4744 відвідувача онлайн
16 535 36

Росіяни заявили, що ЗСУ знищили третій міст на Курщині. КАРТА

Збройні сили України знищили  останній міст через річку Сейм у Курській області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські Telegram-канали.

Зруйнований міст на Курщині

Російські блогери заявили, що було знищено третій і останній міст через річку Сейм у Глушківському районі Курщини.

Наразі офіційної інформації немає.

Карта мостів

Якщо підтвердиться знищення третьої переправи, то підрозділи ЗС РФ, які перебувають південніше, опиняться в "котлі", а орієнтовна площа оточення становитиме майже 700 кв. км.

Топ коментарі
+27
Читав учора кацапське скиглення з-за того мосту - якийсь кацап пророчив його знищення А тепер наш фланг прикритий більш-менш надійно Сейм тече швидко Береги - круті й обривисті Важко знайти місце для понтонного мосту
показати весь коментар
19.08.2024 07:55 Відповісти
+17
Гарна новина...
показати весь коментар
19.08.2024 07:54 Відповісти
+15
Умєров працює. ЗСУ воюють не завдяки а всупереч МО. Це треш.
показати весь коментар
19.08.2024 08:18 Відповісти

Завантаження...