9982 відвідувача онлайн
2 760 20

Сенатори-республіканці після візиту до Угорщини висловили стурбованість зближенням Орбана з Росією та Китаєм

Сенатори-республіканці після візиту до Угорщини висловили стурбованість зближенням Орбана з Росією та Китаєм

П’ятеро республіканців із Сенату США висловили стурбованість прихильністю Будапешта до Росії, а також посиленням співпраці з Китаєм. Відповідну заяву сенатори зробили після свого візиту до Угорщини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву за підсумками поїздки сенаторів, яку опублікував посол США в Угорщині Девід Пресман.

Зазначається, що Угорщину з візитом відвідали сенатори-республіканці Джеррі Морен, Джон Бузман, С’юзен Колінз, Джон Корнін і Джон Говен.

"Наша делегація та багато наших колег у Конгресі дедалі більше стурбовані поглибленням і розширенням Угорщиною відносин з Росією та триваючою ерозією її демократичних інституцій", – цитує посольство очільника делегації Джеррі Морена.

Також у заяві йдеться, що "Угорщина продовжує ігнорувати занепокоєння союзників щодо поглиблення її зв’язків з Китаєм". 

Сенатори закликали офіційний Будапешт "врахувати застереження союзників та відповідно реагувати на них".

"Продовження тісної співпраці між нашими країнами - у наших спільних інтересах. Закликаємо Угорщину врахувати застереження союзників та відповідно реагувати на них", - зазначається в заяві.

Візити Віктора Орбана до Москви та Пекіну

5 липня Орбан відвідав з офіційним візитом Москву. У столиці РФ він зустрівся з російським диктатором Володимиром Путіним.

Під час спільної пресконференції з Путіним Орбан зробив кілька заяв щодо війни Росії проти України. Зокрема, він наголосив, що позиції Києва та Москви щодо миру "дуже далекі одна від одної".

Своєю чергою низка європейських лідерів доволі різко відреагувала на візит глави угорського уряду до Москви. Вони наголосили, що Орбан не представляв ЄС у РФ під час зустрічі з Путіним.

8 липня у межах своєї "миротворчої місії" прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан прибув до столиці Китаю Пекіну.

Топ коментарі
+10
Я понимаю что никто не хочет толкать Венгрию в объятия *****, но с этим зажравшимся поцем пора поступать кардинально. Бить деньгами и заблокировать на время их голос в ЕС.
показати весь коментар
05.10.2024 23:05 Відповісти
+8
Ступінь нахабства усіляких прошм@ндовок-орбанів прямо пропорційний рівню сцикливості і нерішучості союзників, що виражається зокрема у номенклатурі, об'ємах і темпах постачання зброї, а також у забороні наносити удари вглиб валізки.
показати весь коментар
05.10.2024 23:17 Відповісти
+5
Угорщина спокійно пускає до себе на територію рабсіян, більшість із яких - хутинські агенти.
А ті потім з Угорщини розповзаються по всій Європі, влаштовуючи там диверсії.
A європейці тільки замислюються про виключення Угорщини з Шенгенської зони.
І республіканці раптом стурбувалися.

У мене особисто слова "Глибоко стурбувалися" викликають лише нервовий сміх.
показати весь коментар
05.10.2024 23:47 Відповісти

Завантаження...