Шуфричу викликали лікарів до суду під час засідання у справі про держзраду, - ЗМІ

Екснардепу від забороненої партії "ОПЗЖ" Нестору Шуфричу викликали лікарів до зали Печерського райсуду Києва під час підготовчого засідання у справі про держзраду.
Про це повідомляє "Суспільне" із зали суду, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що на підготовче засідання 4 вересня Шуфрича доставили з лікарні, де він проходив реабілітацію після операції.
Одним із перших клопотань захисту Шуфрича був виклик швидкої допомоги на засідання суду через погане самопочуття підзахисного. Суд погодився і для екснардепа викликали лікарів.
Ще одним клопотанням захисників Шуфрича була вимога розглядати справу щодо обвинувачення в державній зраді колегію з трьох суддів, а не одним. Це клопотання також було підтримане.
Таким чином засідання перенесли на 12:00, 5 вересня. Це підготовче засідання має продовжуватися за участі колегії суддів.
Однак прокурори кажуть, що така колегія може не зібратися, оскільки, за їхніми словами, фактично всі судді Печерського суду вже раніше брали участь в попередніх етапах цієї справи і мають заявити самовідвід.
Якщо така колегія не збереться, то засідання буде ще відтерміновано.
Нагадаємо, що Шуфрича та його помічника судитимуть за фінансування Росгвардії в окупованому Криму. Раніше екснардеп від забороненої "Опозиційної платформи – За життя" Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді. За даними слідства, він тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, завданням якого була координація російської агентури в Україні.