9087 відвідувачів онлайн
4 756 14

У Києві розгорнули пункти незламності

У Києві розгорнули пункти незламності після атаки РФ

У Києві після масованого обстрілу РФ розгорнули пункти незламності.

Про це повідомила пресслужба КМВА, інформує Цензор.НЕТ.

"У зв’язку із складною оперативною ситуацією в енергетичному секторі та, зокрема, за вказівкою Укренерго щодо введення екстрених відключень світла, було прийняте рішення розгорнути Пункти Незламності по місту Києву", - йдеться в повідомленні.

Наразі енергетики працюють, щоб повернути світло.

Топ коментарі
+13
Який ідіот назвав палатки "пункт незламності" При чому тут незламніість Коли вже цей цирк закінчиться.?
показати весь коментар
26.08.2024 10:10 Відповісти
+12
Улюблені слова цієї влади: потужно, незламно.
показати весь коментар
26.08.2024 10:13 Відповісти
+9
З листопада 2022 року треба було розгортати газогенераторі електростанції!
показати весь коментар
26.08.2024 10:04 Відповісти

Завантаження...