8096 відвідувачів онлайн
2 147 19

МАГАТЕ рекомендує не перезапускати реактори ЗАЕС, поки триває війна, - Гроссі

МАГАТЕ рекомендує не перезапукати реактори ЗАЕС, поки триває війна

Реактори Запорізької АЕС мають перебувати у стані "холодної зупинки", поки триває війна.

Про це заявив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ситуація на Запорізькій атомній електростанції залишається нестабільною. Регулярні вибухи, атаки безпілотників, обстріли, неодноразові перебої з зовнішнім електропостачанням, серед інших проблем, підвищують ризик ядерної аварії", - зазначив він.

Гроссі зазначив, що наразі градирні не потрібні як частина механізму охолодження, оскільки всі шість реакторних блоків ЗАЕС залишаються в стані холодної зупинки.

"Відповідно до рекомендацій Агентства, є зрозумілим, що жоден реактор не буде перезапущено доти, доки конфлікт продовжуватиме загрожувати ядерній та фізичній ядерній безпеці станції", - сказав гендиректор МАГАТЕ.

За його словами, продовження роботи агентства на ЗАЕС залишається важливою для зменшення ймовірності ядерної аварії.

Топ коментарі
+6
Цей кончений дебільєро інструкції кацапам надає?
показати весь коментар
09.09.2024 14:33 Відповісти
+4
А можна я на його місце піду?
На відміну від нього я знаю, що, *****, якщо немає чим охолоджувати, вмикати ядрьоний реактор не можна.
А цей ******* навіть і такого не знає!
показати весь коментар
09.09.2024 14:35 Відповісти
+4
Гроссі так біг обніматися з терористами на Курській АЕС... не кожен домашній песик так буде бігти до свого хазяїна,щоб його приласкали і дали якусь вкусняшку.
показати весь коментар
09.09.2024 14:44 Відповісти

Завантаження...