Бійці бригади "Азов" взяли у полон 17 російських військових на Торецькому напрямку. ВIДЕО
Під час відбиття ворожих штурмів під Нью-Йорком бійці 12-ої бригади спеціального призначення "Азов" спільно із суміжними підрозділами взяли в полон 17 солдатів ВС РФ.
У бригаді зазначили, що "Азов" продовжує поповнювати обмінний фонд задля якнайшвидшого повернення побратимів з полону, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Росіяни приїхали з різних куточків РФ, деякі з них є співучасниками воєнних злочинів. Усі їхні свідчення передадуть відповідним органам для подальшого розслідування", - повідомили у бригаді.
Бійці бригади гарантують збереження життя усім росіянам, які прийняли рішення скласти зброю і здатися.
Топ коментарі
+23 Olena Teslenko
показати весь коментар
16.10.2024 21:51 Відповісти Посилання +14 MsSkifia #566162
показати весь коментар
16.10.2024 21:35 Відповісти Посилання +11 GICKO_ BANAN
показати весь коментар
16.10.2024 22:28 Відповісти Посилання