4816 відвідувачів онлайн
1 297 16

Фінляндія планує звести 200 км огорожі на східному кордоні з Росією

Кордон Росії та Фінляндії

До кінця 2026 року Фінляндія збудує на кордоні з РФ 200 кілометрів стаціонарних загороджень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Yle.

У проєкт внесено деякі інші зміни: паркан буде на пів метра вищим, заввишки близько 3,5 метра, також мережа огорож буде густішою.

Ерккі Матілайнен, керівник проєкту Прикордонної охорони, повідомив у пресрелізі, що більше ніж 50 кілометрів загороджувальної зони на південному сході Фінляндії, у Північній Карелії та Кайнуу було очищено від дерев.

Проєкт із будівництва паркану просувається, як і очікувалося.

"Ситуація хороша. Цілі, поставлені перед проєктом, будуть досягнуті в строк і в рамках бюджету", - каже Матілайнен.

Топ коментарі
+10
Стіну Яценюка!
І дебільних гумористів в них щось немає...
показати весь коментар
03.09.2024 10:38 Відповісти
+8
Національна держава ! На жаль нам це не вдалося
показати весь коментар
03.09.2024 10:45 Відповісти
+7
Пам'ятаю, як кацапські пропагандони і пришелепнуті українці сміялися з Яценюка.
показати весь коментар
03.09.2024 10:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Стіну Яценюка!
І дебільних гумористів в них щось немає...
показати весь коментар
03.09.2024 10:38 Відповісти
Національна держава ! На жаль нам це не вдалося
показати весь коментар
03.09.2024 10:45 Відповісти
Так ото ж бо воно й є...
показати весь коментар
03.09.2024 10:57 Відповісти
А що, людство перестає існувати і часу на зміни "не має"?!
показати весь коментар
03.09.2024 10:59 Відповісти
Українська нація просто зобов'язана реалізувати своє право на самовизначення шляхом побудови української національної держави, інакше будемо довго та болісно вмирати. Але для цього національне питання має бути попереду всього, бо це питання життя та смерті.
показати весь коментар
03.09.2024 11:12 Відповісти
За 30 років їм теж не вдалося!
Тільи за 100!
показати весь коментар
03.09.2024 11:09 Відповісти
Це опалубка.
показати весь коментар
03.09.2024 10:39 Відповісти
І так треба зробити усім країнам вздовж їх кордону із Московією (т.з. "роССией"), а потім продавати туристам квитки за розглядання за цим парканом тваринок породи рашистів!
показати весь коментар
03.09.2024 10:42 Відповісти
І ще обов'язково розмістити напис - "НЕ ГОДУВАТИ", бо коли європейці та американці рашистів відгодовують, то вони починають кидатись на сусідні країни, тож безпека понад усе, тому нехай кормляться виключно тим що в них своє є, газом та нафтою а на дечерт деревиною!
показати весь коментар
03.09.2024 10:49 Відповісти
Ще рівчак з крокодилами
показати весь коментар
03.09.2024 10:42 Відповісти
І як сказано у старому анекдоті 90-х - залити бетоном!
показати весь коментар
03.09.2024 10:46 Відповісти
Пам'ятаю, як кацапські пропагандони і пришелепнуті українці сміялися з Яценюка.
показати весь коментар
03.09.2024 10:57 Відповісти
Пізніше пришеленуті обрали зє своїм воШдєм і світовим підором,за що отримали званя зєіли.
показати весь коментар
03.09.2024 11:15 Відповісти
Це захист від нелегалів - віисько ця огорожа не зупинить