10129 відвідувачів онлайн
1 337 15

Якщо ситуація буде така, як зараз, Україна може пройти зиму без планових відключень світла, - ДТЕК

Світло

Україна може пройти зиму без планових відключень світла, якщо об'єкти енергетики вдасться захистити від обстрілів.

Про це в коментарі Telegraf розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передає Цензор.НЕТ.

На питання, коли чекати повернення графіків світла, він відповів, що до них енергетики можуть і не повернуться.

"Я не можу сказати (коли чекати повернення графіків. - Ред.), тому що, якщо ситуація буде така, як зараз, то, в принципі, ми до графіків і не повернемось. Можемо так пройти *зиму. - Ред.)… Ось такий великий дисклеймер, що якщо ми зможемо ефективно захистити, з погляду протиповітряної оборони наші об'єкти, такі як генерація, передача [електроенергії]. Це, звичайно, така дуже важлива компонента для того, щоб пройти зиму без відключень.", - зазначив Сахарук.

Топ коментарі
+4
не накаркай блд
показати весь коментар
01.11.2024 19:20 Відповісти
+4
Інколи краще мовчати
показати весь коментар
01.11.2024 19:23 Відповісти
+3
Возвращайте Залужного. Если ситуация будет такой, как сейчас, Украина может зиму, вообще, не пройти.
показати весь коментар
01.11.2024 19:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не накаркай блд
показати весь коментар
01.11.2024 19:20 Відповісти
Інколи краще мовчати
показати весь коментар
01.11.2024 19:23 Відповісти
Возвращайте Залужного. Если ситуация будет такой, как сейчас, Украина может зиму, вообще, не пройти.
показати весь коментар
01.11.2024 19:24 Відповісти
А если они ждут первых крепких морозов, тогда что ?
показати весь коментар
01.11.2024 19:24 Відповісти
© тогда всьо...
Те що гроші будуть розпиляні це Факт емпірично доведений! А партнери грошей давати вже майже не хочуть, у них шоковий стан, від того що фінансова розвідка доповідає. А єрмак все більш нахально спілкується, пургу несе на всіх..
показати весь коментар
01.11.2024 19:32 Відповісти
Ще одна їпанашка із преслужби?
П.с. практика показує, що террористи вичікують морозів та слабких місць в ППО, ефективних дій ждунів
.... та ще накопичують ракети з заводів та з Чучхерії
показати весь коментар
01.11.2024 19:28 Відповісти
А це ще не масові? Вчора три шахеди по розподільчому трансформатору.
показати весь коментар
01.11.2024 20:01 Відповісти
А она такой не будет и это ясно любому адекватному человеку.
С какого перепугу сраша перестанет стрелять?
Очередные прогнозы павла глобы.
показати весь коментар
01.11.2024 19:30 Відповісти
Тобто, не буде зими?
показати весь коментар
01.11.2024 19:35 Відповісти
А если зимой будет температура + 15-20, то будем и экспортировать.
показати весь коментар
01.11.2024 20:26 Відповісти
Після останніх подібних заяв були масштабні ракетні обстріли.
показати весь коментар
01.11.2024 21:00 Відповісти
Чарівними заклинаннями попробуй своє "якщо".
показати весь коментар
01.11.2024 21:14 Відповісти