8442 відвідувача онлайн
6 957 71

Шуфричу викликали лікарів до суду під час засідання у справі про держзраду, - ЗМІ

Шуфрич, засідання суду

Екснардепу від забороненої партії "ОПЗЖ" Нестору Шуфричу викликали лікарів до зали Печерського райсуду Києва під час підготовчого засідання у справі про держзраду. 

Про це повідомляє "Суспільне" із зали суду, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на підготовче засідання 4 вересня Шуфрича доставили з лікарні, де він проходив реабілітацію після операції.

Одним із перших клопотань захисту Шуфрича був виклик швидкої допомоги на засідання суду через погане самопочуття підзахисного. Суд погодився і для екснардепа викликали лікарів.

Ще одним клопотанням захисників Шуфрича була вимога розглядати справу щодо обвинувачення в державній зраді колегію з трьох суддів, а не одним. Це клопотання також було підтримане.

Таким чином засідання перенесли на 12:00, 5 вересня. Це підготовче засідання має продовжуватися за участі колегії суддів.

Однак прокурори кажуть, що така колегія може не зібратися, оскільки, за їхніми словами, фактично всі судді Печерського суду вже раніше брали участь в попередніх етапах цієї справи і мають заявити самовідвід.

Якщо така колегія не збереться, то засідання буде ще відтерміновано.

Нагадаємо, що Шуфрича та його помічника судитимуть за фінансування Росгвардії в окупованому Криму. Раніше екснардеп від забороненої "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді. За даними слідства, він тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, завданням якого була координація російської агентури в Україні.

Топ коментарі
+28
Картату ковдру - до студії!
показати весь коментар
04.09.2024 18:26 Відповісти
+24
коли торгувати Україною - то вони як бики здорові, а щойно замахнешся для щигля - падають як перед смертельно хворі
показати весь коментар
04.09.2024 18:27 Відповісти
+14
Картата ковдра - це панацея. З-під неї підсудного - хоч на тенісний корт... у Монако.
показати весь коментар
04.09.2024 18:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Картату ковдру - до студії!
показати весь коментар
04.09.2024 18:26 Відповісти
Будьте ж гуманістами, бачите як страждає скотинка, хто там ближче, дайте йому йаду☠️☕⚰️🎚️🕯️🤔🧐😁😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
04.09.2024 18:48 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2024 19:01 Відповісти
вона усе лікує
показати весь коментар
04.09.2024 19:31 Відповісти
👍
показати весь коментар
04.09.2024 19:53 Відповісти
невже те ж саме чарівне одіяло? Що насірова рятувало?
показати весь коментар
04.09.2024 20:05 Відповісти
Ні-ні,якщо він стане лялечкою,то потім метеликом,і лови його...
Краще халявою від хромового чобота та по морді.
Жировать на наших мозолях мав здоров'я,тепер хай відповідає,кур&о
показати весь коментар
04.09.2024 20:44 Відповісти
І то правда: Шуфрич небитий, як коса неклепана.
показати весь коментар
05.09.2024 00:28 Відповісти
Чого це? Бутусов сьогодні ж на бив!
показати весь коментар
04.09.2024 18:26 Відповісти
Картата ковдра - це панацея. З-під неї підсудного - хоч на тенісний корт... у Монако.
показати весь коментар
04.09.2024 18:32 Відповісти
може не "нА бив", а "нЕ бив"
показати весь коментар
04.09.2024 20:47 Відповісти
обмовочка по Фрейду
показати весь коментар
04.09.2024 22:59 Відповісти
коли торгувати Україною - то вони як бики здорові, а щойно замахнешся для щигля - падають як перед смертельно хворі
показати весь коментар
04.09.2024 18:27 Відповісти
Краще б ''кіллера''.
показати весь коментар
04.09.2024 18:28 Відповісти
Люлей ему, нах...
показати весь коментар
04.09.2024 18:29 Відповісти
"Суд погодився і для екснардепа викликали лікарів." Джерело: https://censor.net/ua/n3508293
Ну звістно, що "скд погодився". Це ж не побитого майданівця посеред ночі судять, а "сациально бліскаво".
показати весь коментар
04.09.2024 18:29 Відповісти
скд суд
показати весь коментар
04.09.2024 18:30 Відповісти
Что-то он очень самоуверен в себе, этот шуфрич. Содержимое шприца врача ему точно известно? А то ведь случаи разные бывают, и колбочки иногда не с тем содержимым (медсестра перепутала)...
"Цель оправдывает средства" - не так ли говорили в кгб ссср, а, шуфрич?
показати весь коментар
04.09.2024 18:31 Відповісти
За Порошенка такого не було, сумно подумав Шуфрич.
показати весь коментар
04.09.2024 18:31 Відповісти
Так галасовав (Шуфрич) же ж за "Лішбинєпорошенко"
показати весь коментар
04.09.2024 18:34 Відповісти
"ДержРада" у заголовку це про шо?
показати весь коментар
04.09.2024 18:32 Відповісти
"Ґоссавєт" парускі.
показати весь коментар
04.09.2024 18:36 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2024 23:09 Відповісти
В ковдру для переміщень вже замотувався? Головне не давайте йому замотатися в ковдру, бо телепортується!
показати весь коментар
04.09.2024 18:35 Відповісти
миш'яку дайте
показати весь коментар
04.09.2024 18:36 Відповісти
Краще дусту.
показати весь коментар
04.09.2024 18:49 Відповісти
Дивно, що не здох, у нього ж таке слабке здороа'я
показати весь коментар
04.09.2024 18:38 Відповісти
"...він тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ..." Джерело: https://censor.net/ua/n3508293

"Фи снаєтє Сарокоффа?! Каґда паслєдній рас фи билі на луб'янкє?!"
показати весь коментар
04.09.2024 18:38 Відповісти
Так і гетманцев також і на волі.
показати весь коментар
04.09.2024 18:48 Відповісти
патологоанатома?
показати весь коментар
04.09.2024 18:41 Відповісти
Нажаль ні.
показати весь коментар
04.09.2024 18:47 Відповісти
Ворог України , на обмін
показати весь коментар
04.09.2024 18:42 Відповісти
а писали, что он уже в Венгрии
показати весь коментар
04.09.2024 18:42 Відповісти
Кофье с булочкой пид@ру забыли заказать в зал....ушлёпки..
показати весь коментар
04.09.2024 18:45 Відповісти
На фуя? Здоровений бугай. А де його ******** синуля?
показати весь коментар
04.09.2024 18:45 Відповісти
А шо, цього підора ще не кончили?
показати весь коментар
04.09.2024 18:51 Відповісти
Фінальна сцена - шуфрича (совковича) вивозять з залу суду на інвалідному візку, вкритого картатою ковдрою з-під якої сором'язливо виглядають черевики на дууууже височенний підошві-платформі 🤔🧐😁😝😝😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
04.09.2024 18:51 Відповісти
клізму йому відерну...як просереться до суду....стане зле знову клізму...
показати весь коментар
04.09.2024 18:52 Відповісти
Нежный какой!!!
показати весь коментар
04.09.2024 18:52 Відповісти
Шуфріча не ****@ли 928 діб...
показати весь коментар
04.09.2024 18:53 Відповісти
Хай він і здохне разом з своїм другом медвечуком ,це колоборанська мерзота.
показати весь коментар
04.09.2024 19:01 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2024 19:02 Відповісти
Не зрозумів він тоді попередження,продовжував кацапів підтримувати.Тепер в тюрмі й помре
показати весь коментар
04.09.2024 21:56 Відповісти
.
Пригадую ту веселуху в Одесі та реакцію на неї небайдужих громадян:

Синело небо над Бульваром,
С каштанов падали плоды...
В Одессе Шуфричу давали
Незабываемых 3,14зды.
показати весь коментар
05.09.2024 00:31 Відповісти
Перший крок до втечі((
показати весь коментар
04.09.2024 19:16 Відповісти
Якось казав один з прихильників
раші : Кієв будет Кієвскім округом
расії...мразота,втік до Німеччини втік,
а не в помийку.Вся зя 5 колона
мріяла підкорити собі Київ.
А Київ за 3 дні? Обламали зуби
по самі ясна.
показати весь коментар
04.09.2024 19:17 Відповісти
Невже пронос ?!
показати весь коментар
04.09.2024 19:19 Відповісти
зазвичай пишущий здоров'ям Щурфіч, відомий в узьких колах боєць третього дану з панкратіону, походу, "вошьол нє в ту двєрь", адже "Путь самурая - это стремление к смерти", але ця знаменита промокашка Суркіса шось не дуже стрЄміться до смерті, як виявилося...
показати весь коментар
04.09.2024 19:23 Відповісти
доведеться судити судом присяжних ЗСУ
показати весь коментар
04.09.2024 19:26 Відповісти
Роль стара- актор новий Може краще відразу у трупарню?
показати весь коментар
04.09.2024 19:30 Відповісти
доведеться судити судом присяжних ЗСУ:
показати весь коментар
04.09.2024 19:48 Відповісти
Шкода, що не здохло
показати весь коментар
04.09.2024 19:49 Відповісти
Та його, курву, ще тре' лопатою добивати, аби з ями не вилазив!
показати весь коментар
05.09.2024 00:33 Відповісти
Незнання фолькльору довело жидка до цугундера. А там чітко сказано "Коль спізділ сир то жрі, сабака, і нє *** по дєрєвьям лазіть"...
показати весь коментар
04.09.2024 19:53 Відповісти
А чого йому мейкап під око не зарядили, як зазвичай?
показати весь коментар
04.09.2024 19:54 Відповісти
Якщо каже , що занедужав , тоді зробіть йому лікувальний масаж кулачками...
показати весь коментар
04.09.2024 20:00 Відповісти
Що це взагалі за робота судей та прокурорів, що вони можуть не зібратися?
Може їм каще зміниити професію на фрілансерів, щоб можна було працювати коли винике бажання?

"Однак прокурори кажуть, що така колегія може не зібратися, оскільки, за їхніми словами, фактично всі судді Печерського суду вже раніше брали участь в попередніх етапах цієї справи і мають заявити самовідвід. Якщо така колегія не збереться, то засідання буде ще відтерміновано." Джерело:
показати весь коментар
04.09.2024 20:01 Відповісти
А що, у Шуфрича понос?
показати весь коментар
04.09.2024 20:13 Відповісти
Запалення хитрощів
показати весь коментар
04.09.2024 22:08 Відповісти
Україні давно потрібен суд присяжних
показати весь коментар
04.09.2024 20:18 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2024 20:22 Відповісти

Шуфра.. кремлівський - виродок, яничар - Юда . І він відверто заявляє. Що мою продажну не раз міцно биту пику, а її не раз лупцювали. Ну її може і ще наб'ють то тільки націоналісти. Але засадити мене до в'язниці ні, хіба пізніше і вже при іншій новій справжній проукраїнській владі, державників -патріотів.
показати весь коментар
04.09.2024 20:28 Відповісти
Викликали, приїхали, питання, чому стнє гоко не заклеїли ? Не порядок !
показати весь коментар
04.09.2024 20:52 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2024 21:11 Відповісти
Ой, і були ж часи, коли цих гнид ловили прямо на вулиці, кидали в сміттєвий бак, і засипали непотребом...
показати весь коментар
04.09.2024 21:15 Відповісти
А може відразу, щоб не мучився?
показати весь коментар
04.09.2024 22:07 Відповісти
Ветеренара треба.
показати весь коментар
04.09.2024 22:19 Відповісти
Ніт, краще чучельника.
показати весь коментар
05.09.2024 00:36 Відповісти