Людям, які нічого не робили в Офісі Генпрокурора, виплатили 36 млн грн. Це визнав Костін, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

Офіс Генерального прокурора перерахував понад 36 млн грн працівникам, які нічого не робили в ОГП.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua, про це йдеться у листі Костіна на адресу депутата Верховної Ради Федора Веніславського.
"Офісом Генерального прокурора впродовж 2022-2024 років прокурорам, які після змін у структурі та штатному розписі не були призначені на посади в діючу структуру і штат, здійснено нарахування заробітної плати на загальну суму 36 230,9 тис. грн", - йдеться в документі.
Зазначається, що прокурорів, які перебували на скорочених посадах, наразі забезпечено робочим місцем та необхідними матеріальними засобами для роботи, їхнє табелювання здійснюється відповідальними працівниками.
Топ коментарі
+16 alexey prus
показати весь коментар
09.10.2024 16:49 Відповісти Посилання +16 Yuriy Karnaushenko
показати весь коментар
09.10.2024 16:49 Відповісти Посилання +12 Hanka Panyanka
показати весь коментар
09.10.2024 16:50 Відповісти Посилання 

