8157 відвідувачів онлайн
732 11

МАГАТЕ наступного тижня продовжить місії на підстанціях українських АЕС

МАГАТЕ з понеділка продовжить місії на підстанціях українських АЕС

З 21 по 27 жовтня Міжнародне агентство з атомної енергії продовжить свої місії на високовольтних підстанціях українських АЕС. 

Про це повідомили в Міністерстві енергетики України, інформує Цензор.НЕТ.

"Експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) наступного тижня продовжать місії на всіх ключових підстанціях, які є критичними для видачі електроенергії з атомних електростанцій",- заявили у відомстві.

У міністерстві додали, що візити експертів МАГАТЕ на ключові для АЕС підстанції, під час яких вони будуть оцінювати стан обʼєктів та верифікувати наслідки, відбуватимуться почергово за графіком.

Топ коментарі
+6
Магате, ООН, Крастный Крест, Эмнести Интернешнл и прочая ку.ня ....
Тупо сидят и пилят бабки, ни на что не способны старые импотенты надувающие щеки ...
мол 7 раз за ночь с молодухой.
показати весь коментар
20.10.2024 22:42 Відповісти
+5
ху.ня с магате удобно устроилась, ездить туда сюда и ни за что не отвечать, и просто делать заявления что мол нет рыгачов давления. А бабки не малые ложить в карманы
показати весь коментар
20.10.2024 22:31 Відповісти
+5
Треба на кожній підстанції прикувати представника магате до трансформаторів і нехай собі інспектують.
показати весь коментар
20.10.2024 22:37 Відповісти

Завантаження...