Українські пілоти почнуть тренування на F-16 в США після мовної підготовки, - Пентагон

Нова група українських пілотів розпочне тренування на винищувачах F-16 в США після того, як вони пройдуть навчання з мовної підготовки.
Так прокоментувала в четвер часові рамки підготовки пілотів з України заступниця речника Пентагону Сабріна Сінґх, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Як відомо, однією з вимог підготовки пілотів є володіння англійською мовою. Отже, щойно ці пілоти будуть навчені та готові, ми почнемо з ними працювати", - пояснила Сінґх.
У цьому контексті вона також зазначила, що не може надати оновленої інформації про графік тренувань.
А розказали б українцям про "червоні лінії" три роки назад, можливо б українці вибрали іншу стратегію.
Але ж який з блазня стратег?