У проєкті Держбюджету-2025 запропонували значно збільшити витрати на зарплати українських посадовців, - Южаніна

У проєкті Держбюджету-2025 пропонується збільшити фонд оплати праці низці державних структур.
Про це у Facebook повідомила нардепка "Європейської Солідарності" Ніна Южаніна, передає Цензор.НЕТ.
Так, фонд плати праці Верховній Раді пропонують збільшити на 26,2%, Офісу Президента - на 11,2%, Кабміну - на 19,7%.
"НАБУ – на 28,2%, прокуратура – на 25,8%, Спеціалізована антикорупційна прокуратура – на 71,2%, БЕБ – на 75%, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку – на 49,6%, Рахункова палата – на 38,2%, НАЗК – на 7,4%, суди – на 9,3%, податкова – на 39,3%, митниця – на 15,4%, Держфінмоніторинг – на 7,7%, РНБО – на 6,3%, Міністерство фінансів – на 4,3%", - зазначила парламентарка.
До речі, знесуни, ви де? То вже кінець епохи бідності, чи то як?