7597 відвідувачів онлайн
12 407 15

Росіяни розпочали нову хвилю наступу на Курщині та окупували Новоолексіївку на Донеччині, - DeepState

Курська область

Російські війська розпочали нову хвилю атак у Курській області, а також мають просування в Донецькій області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.

"День видався важким у підрозділів Сил Оборони на Курщині. Ворог поновив наступальні дії на Погребки, Зелений Шлях, Дар'їно та Суджу. По останньому вектору ситуація уточнюється, а на решті ділянок основний натиск вдалося зупинити. Звісно, на цьому кацапи не зупиняться, і спробують ще не раз новоприбулими підрозділами здійснити масовані штурми.", - зазначають осінтери.

У DeepState розповідають, що ворог застосував традиційну тактику - десантування піхоти на БМП.

Карта бойових дій на Курщині

Крім того, ворог окупував Новоолексіївку на Донеччині, а також просунувся біля Новодмитрівки, Новоолександрівки та Максимівки.

Мапа просувань росіян в Донецькій області

Топ коментарі
+20
"Геніальність" тупорилого ішака приносить цілком передбачувані "плоди" кожного божого дня. Але це не викликає у бездаря жодних хвилювань і воно повзає країнами з своїми міфічними "планами". Насправді, план один - капітулювати так, щоб хтось був винен, але не воно.
показати весь коментар
08.11.2024 07:56 Відповісти
+17
Кожного дня кацапи щось окуповують, а Боневтік Потужний продовжує носитися по Європі зі своїм тупим і казковим "Планом Перемоги". Коли це закінчиться 73%? Цієї ночі ворог КАБами і ракетами вбив багато людей в Одесі і Запоріжжі, сотнями покалічив, знищив жиліща і інфрастуктуру, я не пишу про інші міста, а воно носиться з цим папірцем без сорому і совісті, замість того, щоб нарощувати випуск свого озброєння, щоб підтримати і захистити наші міста.
показати весь коментар
08.11.2024 08:39 Відповісти
+8
Зєля разом з Сиром поспішає .(поздавати, скоро нах#й з пляжу.)≫≫≫≫
показати весь коментар
08.11.2024 03:43 Відповісти

Завантаження...