У Києві розгорнули пункти незламності

У Києві після масованого обстрілу РФ розгорнули пункти незламності.
Про це повідомила пресслужба КМВА, інформує Цензор.НЕТ.
"У зв’язку із складною оперативною ситуацією в енергетичному секторі та, зокрема, за вказівкою Укренерго щодо введення екстрених відключень світла, було прийняте рішення розгорнути Пункти Незламності по місту Києву", - йдеться в повідомленні.
Наразі енергетики працюють, щоб повернути світло.
Топ коментарі
+13 Василь #582260
показати весь коментар
26.08.2024 10:10 Відповісти Посилання +12 Деніс Войцеховський
показати весь коментар
26.08.2024 10:13 Відповісти Посилання +9 Вальд Ще
показати весь коментар
26.08.2024 10:04 Відповісти Посилання