Росіяни заявили, що ЗСУ знищили третій міст на Курщині. КАРТА
Збройні сили України знищили останній міст через річку Сейм у Курській області.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські Telegram-канали.
Російські блогери заявили, що було знищено третій і останній міст через річку Сейм у Глушківському районі Курщини.
Наразі офіційної інформації немає.
Якщо підтвердиться знищення третьої переправи, то підрозділи ЗС РФ, які перебувають південніше, опиняться в "котлі", а орієнтовна площа оточення становитиме майже 700 кв. км.
Топ коментарі
+27 Яр Холодний
показати весь коментар
19.08.2024 07:55 Відповісти Посилання +17 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
19.08.2024 07:54 Відповісти Посилання +15 Gary Grant
показати весь коментар
19.08.2024 08:18 Відповісти Посилання 
