5132 відвідувача онлайн
1 819 10

Витоку інформації військового характеру з офіційних камер спостереження не було, - МВС

У МВС заявили, що витоку інформації про ЗСУ з офіційних камер спостережння не було

Витоку інформації військового характеру з офіційних камер спостереження не було зафіксовано.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Фактів витоку інформації, яка стосується воєнних дій, зокрема, щодо проїзду воєнної техніки, з офіційних джерел не було. Маю на увазі інформацію з офіційних камер відеоспостереження Нацполіції, системи на автошляхах, яка фіксує порушення безпеки дорожнього руху", - розповів він.

Тимченко зазначив, що у разі підозри, що може бути витік інформації або ж такий витік вже стався, то співробітників притягують до різних видів відповідальності.

"Усі блогери, звичайні громадяни, які знімали роботу ППО, прильоти ракет по об'єктах критичної інфраструктури й викладали це в соцмережі або робили стрим, були ідентифіковані та притягнуті до відповідальності", - додав заступник міністра.

За словами Тимченка, тільки державні органи та правоохоронні відомства ухвалюють рішення, яку інформацію в умовах війни можна оприлюднювати.

"Якщо інформація чутлива, вона публікується з відповідних офіційних джерел. Публікація під анонімними нікнеймами ускладнює ідентифікацію автора контенту, але правоохоронці сьогодні мають достатньо інструментів, щоб встановити, хто саме це зробив", - підсумував він.

Топ коментарі
+11
Народна прикмета.
Якщо ні з того, ні з цього, Зельониє почали виправдовуватись, та запевняти, що нічого подібного не було, то воно таки сталось!
показати весь коментар
17.09.2024 11:12 Відповісти
+6
А чому цы камери на період війни взагалі не демонтовано?! Всі вони китайського виробництва. Китайські диллери самі мають змогу вмикати і вимикати ці камери на власний розсуд, завантажувати відео і відключатись. Китай же союзник рашки у війні. Тому з цими всіма їхніми гаджетами бавитись не слід. Це свого роду "побутові шпигуни".
показати весь коментар
17.09.2024 11:09 Відповісти
+5
Фьодоров також бив себе п'яткою в груди і клявся, що Дію не ламали.
Але суд в США констатував факт зламу.

"«Голос Америки» з посиланням на Wall Street Journal https://cutt.ly/sedqsH55 підтверджує , що Дію було хакнуто у січні 2022, за місяць до повномасштабного вторгнення, цитата: «Хакери ГРУ також викрали з урядового порталу цифрових послуг Дія дані 13,5 мільйонів користувачів і розмістили їх для нелегального продажу в мережі»
У свою чергу, Wall Street Journal пише про це на підставі ознайомлення з судовими документами США."

показати весь коментар
17.09.2024 11:13 Відповісти

Завантаження...