4632 відвідувача онлайн
52 988 62

Міноборони має пояснити ТЦК, що знімати водіїв із рейсових автобусів неприпустимо, - Шмигаль

Шмигаль просить Міноборони пояснити ТЦК, що забирати водіїв рейсових автобусів не можна

Прем'єр Денис Шмигаль звернеться до Міноборони із проханням роз'яснити ТЦК та СП неприпустимість зняття водіїв із рейсових автобусів.

Про це він заявив на годині запитань до уряду, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтефракс-Україна.

"Коли знімають ТЦК водіїв із бусів. Також неприпустима ситуація, коли їде просто рейсовий автобус і водія забирають. Я попрошу Міноборони попрацювати з ТЦК, щоб такі ситуації не повторювалися", - сказав глава уряду.

Топ коментарі
+27
А я думав що ці всі відео із затриманням водіїв то кацапське ІПСО.
показати весь коментар
23.08.2024 13:01 Відповісти
+16
А з інших машин можна забирати? А бити людей доводячи до смерті (і це безнаказано) теж можна??!!. Може оте тцк пора загнати в законні рамки! Або розігнати як злочинну організацію!
показати весь коментар
23.08.2024 13:20 Відповісти
+13
А в усіх інших випадках тцк дозволяється та рекомендується займатися беспределом на вулицях, тортурами та корупцією як і раніше!
показати весь коментар
23.08.2024 13:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А я думав що ці всі відео із затриманням водіїв то кацапське ІПСО.
показати весь коментар
23.08.2024 13:01 Відповісти
Так щас вроде как у всех кто ходит посреди дня по улицам есть бронь. Только или ленивый или очень бедный не смог получить бронь. Даже строители, которые 2+2 не могут посчитать, уже официально учатся в ВУЗах и имеют бронь. Цена вопроса $5000.
показати весь коментар
23.08.2024 13:04 Відповісти
Де таке
показати весь коментар
23.08.2024 13:08 Відповісти
60% жителей Украины уже имеют ВО, поэтому вуз не всем прокатит.
показати весь коментар
23.08.2024 13:55 Відповісти
И мои знакомые айтишники ныкаются по домам. Вроде и деньги есть и умные.
показати весь коментар
23.08.2024 13:56 Відповісти
Якщо вони не мали вищої освіти а тепер поступили то в них послідовна освіта і вони мають відсрочку а не бронь....

А щодо броні то багато компаній не мають, там потрібно постійно поновлювати документи і тільки 50% працівників у більшості тільки звязок і інтернет 100%... В моєму місті до прикладу Водоканал не встигли надати всі документи і поки не мають броні
показати весь коментар
23.08.2024 15:28 Відповісти
Взірець керівника.Нехай міноборони скаже ТЦК,шо це не гарно.Просто наказати не можна,бо це є відповідальність.
показати весь коментар
23.08.2024 13:05 Відповісти
Міноборони повинно пояснити.....в армії....пояснити....дається наказ, який повинен бути виконаний, але ТЦК несе золоті яйця і МО з ГШ спілкуються з ТЦК пошепкі і з великою повагою...
показати весь коментар
23.08.2024 13:47 Відповісти
Особливо ТЦК та ветеранам з УБД не можна чіпати водіїв маршруток, коли ті розмовляють російською, називають гривні рублями, відмовляють ветеранам в пільговому проїзді по місту та дозволяють собі фрази накшталт "я вас туда нє посилал".

Здається, таким водіям зненацька опинитися в ТЦК краще, ніж на травматологічному стаціонарі.
показати весь коментар
23.08.2024 13:06 Відповісти
здається ти не усвідомив головне... що той водій везе людей які працюють, донатять, допомагають...а зняття з рейсу це саботаж...різницю усвідомлюєш? З РЕЙСУ- чи НІ!
показати весь коментар
23.08.2024 13:11 Відповісти
Нічого страшного. Пересядуть на іншу маршрутку.
показати весь коментар
23.08.2024 13:15 Відповісти
Ви дійсно нічого не усвідомили. Людина на роботі. Авто - це майно або водія, якщо сам на себе працює, або майно власника. Хто буде здійснювати охорону майна? Хто буде сплачувати штрафи, неустойку? Це все одне, що ви прийшли на роботу, вас звідти викрали, а у вас дома хвора лежача людина та домашні тварини
показати весь коментар
23.08.2024 13:48 Відповісти
На міжміських рейсах? Де сядуть на інший автобус? Посеред траси? Аби щось ляпнути псевдо патріотичне.
показати весь коментар
23.08.2024 14:00 Відповісти
Що ти верзеш , придурок ?
показати весь коментар
23.08.2024 14:31 Відповісти
Він частково правий,мій син приїхав з нуля, йому 20років пішов добровільно, отримав УБД йому водій заявляє, я тебе не повезу по УБД бо воно не справжнє ти сильно молодий. Я вважаю що водіям маршруток треба дати можливість подивитись як і де заробляють УБД щоб трошки більше поваги виявляли до людей завдяки яким вони зарплату отримують гривнями, а не рублями
показати весь коментар
25.08.2024 13:06 Відповісти
небуває часткової правди...якщо той водій підар та сєпар нічого йому не доведеш, а якщо їде маршрутка з людьми, то хіба норм їх( як і твого сина, до речі) в лайно макати. Завжди..завжди є можливість взяти чи перевірити того водія в кінці рейсу....все інше емоції
показати весь коментар
25.08.2024 20:21 Відповісти
оуоуоу...які понти! Ліва рука каже правій що треба робити
показати весь коментар
23.08.2024 13:09 Відповісти
А в усіх інших випадках тцк дозволяється та рекомендується займатися беспределом на вулицях, тортурами та корупцією як і раніше!
показати весь коментар
23.08.2024 13:09 Відповісти
Капець, операторів АЕС ще не забирають з чергування
показати весь коментар
23.08.2024 13:14 Відповісти
А з інших машин можна забирати? А бити людей доводячи до смерті (і це безнаказано) теж можна??!!. Може оте тцк пора загнати в законні рамки! Або розігнати як злочинну організацію!
показати весь коментар
23.08.2024 13:20 Відповісти
Це єдине порушення героїв ТЦК, яке Шмигаль (назвати його паном - забагато честі!) розгледів з свого кабінету?
показати весь коментар
23.08.2024 13:28 Відповісти
Схоже, що у Шмигаля або його родичів є фірма, яка займається пасажирськими перевезеннями...
показати весь коментар
23.08.2024 13:44 Відповісти
Я понял, что ТЦК Минобороны не подчиняются. Это самостоятельное воинское образование и как показывает последняя уголовная практика - на полном хозрасчете. Им многим и зарплата не нужна - должность "хлебная" нужна.
показати весь коментар
23.08.2024 13:46 Відповісти
Може виявитися, що офіційно влаштованих водіїв у нас вдесятеро менше ніж автобусів. І для Тцк, шо він водій, що пасажир за кермом, папірця нема -просим до шалашу... Тому певно і заява від Шмигаля, законом тут не пахне. Про таксістів мовчу, про них ще Колчак сказав.
показати весь коментар
23.08.2024 13:47 Відповісти
Ніколи ще не чув, щоб ТЦК питало, офіційно влаштований водій, чи ні. Тягнуть всіх підряд, якщо їм це вдається.
показати весь коментар
23.08.2024 13:59 Відповісти
Міноборони має пояснити ТЦК
що нехароші вчинки - це нехарашо!
А ТаЦаКи усвідомлять, виправляться і більше ніколи-ніколи не будуть так чинити!
показати весь коментар
23.08.2024 14:10 Відповісти
Шмигаль! А ти не забувся - що ти не "х*й з бугра" - а прем"єр-міністр? І Міністр оборони - лише "член твого кабінету"? Тобто в якомусь ступені - твій підлеглий? От і розпорядися! Бо ТЦК - це структура яка діє не в армії - а скоріше с сфері місцевих органів влади!
показати весь коментар
23.08.2024 14:25 Відповісти
Ні вони повністю підпорядковані Генштабу це легко побачити на тому хто проводить там перевірки і хто наказом знімав керівників
показати весь коментар
23.08.2024 15:30 Відповісти
Я знаю! Але роботу ТЦК забезпечують місцеві органи влади (включаючи й поліцію) А у ВЛК діють місцеві лікарі з цивільної сфери Тобто приводи і організацію призиву покладено на місцеві органи влади А військові тільки реалізують результат їх діяльності - мобілізують військовозобов"язаних що придатні за станом здоров"я та направляють у підготовчі центри
показати весь коментар
23.08.2024 15:38 Відповісти
Не знаю де як у нас лікарі з обласної і вони місцевим ніяк не підпорядковані, а враховуючи що є багато кейсів що на них кричать воєнкоми то мабуть вони всетаки підпорядковані їм
показати весь коментар
23.08.2024 15:50 Відповісти
Місцева влада дає розпорядження обл(рай)здороввідділам - відрядить лікарів для роботи в ВЛК Вони стають військовослужбовцями? НІ! Вони просто тимчасово відряджені
Місцева влада дає розпорядження працівникам райвідділів поліції забезпечить перевірку документів та (за необхідності) доставку військовозобов"язаних до ТЦК Вони стають військовослужбовцями? Ні! Вони просто виконують розпорядження місцевої влади про надання допомоги ТЦК
Місцева влада виділяє транспорт і пальне для роботи ТЦК Вона ж надає електроенергію воду та інші комунальні послуги пов"язані з діяльністю ТЦК І лише результат цієї діяльності потім втілюється в мобілізацію
І не думай - що я військових в ТЦК таким чином захищаю Просто ще в 2014-му мені запропонували посаду юрисконсульта військкомату - тому я готувався і "проштудіював законодавство Правда - не вийшло - через кілька днів травмувався і довго лікувався А потім все пішло по-іншому!
показати весь коментар
23.08.2024 16:10 Відповісти
В 2014 було трохи по іншому в 21-22 році багато чого змінилось
показати весь коментар
23.08.2024 18:36 Відповісти
Основа залишилася та сама
показати весь коментар
23.08.2024 19:47 Відповісти
Головне в торті начинка а не основа
показати весь коментар
23.08.2024 20:16 Відповісти
Це вже починається "тріпологія" Підтримувать не бажаю
показати весь коментар
23.08.2024 20:18 Відповісти
Чмыгаль ,а точно тебе разрешили говорить?
показати весь коментар
23.08.2024 14:26 Відповісти
показати весь коментар
23.08.2024 14:37 Відповісти
ст.19 Конституції України
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Та "Також неприпустима ситуація, коли їде просто рейсовий автобус і водія забирають. Я попрошу Міноборони попрацювати з ТЦК, щоб такі ситуації не повторювалися", - сказав глава уряду.

Якось це не сумісно зі ст.19 Конституції України
показати весь коментар
23.08.2024 14:43 Відповісти
Бал веде не Міноборони. ТЦК дістали таку директиву - хапати всіх підряд, під гарантії прикриття беззаконня.
показати весь коментар
23.08.2024 15:06 Відповісти
"без проблем, будемо ловити їх перед рейсом, з повагою, тцк та сп"
показати весь коментар
23.08.2024 16:03 Відповісти
Цікаво що то все що робить ТЦК проходить саме з дозволу Умєрова ! Ви уявляєте за яке бидло вони мають всіх українців !!! Цікаво як вони називають нас. Карандашами? Лохами? Дуріками? Плєбікамі? Украмі? Бобікамі?
показати весь коментар
23.08.2024 16:05 Відповісти
Після того, як ТЦК підриває обороноспроможність України, коли за хабар здорових людей знімають з військового обліку, а на передову посилають нездатних до бойових дій, довіра до тварюк з ТЦК відсутня. Після перемоги, всі ТЦК мають підлягати під народний суд на майдані з повною конфіскацією майна.
показати весь коментар
23.08.2024 16:27 Відповісти
Чергова реприза 95-го кварталу: Ей, малий, скажи малому, хай малий малому скаже...
Show must go on...
показати весь коментар
23.08.2024 16:43 Відповісти
Сволочи,беспредельщики ,дряни безнаказанные
показати весь коментар
24.08.2024 15:58 Відповісти
А може нас тих хто вже 3й рік на фронті якось відпустять....ми на маршрутках теж зможемо їздити....а маршрутчики замість нас трохи повоюють. В нас теж сім'ї, діти...
показати весь коментар
24.08.2024 16:12 Відповісти
То якби була держава,звістно ,були б і закони....а так усе для лохтората на паузі ....🤣🤣🤣...а пани жирують і хтять шоб їх лохи захищали ....
показати весь коментар
25.08.2024 07:03 Відповісти
Расчехлился??
Типа оно раньше не знало и не видело...
показати весь коментар
25.08.2024 07:06 Відповісти
ПОЛНОСТЬЮ СОГЛАСЕН!!! ТОЛЬКО ВОТ КОЛИЧЕСТВО НИКОГДА НЕ ДОГОНИТ КАЧЕСТВО!!! КОГДА МОЗГОВ НЕТ,ПОЛИТИКИ -КАК УПРАВЛЯТЬ СТРАНОЙ БЕЗ ВОЙНЫ, МОЖНО ''СТРЕЛЯТЬ'' НА СТОРОНЕ!!
показати весь коментар
25.08.2024 11:50 Відповісти