення.
показати весь коментар
17.08.2024 20:00 Відповісти
а якого чорта українці мають фінансувати відновлення допотопних часів першої світової вугільних махметівських приватних електростанцій, краще нові атомні державні *******, безпечні, надійні. а хєрмак з махмєтовим і коломоцьким нехай ідуть за корабльом