10649 відвідувачів онлайн
7 691 23

Російський опозиціонер Ільдар Дадін, який воював на боці України, загинув на Харківщині

ільдар,дадін

Загинув російський громадський активіст Ільдар Дадін, який воював на боці ЗСУ з 2023 року. У Росії його затримували й судили за підтримку України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише російська журналістка Ксенія Ларіна та російський телеграм-канал Astra.

За словами Ларіної, Дадін загинув на Харківському напрямку.

Як зазначає  Astra, в 2015 році російський суд визнав Дадіна винним за статтею Кримінального кодексу РФ "Неодноразове порушення встановленого порядку організації або проведення мітингу". Цю статтю запровадили в Росії у 2014 році — після початку війни проти України.

Згодом цю статтю стали неофіційно називати "дадінською", за ім’ям Дадіна, який став першим засудженим за нею. За даними російських медіа, загалом до відповідальності за цією статтею притягнули тільки 8 людей.

Тоді Дадіну дали 2,5 роки в колонії, однак уже через рік, у 2017 році, його звільнили "через процесуальні порушення". Потім він і надалі брав участь у протестах, але в березні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, виїхав до Польщі. А влітку 2023 року росіянин вступив до Сибірського батальйону у складі Збройних сил України. Там він отримав позивний Ганді.

Топ коментарі
+49
Був справжнім опозиціонером...
показати весь коментар
06.10.2024 14:06 Відповісти
+42
Царство Небесне справжній Людині!
показати весь коментар
06.10.2024 14:03 Відповісти
+39
Це вам не ота пробдядь латиніна,яка по факту є агентом впливу фсб.
показати весь коментар
06.10.2024 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Царство Небесне справжній Людині!
показати весь коментар
06.10.2024 14:03 Відповісти
Це вам не ота пробдядь латиніна,яка по факту є агентом впливу фсб.
показати весь коментар
06.10.2024 14:06 Відповісти
Був справжнім опозиціонером...
показати весь коментар
06.10.2024 14:06 Відповісти
Слава Герою(
показати весь коментар
06.10.2024 14:16 Відповісти
Вічна пам'ять і пошана Герою !
показати весь коментар
06.10.2024 14:29 Відповісти
Кишка в них тонка
показати весь коментар
06.10.2024 14:55 Відповісти
про галкіна не бреши
показати весь коментар
06.10.2024 15:03 Відповісти
Я не чув щоб Каспаров обговорював якесь міфічне вторгнення України до білорашки , але постійно чую як він обговорює необхідність демонтажу паРаші , як імперії .
Це діло потрібне , тут наші з ним інтереси збігаються .
Звісно ж від цієї говорильні толку не багато , але за Заході до нього дослухаються , то ж - нехай каламутить воду й далі .
показати весь коментар
06.10.2024 16:44 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2024 14:53 Відповісти
Загинув справжній росіянин з прапором України в руках, за те щоб цей прапор майорів над вільною Україною!
Сьогожні прочитав новину, що в м. Умань хасиди зірвали прапор України, а поліція, українська поліція забороняє ветеранам російсьео-української війни повісити прапор на фоагшток. Що це?
Менора може в центрі Києва знаходитись, а прапор України в українському місті -ні.
показати весь коментар
06.10.2024 15:11 Відповісти
Ось відео, де поліція забороняє встановити зірваний хасидами прапор України на флагшток:
https://youtu.be/2Ra0umi1eKY?si=xL2SUom0hkN9Jn7j
Сьогодні в Умані - прибрали українські прапори та забороняють їх встановлювати. ч1
https://youtu.be/dDTazlaTMsA?si=5wtsrmebQSaKerBJ
🇺🇦Прапор встановлено попри заборони! Як це було? ч2 🔥 Дивіться до кінця! 📹
показати весь коментар
06.10.2024 15:18 Відповісти
А це відео, як працює "правоохоронна" система за протиправне діяння проти єврейської ханукії в центрі Києва:
https://youtu.be/kqNtVs985Nw?si=nFQ8HxRrvPRCcFdT
Прямо у центрі Києва! Чоловік осквернив ханукію на Майдані Незалежності
показати весь коментар
06.10.2024 15:26 Відповісти
Так якого народу слуги?
показати весь коментар
06.10.2024 16:41 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2024 15:21 Відповісти
Герою Слава !!!🙏
показати весь коментар
06.10.2024 15:28 Відповісти
Слава Герою! Вічна пам'ять!
показати весь коментар
06.10.2024 16:05 Відповісти
Есть таки хорошие русские. Точнее были...
показати весь коментар
06.10.2024 16:45 Відповісти
Вечная память герою!
показати весь коментар
06.10.2024 16:51 Відповісти
давно слідкую за цією людиною,достойний поваги і шани.
показати весь коментар
06.10.2024 19:25 Відповісти
Це Людина була, а ось ці волкови та кац - то гризуни...