8331 відвідувач онлайн
4 684 24

РФ вперше атакувала розподільні підстанції касетними боєприпасами, - Шмигаль

Шмигаль про обстріл енергетики

Під час масованого обстрілу 26 серпня російські війська вперше атакували розподільні підстанції касетними боєприпасами.

Про це прем'єр Денис Шмигаль заявив під час панельної дискусії в межах форуму "Україна 2024. Незалежність", передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Вчора, до речі, відбулись перші атаки ракетами з касетними боєприпасами, якими атакували наші розподільні підстанції, це були десятки ракет", - сказав глава уряду.

За словами Шмигаля, втрати обладнання виявилися мінімальними, попри численні удари.

"Ми з десятки ударів вчора втратили дуже невелику кількість нашого обладнання", - додав прем'єр.

Топ коментарі
+9
Я не проти мінімальних втрат, але у такому разі вимагаю й мінімального часу на відновлення. Тож якщо ти Шмигаль так кажеш, то закатай рукави у до роботи, люди без світла надто довго чекають і бажають найшвидшого покращення ситуації з енергопостачанням, а поки щось на те не схоже! Вірю не словам, а ДІЛАМ!!!
показати весь коментар
27.08.2024 12:16 Відповісти
+8
Так теперь и мы можем нанести ответный удар вежливости по силовым станциям вокруг Курской АЭС,с гопниками надо общаться на их языке.
показати весь коментар
27.08.2024 12:18 Відповісти
+6
Саме так і виглядає. Жахлива некомпетентність уряду.
Такі заяви (про неефективність застосованих ворогом ***********) треба тримати в суворій таємниці від ворога та його багаточисельної агентури.
А тут Шмигаль розголошує результати аналізу бойових дій ворога проти енергосистеми...
Ворог послухав і відповідно буде застосовувати більш ефективні **********...
показати весь коментар
27.08.2024 12:53 Відповісти

Завантаження...