7685 відвідувачів онлайн
8 372 41

Людям, які нічого не робили в Офісі Генпрокурора, виплатили 36 млн грн. Це визнав Костін, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

ОГП виплатив 36 млн грн людям, які нічого не робили

Офіс Генерального прокурора перерахував понад 36 млн грн працівникам, які нічого не робили в ОГП.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua, про це йдеться у листі Костіна на адресу депутата Верховної Ради Федора Веніславського.

"Офісом Генерального прокурора впродовж 2022-2024 років прокурорам, які після змін у структурі та штатному розписі не були призначені на посади в діючу структуру і штат, здійснено нарахування заробітної плати на загальну суму 36 230,9 тис. грн", - йдеться в документі.

Зазначається, що прокурорів, які перебували на скорочених посадах, наразі забезпечено робочим місцем та необхідними матеріальними засобами для роботи, їхнє табелювання здійснюється відповідальними працівниками.

Офіс Генпрокурора виплатив 36 млн грн людям, які нічого не робили в ОГП
Офіс Генпрокурора виплатив 36 млн грн людям, які нічого не робили в ОГП
Офіс Генпрокурора виплатив 36 млн грн людям, які нічого не робили в ОГП

Топ коментарі
+16
я теж там нічого не робив. де моя доля?
показати весь коментар
09.10.2024 16:49 Відповісти
+16
"Кто не работает - тот ест! Учись студент!"
показати весь коментар
09.10.2024 16:49 Відповісти
+12
вас скоротили? нічого страшного, все буде як і раніше, тільки на роботу ви не будете ходити... ну і якщо, звичайно, ви прокурор...
показати весь коментар
09.10.2024 16:50 Відповісти

Завантаження...