Івано-Франківськ запроваджує загальноміську хвилину мовчання: "Люди, на жаль, забули, що триває війна"

Щоденно в Україні на о 9 годині ранку майже завмирає життя: хвилиною мовчання вшановуються загиблі за свободу її захисники і захисниці.
Але щоб нагадати тим, хто трохи "втомився" від війни, багато міст запроваджують загальноміську хвилину жалоби. У Чернівцях, наприклад, о 9 годині ще з 2022 року зупиняється транспорт на центральній площі - люди згадують полеглих.
Тепер і в Івано-Франківську з 11 вересня запровадять загальноміську хвилину памʼяті за загиблими у війні рф проти України.
Про це розповів міський голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ZN.UA.
"Ми зі середи запроваджуємо загальноміську хвилину пам’яті, молитви у всіх наших закладах освіти. У місцях, де у нас є інформатори, екрани, — скрізь буде транслюватися хвилина пам’яті.
Прохання до всіх закладів, приватних підприємств максимально виділити той час для того, щоб вшанувати пам’ять. Бо прикро сьогодні дивитися, як люди все менше і менше приходять на похорони. І навіть сьогодні, ми їхали з труною, але деякі люди не зупиняються, обганяють, незважаючи на те, що є поліція. Люди, на жаль, забули, що триває війна", – зазначив мер, який повертався з трагічного заходу.
За його словами, в Івано-Франківській громаді хвилину пам'яті запровадять о 9:00, одночасно з хвилиною мовчання по всій Україні.
У нас в прифронтовых городах при обстрелах люди сначала прятались или выходили чтобы не похоронило под обломками, а затем просто стали давать инструкции на тот самый случай. Куда здесь можно приписать вашу "какуюразницу"? В смысле какая разница, будет соседский ребенок жить, или умрет? Нет, просто этот ребенок уже привык, и теперь во время тревоги играет в футбол на улице.
- - -
Интересно другое.
В патриотической Ивано-Франковской области, все ходят со свечами, и чтят память погибших героев, а у самих 35 тысяч уклонистов в розыске.
В ватной "какая-разничной" Одесской области - 3.3 тысячи уклонистов, как и в Николаевской, хотя населения на миллион больше. Даже в Киеве всего лишь 11.5 тысяч уклонистов.
У вас там мужчины забыли, что в стране война?
Бросайте свечи, бросайте плакать и гоу в ТЦК !