10396 відвідувачів онлайн
2 429 11

Панама позбавить свого прапора чотири танкери тіньового флоту РФ

Танкер

Панамська морська адміністрація (AMP) позбавить свого прапора чотири судна російського тіньового флоту, що потрапили під санкції США.

Про це повідомила пресслужба відомства, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Власниками суден є компанії із Сінгапура - LNG Alpha Shipping, LNG Beta Shipping, LNG Delta Shipping і LNG Gamma Shipping. Вони пов’язані з "дочкою" підсанкційної російської газової компанії "Новатек" New Transhipment FZE, що базується в ОАЕ.

LNG-танкери цих компаній North Air, North Mountain, North Way і North Sky транспортують скраплений природний газ і раніше були ідентифіковані як частина "тіньового флоту" Росії. Їхні власники намагалися обійти санкції проти проєкту Arctic LNG 2 через підставні компанії в юрисдикціях третіх країн.

У морській адміністрації зазначили, що Панама продовжує уважно стежити за своїм флотом і вживатиме рішучих заходів для анулювання будь-яких суден за зловживання.

Топ коментарі
+2
Звірюки...
показати весь коментар
08.11.2024 23:40 Відповісти
+2
Вони підуть під,,Веселим Роджером" !
показати весь коментар
08.11.2024 23:41 Відповісти
+2
І-і-і-і? Ці чотири танкера перейдуть під, наприклад, ліберійський чи вінсентовський прапор і що далі? Потрібні дії світового рівня щоб забанені морські судна не мали змоги змінювати прапори і назви та виходити з-під санційних дій. Банити по IMO номеру, який не змінюється.
показати весь коментар
08.11.2024 23:43 Відповісти

Завантаження...