10744 відвідувача онлайн
3 693 12

Російські окупанти встановили у Бердянську дедлайн для отримання паспортів РФ, - МВА

Паспорт РФ

В окупованому Бердянську (Запорізька область) росіяни посилюють тиск на місцевих мешканців, змушуючи їх отримувати паспорти РФ.

Про це повідомили у Бердянській МВА, передає Цензор.НЕТ.

"Нова хвиля паспортного терору набирає обертів – окупаційна влада встановила дедлайн до 31 грудня 2024 року. За відмову від отримання російського паспорта загарбники погрожують перевести українців у статус "іноземців" на їхній же рідній землі. Це означатиме примусову постановку на міграційний облік та необхідність отримання дозволів на проживання у власному місті.

Але цим тиск не обмежується. Окупанти готують масштабну кампанію позбавлення базових прав: припинення соціальних виплат, відмова в медичній допомозі, створення перешкод у працевлаштуванні та навіть підвищення податків. Особливо цинічно це виглядає щодо пенсіонерів та соціально вразливих груп населення.

Важливо розуміти: примусова паспортизація – це грубе порушення міжнародного права та частина політики русифікації окупованих територій", - йдеться у повідомленні.

Бердянська МВА про російську паспортизацію

Топ коментарі
+5
Так дурнуваті, але ресурсу у них шалена купа і вагон.
Попри мега-розпил ФНБ на потреби впк, ще багато грошей завдяки нафтодоларам перепадає населенню тої вигрібухи - поки наші регочуть старі жарти про "сортири з диркою в полу" та "ніщую відсталу рашку" .....
Нажаль загралися в марахвон замість плану порятунку країни
показати весь коментар
27.10.2024 01:41 Відповісти
+4
Дедлайн
Оф корз!
Усі андестендують ******* українську ленгвідж!
показати весь коментар
27.10.2024 01:04 Відповісти
+2
А вишиватникам не поясниш, що там - головне вижити!! Як можеш - гуманітарка, гойсійська "пенсія" і т.д. а будиш позерствувати, фе відкрито демонструвати - можеш зникнути...
Ця " влада" сама визнала що провалила політику - літні люди та інваліди тікають знову на ТОТ, бо за ЩО лікуватись, жити, житло знімати, навчати дітей тощо...
А окупанти грамотно міксують пропаганду і грошові вливання, поки ще вони є у них, завдяки нафті та гуттеріашу
Мрію плюнути в морду нашим "вишиватникам" з селищної ради, які з Львова вчать як тут "копротівлятися" а самі поскупдяли квартири ще до вторгення і байстрюкам своїм також... 👺
показати весь коментар
27.10.2024 01:38 Відповісти

Завантаження...