10818 відвідувачів онлайн
2 296 17

Блінкен та Леммі проведуть зустріч із Зеленським у Києві, - Держдеп США

Блінкен та Леммі проведуть зустріч із Зеленським у Києві

Держсекретар США Ентоні Блінкен та глава МЗС Великої Британії проведуть зустріч із президентом Володимиром Зеленським у Києві.

Про це повідомила пресслужба Держдепу США, інформує Цензор.НЕТ.

"11 вересня міністр Блінкен разом із міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Леммі відвідає Україну, де вони зустрінуться з президентом України Володимиром Зеленським і високопосадовцями українського уряду, щоб обговорити продовження підтримки захисту України від агресії Росії та те, як забезпечити Україні військовий, економічний та демократичний розвиток в довгостроковій перспективі", - йдеться в повідомленні.

Після Києва Блінкен вирушить до Польщі, де проведе зустріч із чиновниками польського уряду, щоб обговорити низку важливих двосторонніх питань, зокрема поглиблення оборонної та енергетичної співпраці, роботу як членів НАТО щодо підтримки оборони України.

Топ коментарі
+4
Єрмак напевне заряджає батарейки феесбешні для диктофону...
показати весь коментар
11.09.2024 09:30 Відповісти
+3
Знову будуть забороняти Україні бити по НПЗ орків ?!
показати весь коментар
11.09.2024 09:28 Відповісти
+2
якщо не привезуть далекобійні ракети і дозвіл бити по параші то науй цей цирк?
показати весь коментар
11.09.2024 09:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову будуть забороняти Україні бити по НПЗ орків ?!
показати весь коментар
11.09.2024 09:28 Відповісти
Подивися як падають світові ціни на нафту. А янкі важливіші ціни на бензин ніж Україна. За два місяці до виборів. Сє-ля-ві.
показати весь коментар
11.09.2024 09:59 Відповісти
НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯВ Україні бити Нептуном чи Вільхою по кацапні.

вибачаюсь, ніхто крім the, який знищував ці ракетні програми ЦІЛЕСПРІМОВАНО з 2019 року!
показати весь коментар
11.09.2024 12:05 Відповісти
Єрмак напевне заряджає батарейки феесбешні для диктофону...
показати весь коментар
11.09.2024 09:30 Відповісти
зєлю з України ТЦК не випускає?
показати весь коментар
11.09.2024 09:33 Відповісти
Ідуть 🤡зеленському казати , шоб не поспішав підписувати мир з кремлем, за рахунок теріторії України ! Та шоб готувався до виборів ,як не хоче сісти, за грати !
показати весь коментар
11.09.2024 09:35 Відповісти
Хочуть забезпечити Украіні віиськовии розвиток в довгостроковіи перспективі - зараз би гарно допомогли
показати весь коментар
11.09.2024 09:36 Відповісти
якщо не привезуть далекобійні ракети і дозвіл бити по параші то науй цей цирк?
показати весь коментар
11.09.2024 09:48 Відповісти
Невже таки захотіли однозначно перемоги України над ху...лом?
показати весь коментар
11.09.2024 09:49 Відповісти
Ого, скільки "гостей"... І Науседа ще іде в Київ. Цікава мета візитів.
показати весь коментар
11.09.2024 09:55 Відповісти
та придушить вже його....
показати весь коментар
11.09.2024 09:59 Відповісти
Блінкен та Леммі (для підтримки "зеленого рейтингу" проведуть зустріч із Зеленським у Києві,для України і її народу .мабуть. від цієї зустрічі нічого доброго не буде.???
показати весь коментар
11.09.2024 10:40 Відповісти
Зачем приедут? Мы ждем разрешений на дальнебойные ракеты по территории раши, а могут привезти и новые запреты и нытье. Ждем...
показати весь коментар
11.09.2024 11:17 Відповісти
Леммі Кілмістер?
показати весь коментар
11.09.2024 12:18 Відповісти
Перше питання: "зєля, поц, де бабки?"
показати весь коментар
11.09.2024 14:04 Відповісти