Витоку інформації військового характеру з офіційних камер спостереження не було, - МВС

Витоку інформації військового характеру з офіційних камер спостереження не було зафіксовано.
Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Фактів витоку інформації, яка стосується воєнних дій, зокрема, щодо проїзду воєнної техніки, з офіційних джерел не було. Маю на увазі інформацію з офіційних камер відеоспостереження Нацполіції, системи на автошляхах, яка фіксує порушення безпеки дорожнього руху", - розповів він.
Тимченко зазначив, що у разі підозри, що може бути витік інформації або ж такий витік вже стався, то співробітників притягують до різних видів відповідальності.
"Усі блогери, звичайні громадяни, які знімали роботу ППО, прильоти ракет по об'єктах критичної інфраструктури й викладали це в соцмережі або робили стрим, були ідентифіковані та притягнуті до відповідальності", - додав заступник міністра.
За словами Тимченка, тільки державні органи та правоохоронні відомства ухвалюють рішення, яку інформацію в умовах війни можна оприлюднювати.
"Якщо інформація чутлива, вона публікується з відповідних офіційних джерел. Публікація під анонімними нікнеймами ускладнює ідентифікацію автора контенту, але правоохоронці сьогодні мають достатньо інструментів, щоб встановити, хто саме це зробив", - підсумував він.
Якщо ні з того, ні з цього, Зельониє почали виправдовуватись, та запевняти, що нічого подібного не було, то воно таки сталось!
Але суд в США констатував факт зламу.
"«Голос Америки» з посиланням на Wall Street Journal https://cutt.ly/sedqsH55 підтверджує , що Дію було хакнуто у січні 2022, за місяць до повномасштабного вторгнення, цитата: «Хакери ГРУ також викрали з урядового порталу цифрових послуг Дія дані 13,5 мільйонів користувачів і розмістили їх для нелегального продажу в мережі»
У свою чергу, Wall Street Journal пише про це на підставі ознайомлення з судовими документами США."