У нізці областей України ввели графіки аварійних відключень світла (оновлено)

У Сумській, Черкаській та Житомирській областях застосовані аварійні відключення електроенергії.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на начальників військових адміністрацій.
"За командою НЕК "Укренерго", 11 листопада з 06:31 по області застосовані аварійні відключення електроенергії. "Вжиті заходи спрямовані на збереження енергосистеми України", - зазначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За інформацією Суспільного, відключення також зафіксовані на Миколаївщині, Київщині, Дніпропетровщині, Кіровоградщині, а також у Києві та на Харківщині.
Зазначається, що світло вимикають превентивно, щоб у разі атаки на енергетичну інфраструктуру були менші пошкодження.