8479 відвідувачів онлайн
4 608 24

РФ вперше атакувала розподільні підстанції касетними боєприпасами, - Шмигаль

Шмигаль про обстріл енергетики

Під час масованого обстрілу 26 серпня російські війська вперше атакували розподільні підстанції касетними боєприпасами.

Про це прем'єр Денис Шмигаль заявив під час панельної дискусії в межах форуму "Україна 2024. Незалежність", передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Вчора, до речі, відбулись перші атаки ракетами з касетними боєприпасами, якими атакували наші розподільні підстанції, це були десятки ракет", - сказав глава уряду.

За словами Шмигаля, втрати обладнання виявилися мінімальними, попри численні удари.

"Ми з десятки ударів вчора втратили дуже невелику кількість нашого обладнання", - додав прем'єр.

Топ коментарі
+9
Я не проти мінімальних втрат, але у такому разі вимагаю й мінімального часу на відновлення. Тож якщо ти Шмигаль так кажеш, то закатай рукави у до роботи, люди без світла надто довго чекають і бажають найшвидшого покращення ситуації з енергопостачанням, а поки щось на те не схоже! Вірю не словам, а ДІЛАМ!!!
показати весь коментар
27.08.2024 12:16 Відповісти
+8
Так теперь и мы можем нанести ответный удар вежливости по силовым станциям вокруг Курской АЭС,с гопниками надо общаться на их языке.
показати весь коментар
27.08.2024 12:18 Відповісти
+6
Саме так і виглядає. Жахлива некомпетентність уряду.
Такі заяви (про неефективність застосованих ворогом ***********) треба тримати в суворій таємниці від ворога та його багаточисельної агентури.
А тут Шмигаль розголошує результати аналізу бойових дій ворога проти енергосистеми...
Ворог послухав і відповідно буде застосовувати більш ефективні **********...
показати весь коментар
27.08.2024 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я не проти мінімальних втрат, але у такому разі вимагаю й мінімального часу на відновлення. Тож якщо ти Шмигаль так кажеш, то закатай рукави у до роботи, люди без світла надто довго чекають і бажають найшвидшого покращення ситуації з енергопостачанням, а поки щось на те не схоже! Вірю не словам, а ДІЛАМ!!!
показати весь коментар
27.08.2024 12:16 Відповісти
Обіцяють до 1-2 тижнів серйозних відключень.
показати весь коментар
27.08.2024 12:26 Відповісти
Ну то піди волонтером на підстанції - хоч пісок із розірваних мішків повідкидаєш. Мінімальні втрати по трансформаторам - але дофіга проводів порвало, шафи порозбивало. Якщо касетники - то там пару-трійку днів сапери ще будуть все чистити.
показати весь коментар
27.08.2024 14:28 Відповісти
ДІЛАМ! - це хто?
показати весь коментар
27.08.2024 15:24 Відповісти
Звучит как призыв к тому, что надо снова ударить по тем же подстанциям...
показати весь коментар
27.08.2024 12:17 Відповісти
А без Шмигаля вони не будуть вдаряти? Як не по цим, то по іншим підстанціям?
показати весь коментар
27.08.2024 12:24 Відповісти
Саме так і виглядає. Жахлива некомпетентність уряду.
показати весь коментар
27.08.2024 12:53 Відповісти
Если наше правительство открыто заявляет, что удары врага по нашей энергосистеме неэффективны, то кто ж из партнеров нам даст в помощь дополнительные средства ПВО и боекомплекты?
Послушают Шмыгаля и подумают, а зачем?
показати весь коментар
27.08.2024 13:23 Відповісти
Так теперь и мы можем нанести ответный удар вежливости по силовым станциям вокруг Курской АЭС,с гопниками надо общаться на их языке.
показати весь коментар
27.08.2024 12:18 Відповісти
Можна, але сцикотно...
показати весь коментар
27.08.2024 12:19 Відповісти
Ні не можемо. Кремль не дозволить. Оманську таємну угоду порушувати ніхто не буде.
показати весь коментар
27.08.2024 12:21 Відповісти
А в цій угоді і Курська АЕС була? Чого тільки провокатори на кшталт не придумають! А 610 тисяч пакетованих кацапів теж були в угоді?
показати весь коментар
27.08.2024 15:27 Відповісти
Саліван боїться ескалації. На березі Потомаку...
показати весь коментар
27.08.2024 12:46 Відповісти
Саліван - все. Схоже тепер радник Камали - Гордон (не радійте, не Діма Гордон) рулить:
Філ Гордон
https://www.golosameriki.com/a/top-zelenskiy-aide-speaks-by-phone-with-kamala-harris-adviser/7709979.html
показати весь коментар
27.08.2024 13:01 Відповісти
касетна частина менша, тому якщо обладнання закрите як слід,
то проблем повинно бути менше, так, дроти перевісити
показати весь коментар
27.08.2024 12:23 Відповісти
Мінімальні втрати е/обладнання,а нам світло падають на 3 години через три.А де той пересідент і завгосп кабінетні,"потужні" діячі по здачі України кауапам.яТакож привіт малюк і костіну за їхню "работу".
показати весь коментар
27.08.2024 12:27 Відповісти
ми все соплі жуєм хоча що чекати від зелених мерзотників
показати весь коментар
27.08.2024 12:32 Відповісти
Да ты что,а как это у ботокса получается попадать точно в цель с тысячекилометрового расстояния ракетами сконструированными в семидесятых годах прошлого столетия запускаемыми с развалюшной авиации из шестидесятых? может пора отороваться от воровства и заняться предателями типа сивковичского помощника.
показати весь коментар
27.08.2024 12:40 Відповісти
Я так розумію, з цими 5-6 цінними менеджерами ми ще й без газу залишимось
показати весь коментар
27.08.2024 13:01 Відповісти
Вже видно, що ця влада просто кинула народ напризволяще - виживайте, як самі знаєте. Пенсію - самі собі складайте, енергетику - самі собі забезпечуйте, безпеку - теж самі. А наші палнамочія фсьо - тільки ваші податки жерти.
показати весь коментар
27.08.2024 13:07 Відповісти
Ой, як вчасно! Тільки недавно оголосили виділення з бюджету чергові мільярди на черговий захист. Тепер легко спишуть.
показати весь коментар
27.08.2024 13:10 Відповісти
В цю гру треба грати вдвоем. Тушить світло, вимикати газ, палити газоперекачку та нєфтепереробку, бить по залізниці, не давати змоги працювати московським аеропортам та топить порожні танкери, що йдуть за горючкой в новоросійск. Вивести тайно надводні " Малюки" на Балтику і північне море - де їх ніхто не чекає і відірватись сповна на російскіх *********. А саме головне зробити вже наші балістичні ракети" Грім" і посилювать удари по всьому перерахованному з настанням холодів. Це допоможе оркам відчути всі радості від війни яку вони так бажали. Заморозити, розьїба.и, але не тягнути кота за хвіст, бо втома вже є.
показати весь коментар
27.08.2024 13:22 Відповісти
Не для того бубачку вибирали зебіли. Там головний посил: хоть паржьом