6648 відвідувачів онлайн

На пакети допомоги, які проголосували у США, ми досі очікуємо, - Зеленський

Зеленський про повільну допомогу

Президент Володимир Зеленський заявив, що пакети допомоги від США, які раніше було проголосовано, йдуть до України дуже повільно.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю NBC News, передає Цензор.НЕТ.

"Є позитив, тому що є рішення Конгресу (щодо надання допомоги Україні. - Ред.), але є й негатив, що на всі ті пакети, які було проголосовано, досі ми очікуємо в Україні. З моральної точки зору - набагато легше, ухвалено позитивне рішення. Це половина роботи. Позитивне рішення допомагати Україні. Але є й негативна сторона, повільно дуже йдуть ці пакети, повільно йдуть процеси, на жаль. Тому ми ще не можемо посилити повністю тотально наші бригади, щоб вони... я вже не кажу про перевагу на полі бою проти Росії, бо у них достатньо техніки та засобів. Але ми говоримо, для того, щоб все ж стояти міцно", - зазначив президент.

За словами Зеленського, Україна очікує на всі ті пакети, які було проголосовано.

Топ коментарі
+8
Після 30 вересня пропаде 6 лярдів $ допомоги Україні якщо не використати. Джо зовсім з глузду з'їхав від навіювань підарка саллівана🤦
показати весь коментар
05.09.2024 12:05 Відповісти
+4
Зброю треба виробляти свою, а не закатувати оборонний бюджет в асфальт.
показати весь коментар
05.09.2024 12:11 Відповісти
+3
Ви натякаєте на легендарну абсолютну суму за яку боролися півроку? Яка наївність. По перше там і близько не передбачено на конкретну допомогу тут і зараз. А по друге ці 6 лярдів проходять по іншій темі. Поцікавтеся.
показати весь коментар
05.09.2024 12:20 Відповісти

Завантаження...