9698 відвідувачів онлайн
4 447 57

У проєкті Держбюджету-2025 запропонували значно збільшити витрати на зарплати українських посадовців, - Южаніна

Держбюджет 2025: Зарплату посадовцям пропонують підвищити

У проєкті Держбюджету-2025 пропонується збільшити фонд оплати праці низці державних структур.

Про це у Facebook повідомила нардепка "Європейської Солідарності" Ніна Южаніна, передає Цензор.НЕТ.

Так, фонд плати праці Верховній Раді пропонують збільшити на 26,2%, Офісу Президента - на 11,2%, Кабміну - на 19,7%.

"НАБУ – на 28,2%, прокуратура – на 25,8%, Спеціалізована антикорупційна прокуратура – на 71,2%, БЕБ – на 75%, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку – на 49,6%, Рахункова палата – на 38,2%, НАЗК – на 7,4%, суди – на 9,3%, податкова – на 39,3%, митниця – на 15,4%, Держфінмоніторинг – на 7,7%, РНБО – на 6,3%, Міністерство фінансів – на 4,3%", - зазначила парламентарка.

Топ коментарі
+22
нікуя,так відверто наріду в обличчя плюють уперше.Потужно і уперше.
показати весь коментар
20.09.2024 16:21 Відповісти
+19
Озвіріли від вседозволеності вже сучища. Чи то спеціально, провокують? І що, надіються, що встигнуть втекти?
До речі, знесуни, ви де? То вже кінець епохи бідності, чи то як?
показати весь коментар
20.09.2024 16:17 Відповісти
+18
Ненажерливі зебіли борзіють з кожним днем все більше і більше!
показати весь коментар
20.09.2024 16:15 Відповісти

Завантаження...