7579 відвідувачів онлайн
3 043 23

У Києві погіршилась якість повітря через пожежі в області

Погіршився стан повітря у Києві

Зранку 20 вересня у Києві різко погіршився стан повітря. Зафіксовано підвищену концентрацію зважених часток пилу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє КМДА.

За інформацією Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, станом на 7:00 виявлено збільшення пилу в атмосфері. Ймовірною причиною є пожежі в екосистемі Київської області, зокрема у Вишгородському районі.

У зв'язку з цим, мешканцям столиці рекомендують утриматися від провітрювання приміщень, обмежити тривале перебування на вулиці, пити достатню кількість води, а також використовувати очищувачі повітря, якщо такі є. З метою покращення ситуації, жителів закликають дотримуватися зазначених рекомендацій до нормалізації стану повітря.

Топ коментарі
+2
ОПшний бот, це ти?
показати весь коментар
20.09.2024 09:23 Відповісти
+2
Ти може не вкурсі, але в Києві мешкає 15% населення країни! А в твоєй дєрєвнє скільки, Тьома?
показати весь коментар
20.09.2024 11:08 Відповісти
+1
Це постійне явище впродовж багатьох років, Кличко, КМДА, не вживають ніяких заходів
показати весь коментар
20.09.2024 07:47 Відповісти

Завантаження...