У Росії заявили про збиття 16 безпілотників над Бєлгородською областю та акваторією Чорного моря

У російському міноборони заявили, що вночі 8 жовтня протиповітряна оборона нібито знищила 16 безпілотників.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські ЗМІ.
У міноборони РФ наголосили, що черговими засобами ППО "перехоплено та знищено 16 українських безпілотних літальних апаратів".
"14 БПЛА було знищено над територією Бєлгородської області та 2 - над акваторією Чорного моря", - йдеться у повідомленні.
